Вкаблучках• 02 сентября 2023
Хтось купував це масло? Терміново
Купила на заводі Олком це масло, коштувало 39 грн, потім вичитала в інтернеті, що 2018 року перевірили виробника і виявлено, що завод неіснуючий (фальсифікат). Зараз знову виходить продають, може через війну, бо перевірок немає. Тепер боюсь його їсти)
Баба_Воля• 02 сентября 2023
Нуяке масло за 39 грн.
Їсти його можна нічого не станеться. Люди ж і маргарин їдять і магазинні торти, випіску.
ПАЦАНКА О• 02 сентября 2023
Я недавно купляла масло білоцерківське з свіжими сроками і одну пачку кинула в морозильну камеру де вона пролежала два місяці майже. На маслі і всередині при розрізі масла з´явилась чорна цвіль, чорні камери цвілі. Чим нас годують за наші гроші невідомо. Я тепер у них нічого не беру.
Вкаблучках
• 02 сентября 2023
Ответ дляБаба_Воля
Нуяке масло за 39 грн.
Просто загуглила інформацію про цей завод, а там начиталась, що його взагалі не існує, тривожить, що не знаю з чого його виготовляють
КохайтесьЧорнобровi• 02 сентября 2023
Ответ дляВкаблучках
Цена этого ,,масла,, вас не волнует, я правильно вас поняла ?) волнует есть ли такой завод ?)
КохайтесьЧорнобровi• 02 сентября 2023
Ответ дляВкаблучках
Закинула в морозилку, а воно м´яке, зовсім не твердіє
Женщина, не бывает масла , да еще и 82.5% за 39 грн. Проснитесь
Вкаблучках
• 02 сентября 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Я по акції в АТБ купувала якесь за 45 грн, Ферма чи як там, так от воно тверділо в морозилці, а тут м´яке і все
ОливьЕЖечка• 02 сентября 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Я взагалі в шоці - ’купила на заводі Олком це масло і загуглила, що його не існує’.
Можна мені пояснювальну бригаду?
Баба_Воля• 02 сентября 2023
Ответ дляВкаблучках
Я ва ще раз пишу, якщо ви купуєте таке масло і мабуть і тортику і вафельки і т.д. їсте. Нічого вам не буде
Баба_Воля• 02 сентября 2023
Ответ дляВкаблучках
Трансжир
Вкаблучках
• 02 сентября 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Можна мені пояснювальну бригаду?
Ахах)) вибачаюсь, поспішала як строчила) то фірмова крамниця від магазину Олком (виробник майонезу) на Деміївці (Київ)
Небалувана Галя• 02 сентября 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Можна мені пояснювальну бригаду?
Я вот тоже не пойму, олком торгует чужими маслами?
Баба_Воля• 02 сентября 2023
Ответ дляВкаблучках
Ферма це теж не масло
Вкаблучках
• 02 сентября 2023
Ответ дляБаба_Воля
Дякую
заспокоїли)
КохайтесьЧорнобровi• 02 сентября 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Можна мені пояснювальну бригаду?
Автор їсть всякий непотріб і напевне сплуталась свідомість. Бо пише вона казна що
Вкаблучках
• 02 сентября 2023
Ответ дляНебалувана Галя
То в тому магазині і їхній майонез, і ще продукти маловідомих виробників
Підторговують називається )
Пані з калабані• 02 сентября 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Вы удивитесь, на олх продают польское оптом по 35 грн за пачку (а если большой опт то и 32-33 грн) - абсолютно нормальное масло, которое становится твердым в холодильнике, замерзает аж крошится из морозилки, вкусное на вкус и абсолютно такое же как в евротоварах по 60 грн толкают. Так что существует, не там смотрите.. .
КохайтесьЧорнобровi• 02 сентября 2023
Ответ дляПані з калабані
Я вам сочувствую, что приходится масло покупать на Олх . Правда
Женщинас• 02 сентября 2023
Так забавно читать, что некоторые накинулись на автора из-за цены. Разочарую некоторых, но большая половина продуктов с прайсом выше среднего такая же х..ня.
Вкаблучках
• 02 сентября 2023
Ответ дляЖенщинас
Дякую Вам
Ряженка• 02 сентября 2023
Ответ дляВкаблучках
Маргарин
Ряженка• 02 сентября 2023
Ответ дляВкаблучках
Обратитесь к ним по поводу существования завода и состава масла. Подойдите, не постесняйтесь.