Совбез• 02 сентября 2023

Подорож на потязі вагітною

Маю 6 тижнів вагітності. 6 вересня хочемо поїхати до Львова на 4 дні. Погуляти та відпочити.
Їхати плануємо потягом. Близько 11 годин в дорозі.
На зараз почуваюсь норм.
Ви б їхали?
ЦібаФу• 02 сентября 2023
Я на 7 місяці їздила на відпочинок. Ніяких незручностей в потязі нема.

Мотористка• 02 сентября 2023
Вагітність -це не хвороба. Чому не їхати?
Мальдивирую• 02 сентября 2023
Якщо молода, здорова, без викиднів у анамнезі, їдьте і насолоджуйтесь
Оля_с_киркою• 02 сентября 2023
разве беременность это болезнь? Наслаждайтесь радостными событиями, поездками!!
Попадалочка• 02 сентября 2023
В мене знайома на 8 міс в самольоті політіла(Британія), до Кіпру-нічого, жива здорова)
Миллениалка• 02 сентября 2023
А чому ні?
Свезло так свезло• 02 сентября 2023
А чому ні? Це ж такий ще маленький срок. Ще й потягом. Якщо не має показань, їдьте і отримуйте позитивні емоції.
Мальдивирую• 02 сентября 2023
Ответ дляПопадалочка
Я на шостому місяці літала, відчувала що на зльоті і посадці дитинка штурхалася сильно. Мабуть не дуже їм це до вподоби
Чудовий каламбур• 02 сентября 2023
Да. Я на 6 и на 8 месяцах беременности ездила вместе с бывшим мужем к его матери (живущей в другом регионе). Это 6 часов автобусом в один конец

Без Баяна• 02 сентября 2023
Только не в последнее купе последнего вагона. Я не знаю, может это и совпадение, но я так ехала, всю ночь меня кидало во все стороны, через два дня кровотечение и отслойка, но у меня 12 недель уже было.
Айпишница• 02 сентября 2023
Я їздила на 7 місяці вагітності. Єдиною проблемою було, коли потяг запізнився на багато годин (були на це причини), На інший потяг ми запізнилися і чоловік мене запихував на другу полицю, бо місця внизу не було, а стояти усю ніч на ногах - важко.
Пилосмок працює• 02 сентября 2023
Їхала б. У свою вагітність їздила в гори в похід на п´ятому тижні (я не кажу, що так всім треба, але мені було ок, з лікарем узгодила), на шостому до батьків у гості, на 17 знову в подорож. Все чудово пройшло, жодних проблем.
автор Совбез • 02 сентября 2023
Дякую дівчатка за коментарі)
miljva• 02 сентября 2023
Їздила. Коли їхали назад розгулявся мій токсикоз, дуже важко це виявилося в дорозі.
автор Совбез • 02 сентября 2023
Ответ дляmiljva
Ух блін... у нас туди потяг нічний...може ж спатиму...