ПочтальЁнша• 02 сентября 2023

Як це відмити?

Може хтось підкаже як можна цю решітку відмити?
автор ПочтальЁнша • 02 сентября 2023
Чи легше нову шукати?
Винник• 02 сентября 2023
Жёсткая химия и металлическая мочалка+ некоторые кусочки ножиком потереть.
Скажений гудзик• 02 сентября 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Чи легше нову шукати?
Кріт рідкий купіть і змастіть. Тільки перчатки одіньте.
Вмію заміряти найкраще• 02 сентября 2023
Я бы посоветовала часик проварить в таблетках для посудомоечной машины. Но прям не уверена поможет ли полностью
Борщик• 02 сентября 2023
Ось таким засобом користуюся. Пшикаю на решітку, залишаю хвилин на 20. Потім мочалкою.
Котогосподиня• 02 сентября 2023
Ось це
Борщик• 02 сентября 2023
Ответ дляКотогосподиня
Ось це
Ось цей засіб дійсно дієвий, проте має дуууже їдкий запах. Рукавички обов’язково)
автор ПочтальЁнша • 02 сентября 2023
Ответ дляСкажений гудзик
Кріт той шо для прочистки труб? Дякую, спробую, а на скільки його залишати?
автор ПочтальЁнша • 02 сентября 2023
Ответ дляКотогосподиня
Ось це
Мастер клинер якраз є, треба спробувати, дякую)
Скажений гудзик• 02 сентября 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Так, він. Залиште хвилин на 10, потім попробуйте потерти, може ще потрібно буде змочувати, там багато нагоріло. Відчисте повністю.
tarveldy• 02 сентября 2023
Ответ дляКотогосподиня
Ось це
+ до чорного, чарівна штука
Файно Замало• 02 сентября 2023
https://rozetka.com.ua/ua/san_klin_4820003543856/p...

Ось цим.
Можливо, що доведеться лекілька разів бризкати.
Можна, до речі, спробувати наносити на нагріту решітку, тоді засіб буде ефективніше діяти.

Він з тої ж категорії, про які написали вище.
Всі вони приблизно однакові, з усіма потрібно працювати обережно: в рукавичках і берегти очі
Все до блиску• 02 сентября 2023
Автор,эти все средства не помогут.Тут либо выжигать паяльной лампой,либо механическая чистка разными насадками болгаркой и даймером для мойки двигателей.
Скажений гудзик• 02 сентября 2023
Ответ дляВсе до блиску
Допоможуть. Це жир і він відмиється будь яким з вищеназваних засобів.
автор ПочтальЁнша • 02 сентября 2023
Ответ дляСкажений гудзик
Дякую, навіть і не подумала би про нього
автор ПочтальЁнша • 02 сентября 2023
Ответ дляФайно Замало

Ось цим.

Дякую
Скажений гудзик• 02 сентября 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Так всі ті засоби, що показали, це він і є по складу, просто гарно упаковані)
Файно Замало• 02 сентября 2023
Ответ дляВсе до блиску
Ідея обробки болгаркою із жорсткою насадкою мені подобається.
Якби була можливість, би спробувала після нанесення засобу)
Все до блиску• 02 сентября 2023
Ответ дляСкажений гудзик
Там не жир,а вже нагар від жиру та інших речовин,і воно отим всім не одмивається.Я пробувала практично всі оті ’средства’ .
Ms. Iphone• 02 сентября 2023
Ответ дляВсе до блиску
Правильно вам пишут. Нагар никак не отмыть.
Правильно_Валерчик• 02 сентября 2023
Автор. Загуглите в инете рецепт с нашатырным спиртом. Там вроде сложить в герметичный пакет, налить нашатырный спирт, завязать пакет и оставить на ночь. Сама не пробовала.
Форс мажор• 02 сентября 2023
Ответ дляСкажений гудзик
Нет. Из собственного опыта, пригорелый годами жир не берут
Вся в кредитах• 02 сентября 2023
Ответ дляФайно Замало
Зае.етесь по такому рельефу болгарку крутить)
Вся в кредитах• 02 сентября 2023
У меня примерно так заср.тые были решетки. Эмалированные, вдруг это важно. Я их выварила в ведре с бруском потертого хозяйственного мыла, того, шо 72%. Идеально чистые, как новые. Нагару было 17 лет.
Пробовала пару средств антижир для духовок - не брало совсем.
Нашатырь пробовала на чайнике. Идеально, но там и нагар менее вековой. Но запах у нашатыря убийственный. И чайник все-таки маленький, спирта туда мало надо. А на эту красоту - много, плюс пакетище здоровенное надо.
Не стесняюсь• 02 сентября 2023
Ответ дляБорщик
А чугунні можна ним?
Борщик• 02 сентября 2023
Ответ дляНе стесняюсь
А чугунні можна ним?
Так, у мене чугунні.