Люблю ХОЛОСТЯКА• 03 сентября 2023
Ніколи не кидала людей, але..
певно маю якийсь не той характер. Може я м´яка занадто або трусіха.
Загалом,я 2 р як розлучена,мені 34, є дитина 10 років. Маю цивільного чоловіка , живем разом вже рік , так вийшло що з´їхалися з ним після 4 міс наших зустрічей. З´їхались не по великому коханню, мені потрібно було десь жити і ми вирішили знімати квартиру. Так мені було легше фінансово. Він простий робочий, який заробляє тим що встановлює котли унітази і т п. Проблема в тому що я бачу що не моя людина. Як чоловік не може вирішити моїх потреб таких як ремонт авто ( я плачу кредит за авто але доводиться і ремонт платити) , телефон інший купити мені не може - буду купувати сама, каблучки подарувати теж не може. Як чоловік не може задовольнити в ліжку, від слова ніяк, дітей не може мати , я його і не відчуваю зовсім, два цьомка і зразу в бой , Пояснення про прелюдію йому як вода з качки. Не доходить.
І от я стою перед вибором... Попереду зима, я забезпечую себе і дитину, сплачую кредит, даю половину на оренду.але знімати житло самій мені в натяжку вже. І от за рахунок того що він половину платить ми так витягаємо.. він починає мене роздражати... Вибачте пердить , зригує, ці його похлопувпння по дупі мене вже задовбали. Може це так у всіх вдома хз, колишній цього не робив при мені. І я незнаю як мені чинити далі?? Як йому сказати що я з ним далі бути не хочу і як мені витягти далі з тим житлом. Просто тупік.. я ще така що боюсь образити людину . Там в нього вся сім´я в церкву ходила молилась щоб когось найшов собі. Ну от... Вже пропозицію робив. Це просто треш напевно. Я не прийняла але і не відхиляла.
Я дуже сумую за колишнім чоловіком, але там дороги назад вже нема, кинув він мене. І нема бажання жити з кимось іншим , ну нафіг такі нерви. краще самій ,але якби ж вистачало тих капосних грошей... я не можу тверезо вибудувати зараз стратегію дальшого життя, потрібен ваш погляд збоку.
Жити з ним ще цю зиму? Чи йти від нього? А як йти то куди і як піти і що сказати? Прошу тільки не радьте мені ще одної роботи, я з особливими потребами. Додому не повернуся, там близько до війни, в моєму житлі поки воно ціле живуть люди які трошки мені щось кидають за проживання. Батьків не маю, як і родичів.
Результат:
вже голосів:
628 (84.64%)
Йти , шукати дешевше житло
114 (15.36%)
Залишатися до літа
Дівчина заглядєніє• 03 сентября 2023
Автор, а як саме сталося що квартиру сплачуєте разом? Це ви чи він запропонував?
В танке• 03 сентября 2023
Вы сейчас думаете как сказать, но по факту вы все равно с ним не будете, вопрос времени когда это все закончится. Вы же будете накапливать и накапливать негатив. Я за то, чтобы выбирать СЕБЯ, уходите и решения найдутся
Спішу - перекидаюсь• 03 сентября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
А ему как сказать? Я ухожу потому что ты не мой человек? Меня ещё напрягает то что его родители двамес назад малой сережки подарили на день рождения , я очень отказывалась . Но настояли.
Пока ничего не говорить,найти квартиру дешевле(так Вы с чужим мужиком делите комнату,а так с родным ребенком будете)Без него, когда его не будет перевезти вещи полностью, очень быстро,встретиться с ним и отдать ключи от старой кв,не затягивая вкратце объяснить - обстоятельства изменились,мы не можем быть вместе,не пиши мне и не звони и очень быстро ретироваться.
Спішу - перекидаюсь• 03 сентября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Я зараз маю забирати машину з ремонту, і щас майже вся заначка піде на той ремонт. Коробка передач поламалась . Мені прийдеться ще чекати кілька місяців часу щоб назбирати на сплату за два місяці вперед і десь ще шукати гроші бо так плачу з ним умовно кажучи 100 , а без нього буду 150
Зачем Вам машина,которую Вы не тянете?или Вы с помощью её зарабатываете?
Спішу - перекидаюсь• 03 сентября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Я зараз просто кажу що зразу піти в мене не вийде.
Так а зачем тогда эта тема?
Бавовна• 03 сентября 2023
Ответ длянаКоблучках
нужен екзотерический подход.
когда человек, приведя мысли в четкое сознание , меняет свою жизнь, привлекая удачу, исполняются мечты, приходит здоровье и т д
Какой-какой подход???? Вы специалист в экзотерической области?
Начальник Анонимов• 03 сентября 2023
Так то не вам легше, а йому)
Платити тільки половину і мати секс
Автор вас мають у вздовж і в поперек
Платити тільки половину і мати секс
Автор вас мають у вздовж і в поперек
Бавовна• 03 сентября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Как можно уйти безопасно?по англійськи?
Честно, вы какая-то не очень адекватная. Вам все пишут - говорите правду, а вы все норовите свалить тихо. Почему??? Вы в нем видите опасность???
И при чем тут зима вообще? Чем она отличается от других времён года в поиске квартиры?
Найдите сначала квартиру, а потом скажите, что вы разные люди, чувств нет и вам комфортнее самой, чем с ним. Не давите на больные мозоли. И всё.
Играю у края• 03 сентября 2023
Вы морально не выдержите до лета. Понимаю, сочувствую.
Ищите дешевле вариант и съезжайте.
бибизяна• 03 сентября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
А вам не кажется что машина не по карману вам? Ну пока по крайней мере? Может продать? И чего она в кредите, вы новую брали?
МеняАЖтрусит• 03 сентября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Він безплідний
Це точно? Бо мій коли зустрічались теж таке казав. А потім я завагітніла)
Масяня Я• 03 сентября 2023
Я взагалі не розумію таких людей як ви, зійшлася з ним бо не було де жити. Як це так? Ви ж його не пкохаєте і сумуєте ще за саоїм першим чоловіком, навіщо чоловікові перегімняли життя? Може він би вже знайшов когось за цей час. А ви знімайте однокімнатні квартиру та живіть собі одна з дитиною, дитина вирости переїде а ви будуть до пенсії жити з котами , бо всі чоловіки пердять.
Сарафанное радио• 03 сентября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Не нове. Бу. Тому що я не дуже розбираюсь в них.. перше було нове та мусила продати як розводилась . Але нічо, досвід набуваю краще розуміюся в машині вже)
Форд?
Пьяная вишня• 03 сентября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Жити з жінкою іншою і дітками теж не варіант, я жила , вона з´їхала , потягла частину наших речей , та і коли жили то часто її діти брали нашу їжу так що нам вже й не лишалось.
Дівчину або жінку, без дітей?
Дайте подумать• 03 сентября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Машину продавайте. Це те, що потребуватиме вкладень постійно. У Вашому становищі, коли рахуєте копійки, машина - це розкіш.
Единорог помог• 03 сентября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Я не ремонтую сама, майстер ремонтує. Я просто вже знаю що в ній може ламатися) і що треба міняти своєчасно. Таке. Користь ? Ми на ній втекли від війни, перевезли речі, я возила малу в лікарню коли та зламала була руку, продукти додому з магазину. Та і просто кудись поїхати на озеро чи ліс.
Ви серйозно? У вас в місті де ви живете таксі нема ?
Нащо вам машина-діра, яка висмоктує гроші? Авто-це завжди розтрати-починаючи з бензину та оплати за парковку, не кажучи вже про ремонт та заміни розходників.
Авто повинне хоча б відбивати ці гроші, а не використовуватись епізодично. В мене ЗП 15 тис. чоловік каже, а чого ти не їздиш на роботу машиною, а я не бачу сенсу, бо на тролейбусі я їду за 10 грн і 15 хв, а машиною виходить дорожче. Скажете машиною комфортно -ні я їду, коли вже немає натовпу.
Вам вірно вище радять-продайте авто, їдьте в Германію, або Норвегію/Фінляндію/Нідерланди. Ірландія поки що закрита на прийом. Ну погуглите як наважитесь де які умови. Відчуйте себе жінкою!
В мене подружки ті що розлучені і виїхали -вже всі собі знайшли кавалерів! Одна після дуже болючого розлучення( зрада протягом багатьох років) цвіте і пахне немов квіточка!
Коко Шанель• 03 сентября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Верните серьги
мегамоСГ• 03 сентября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Как можно уйти безопасно?по англійськи?
Автор, а виїхати в іншу країну?
Ми пару тижнів назад як в Нідерландах. Мешкаємо в шелтері , кімната на родину . Є різні умови - готуєш сам, або кормлять .
Як повезе з розселенням .
А головне - роботи тут багато , навіть без знання мови . Працюють всі, хто хоче.
Залишитися тут після війни не вийде , але пересидіти в безпеці , заробити грошей, подивитися країну - можна .
У Вас є авто, вже відносно справне , доїхати сюди Вам вийде в +- 10 тис грн .
Зп 10-14€ /год , 40 годин робочих на тиждень приблизно.
Як повезе з розселенням .
Джага-джага• 03 сентября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
А як буде діставати питаннями що таке і чому то так і стояти на своєму не получилось і все?
автор, вам би з психологом попрацювати, але ж це дорого.
Він вас на почуття провини продавить.
Просто памятайте, що ви не вічні, і не кішка, у вас немає ще одного запасного життя. Ви не можете це життя просрати на чоловіка, який вас дратує, а вже наступне життя прожити в своє задоволення.
Але я не думаю, що ви зможете( на жаль.
Він вас на почуття провини продавить.
Але я не думаю, що ви зможете( на жаль.
Тихомандражная• 03 сентября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
А если бы не существовало Советчицы, Вы бы что сказали?
Не будь КакСвета• 03 сентября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Він безплідний
Повезло Вам.
Выплатите кредит за машину и тикать
Щира українка• 03 сентября 2023
Автор, почему бы не вернуться домой , в свою квартиру, люди же там живут , снимают у Вас , так почему Вы не можете там жить ?
Заставляличка• 03 сентября 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Ну во первых, потому что она никого не найдёт и тем более особо не полюбит больше того же Васи
Во вторых, если бы скажем была более рискованной и сильной уже продала б давно ту машину (при всей благодарности за выезд от врйны) и поехала бы себе дальше в любую страну, и ребёнку своему бы мир открыла, и себя хоть....от части успокоила (без войны и тревог)
А так как воз и ныне там, то хоть чтоб Вася не сунул, пока не возбуждено, скажем начать с малого
Ви хочета сказати показала б дитині низькосортне житло в селах по всьому світу?) І чим низькосортне житло в селі Німеччини краще за те що має автор зараз?
Дама_с_караваем• 03 сентября 2023
Ответ дляFeel good
Ви його просто використовуєте.
А він не?
Вони сплачують квартиру навпіл
Можна так і з подругою знімати квартиру без сексу
Вони сплачують квартиру навпіл
Бутербродница• 03 сентября 2023
А можна цифри ?
Ваш дохід ?
Оренда ?
Витрати на машину?
І все стане ясно, що як далі робити
Бо у вас крім туманності - нічого
Ваш дохід ?
Оренда ?
Витрати на машину?
І все стане ясно, що як далі робити
Бо у вас крім туманності - нічого
Каркуша Клара• 03 сентября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
зачем вам машина, если вы ее не тянете?
Рання пташка• 03 сентября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Справоцируйте его, пусть он Вас обидит, а Вы обидитесь и уйдете