мадам Везувий• 03 сентября 2023
Хто не спить, розкажіть щось цікаве
На будь-яку тему. Просто щось, що особисто вас зацікавило.
Наприклад, я сьогодні бачила курку. Серед багатоповерхівок, вона спокійно греблася в землі, щось їла. Нічого особливого, але я ніколи не бачила в місті гуляючих курей, тому мені це було цікаво.
пьЯНА• 03 сентября 2023
Ответ дляКопирайторша
Вчера у соседей была свадьба , частный дом среди пяти этажек, во дворе делали своем они , музыканты гости человек 200, музыка орала так, что мы друг друга дома не слышали , до 23.00 мы терпели , но когда в23.30 врубили снова музыку на всю и начала тетенька петь в микрофон да так громко ,как будто ее режут - муж вызвал полицию, через 10 минут с криками возмущения музыку выключили и мы наконец то уложили себя и детей спать. Не представляю что движет людьми , включать в 23-24 музыку на всю улицу петь и развлекаться когда рядом куча домов где люди хотят спать ! Для этого должны быть места :кафе рестораны террасы где нет домов и есть шумоизоляция ((
Ну могли б і потерпіли пару годинок. Все таки весілля у людей.
мадам Везувий
• 03 сентября 2023
Ответ дляSeehund
Я во все влюбилась.) Но дама и тритон шикарны.
Так) На зараз у мене це улюблена вазочка) Не змогла пройти повз неї. Вона жовта, а фон такий через зелене затемнення в кімнаті
мадам Везувий
• 03 сентября 2023
Ответ дляSeehund
Очень прикольная.)
Дякую!) Тричі до неї поверталась, бо наче вона мені й непотрібна, але з голови не йшла))
Копирайторша• 03 сентября 2023
Ответ дляпьЯНА
Вы серьезно?) Мы и так терпели до 24 почти, я мой сон сон моих детей каким боком к их свадьбе? Пусть идут в ресторан снимают зал и гуляют хоть неделю но не под окнами
любименькая• 03 сентября 2023
Ответ дляbre_nd
я також,а в якому кол центрі ви працюєте ?,може мене зацікавить
Я не в кол центрі працюю. Я працюю модератором на сайті)
Ответ дляБелая и пушистая
Закінчила курси манікюру, підготувала робоче місце, буду потрошки скуповуватиме і маю надію, що до Нового року в мене вже все буде. Бо не маю грошей одразу стільки.
Там, де закінчила курси - проходять і курси колористів, попросилася моделю. От зробили мені аіртач безкоштовно. Так така зачіска на мою довжину від 4500. Короче, щаслива, як слон. Аби тільки здоров´я поправити і я буду найщасливіша
Покажите как покрасили
Точу ляси• 03 сентября 2023
Ответ длямадам Везувий
Я б зробила вигляд, що то не я прочитала)) До речі, мій кіт іноді сідає на телефон і пише клієнтам жопкою якісь нечитабельні повідомлення з дурними смайликами)) Але я чесно кажу, що то не я напилася, а кіт відправив
Я так і зробила. Побачила, що написав, я не стала заходити в повідомленнях, думаю ’прочитаю ’пізніше. Коли прокинулась пізніше, повідомлення вже він видав чомусь. Хоча усі ці розмови про закоханість я вже чула від нього. Короче зробила вигляд, що ні чого не бачила.
Дама-мадама• 03 сентября 2023
Ответ дляВ кого тако було
Я живу в Италии и хожу здесь в зал. Так вот итальянки мало того что ходят без лифчика и трусов по раздевалке, при чем очень долго, они могут болтать со знакомой без трусов, или по телефону. Но самый прикол, когда они без трусов сушат голову феном и стоят раком 🤦♀️😂
Ого, які без комплексів!
Дама-мадама• 03 сентября 2023
Ответ дляВ кого тако було
Кстати, я только в Германии наблюдала мужиков в странных нарядах. В остальных странах не встречала.
Чоловік куми працює в Німеччині,то каже після роботи в душ йдуть(автомайстерня), зразу його шокувало, що чоловіки німці в стрінгах ходять.
Оно само купилось• 03 сентября 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Передивляюсь сторіс в інста однієї сім´ї, вірніше це 4 сім´ї рідні брати і сестри з церкви п´ятидесятники. В перший день війни всі з чолововіками оперативно виїхали з України і одразу їх церква помогла їм виїхать до США. Всі молоді красиві, на гарних машинах, хороші роботи в чоловіків, жінки всі вдома з дітьми. Красиві будинки, постійно зустрічаються один в одного вдома на християнмькі зустрічі і такі шикарні столи накривають з домашньою їжею. В неділю.до церкви, там вчі гарно дуже вбрані, красиві сукні у дівчат, на каблуку. Такі діти слухняні на цих всіх посиденьках.
Ще багато їздять на природу в красиві місця, влаштовують пікніки. Це все так гарно виглядає.
Я раніше оцихьсектантів по іншому уявляла. Думала це забиті переляки, які тільки моляться і всі гроші пасторам носять, мають надцять дітей.
Короче це сімейство моє відкриття.
Всі дівчата ведуть кулінарні блоги, як вони красиво і багато готують. Я любуюсь
Короче це сімейство моє відкриття.
А це часом не Сільчанка в Америці і її сестри? Катя, здається, та що із сім´єю виїхали?
Акукарача• 03 сентября 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Короче це сімейство моє відкриття.
А можете дати той інстаграм? Цікаво
А я с Рио-де-Житомира!• 03 сентября 2023
Ответ дляАкукарача
А можете дати той інстаграм? Цікаво
Оскільки блоги комерційні, то думаю нічого страшного, дам парочку
?
igshid=MzRlODBiNWFlZA==
?
igshid=MzRlODBiNWFlZA==
Ответ дляОно само купилось
Та ні, там сестри Каріна, Ілона і Яна і їхній брат. Всі з сім´ями
Ответ дляВ кого тако було
Ждут чтоб вошли))
Оно само купилось• 03 сентября 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Да, уже глянула інсту
Просто ваш пост практично повністю описав канал сільчанки і її сестри. От реально, все аналогічно, там декілька сімей виїхали, у всіх зараз гарні будинки, теж накривають гарні столи на зустрічах, і дочки їхні теж ведуть свої канали, і теж показують як готують. Коротше, практично все співпало крім того, що вони виїхали не в перший день, а пізніше)
Сиренькая• 03 сентября 2023
Недавно по ТБ побачила сюжет, як десь в одній прифронтовій області по вижженій землі ішли корова з телям, і так мені їх шкода, от думаю чи добрали до якогось села, чи підібрали їх люди
мадам Везувий
• 04 сентября 2023
Ответ дляСиренькая
Так, шкода тварин. Вони взагалі не розуміють, якого дітька тут коїться...(((
Капризуля• 07 сентября 2023
Ответ длялюбименькая
Може вам потрібні кадри?