мадам Везувий• 03 сентября 2023

Хто не спить, розкажіть щось цікаве

На будь-яку тему. Просто щось, що особисто вас зацікавило.
Наприклад, я сьогодні бачила курку. Серед багатоповерхівок, вона спокійно греблася в землі, щось їла. Нічого особливого, але я ніколи не бачила в місті гуляючих курей, тому мені це було цікаво.
Шукаю стакан• 03 сентября 2023
В сільпо нагребла 12 пачечок макаронів Ля паста по 20 грн акція, ледь доперла, ділюся з вами)

ДаЗдраПерма• 03 сентября 2023
А я месяц сижу дома не выходя в депрессии, ничего не вижу
автор мадам Везувий • 03 сентября 2023
Ответ дляШукаю стакан
Дякую!) Але бережіть свої ручки, краще замовляйте з доставкою, коли щось важке)
Щаслива Я• 03 сентября 2023
Ужасно переживаю. Муж с детьми сейчас в небе. Летят в Канаду. А я осталась. Всей семье одобрили визы, а мне пока нет(((
Тектологиня 80lv• 03 сентября 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Вы работаете?
автор мадам Везувий • 03 сентября 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Намагайтесь виходити, бо в 4 стінах з депресії не вийти...((
ДаЗдраПерма• 03 сентября 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Вы работаете?
Не работаю. И на шее ни у кого не сижу, проедаю запасы

ДаЗдраПерма• 03 сентября 2023
Ответ длямадам Везувий
Куда выходить? Да и зачем...
автор мадам Везувий • 03 сентября 2023
Ответ дляЩаслива Я
Все має бути добре! Тримаю за Вас кулачки!
Я_канеша_извиняюсь• 03 сентября 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Куда выходить? Да и зачем...
Потом будет сложнее
ДаЗдраПерма• 03 сентября 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Потом будет сложнее
А мне все равно
Я_канеша_извиняюсь• 03 сентября 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
А мне все равно
Ну, это сейчас
ДаЗдраПерма• 03 сентября 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Ну, это сейчас
Я подумаю об этом послезавтра
Я_канеша_извиняюсь• 03 сентября 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Я подумаю об этом послезавтра
Вот это правильный подход)
автор мадам Везувий • 03 сентября 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Куда выходить? Да и зачем...
На вулицю. В магазин. В сквер. Просто виходьте з дому. Для цього сенс не потрібен, достатньо вдягтися й вийти. Депресія проходить, коли її ігноруєш. Життя занадто коротке, щоб витрачати час на депресію.
Снежнакомка• 03 сентября 2023
Іду колись по вулиці, і тут розумію, що мене зачепили крючком якимось за ворот, і тягнуть назад. Я аж похолоділа. Тягнуть і кажуть:’ ага, ось ти де, замість роботи, зараз я тебе буду наказувати’)))) ледь повернулася, вже зла , в очах молнії. В руках папка важка з доками, і я нею збиралася битися. А там стоїть переляканий мужик))) в руках тримає парасолю , якою мене зачепив. Каже:’ вибачте, я думав ви моя дружина, бо плаття таке і фігура з волоссям )) А тут нежданно, я з перекошенним від злоби обличчям.
Снежнакомка• 03 сентября 2023
Ответ дляЩаслива Я
Все буде добре, почекайте.
pragaElena• 03 сентября 2023
Я зараз за кордоном. В мене є сусід із Казахстану, жінка його з Росії. Так от мій сусід займажтьсяремонтом будинків, зараз якраз ремонтує свій. Пластикові вікна він замовив з України і чекав на них 3 місяці.
ДаЗдраПерма• 03 сентября 2023
Ответ длямадам Везувий
А я не хочу, не вижу смысла.

Снежнакомка• 03 сентября 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
А я не хочу, не вижу смысла.
Розкажіть комусь з родичів. Хай викликають лікаря, та назначають лікування. Самі не вилікуєтеся.
ДаЗдраПерма• 03 сентября 2023
Ответ дляСнежнакомка
Да не буду я никому ничего рассказывать, к врачам обращаться. Меня все устраивает.
Воленс-неволенс• 03 сентября 2023
Дивилася сьогодні історію чоловіка в приват24. Програв багато грошей. Заснути не можу.
Снежнакомка• 03 сентября 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
А, ну тоді звісно, робіть , як краще. То ваша справа.
ДаЗдраПерма• 03 сентября 2023
Ответ дляСнежнакомка
Естественно. Я всегда делаю как считаю нужным.
автор мадам Везувий • 03 сентября 2023
Ответ дляpragaElena
Деякі товари у нас купувати дешевше навіть з доставкою. У нас до ковіду було багато замовлень з ЄС на польські та німецькі товари, бо у нас вони чомусь дешевші)
любименькая• 03 сентября 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Я роками не виходжу. І нічого. В принципі це людині не потрібно, якщо працюєш віддалено. На все є доставка.
Снежнакомка• 03 сентября 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Ігроманія? Це єдине, що не лікують. В моєї подруги тато такий був. Навіть гіпноз робили. На пів року допомогло.
В кого тако було• 03 сентября 2023
Сегодня с мужем ходили в горы. Вернулась уставшая, но довольная
Воленс-неволенс• 03 сентября 2023
Ответ дляСнежнакомка
Так, думала покинув. Наївна, вірила.
ДаЗдраПерма• 03 сентября 2023
Ответ длялюбименькая
Вот. Хоть кто-то меня понимает, слава богу не в каменном веке живём, все можно заказать и купить с доставкой на дом. Если общения не хватает прийти сюда на форум.
А живое общение.... если честно, то людей вообще видеть не хочу, а тем более разговаривать с кем-то, я так устала, морально выдохлась