Летчица• 03 сентября 2023
Віддати собаку
Хто віддавав тварину- де писали? На олх чи віддавали знайомим? Де знайти людей, які дбатимуть?
Летчица
• 03 сентября 2023
Ответ дляБез комплексів
Главное, не на вас равняться, женщину с «высокими» моральными принципами. От сленга бедняжку корежит, от своего поступка не корежит? Нет, конечно, морально уставших теть, только сленг корежит
Ні, не коробить. Краще щоб жив там де йому буде краще, а не мучився зі мною. Вам бажаю мудрості, з віком.
Зяблик протестант• 03 сентября 2023
Ответ дляЛетчица
Вибачте, я тут не стану віддавати тварину, стільки бруду ллється не знаючи ситуації. Підказали за фейсбук і олх, хороші поради.
Яка б ситуація не була, якщо не можете/не хочете доглядати далі, віддавайте обовʼязково, тим більш молодого. Я собачники/заводчик. Мала собаку ротвейлера, суку. Народились цуценята. Знайомі попросили одного притримати, піддресерувати, навчити. Коли прийшов час забирати, передумали. І ось маємо, квартира зйом, два пса. Народилась перша дитина. Чоловік психував, часу на псів в мене стало в тричі менше. Чоловік просив віддати комусь собак, я ридала, тягла зі всіх сил. Народження другої дитини відклаладалось. Змушені були купити власну квартиру, не таку як хотіли, а на яку вистачило. Бо з таким приданим, два пса і дитина ніхто не брав на зйом, а приватний будинок - оренда космос.
Вже є двоє дітей. Сука померла у 19 році, кобель весною. Ледь до тями прийшла. Але весь час думаю, що напевно правильніше було віддати, бо в нас вони тільки їли, гуляли по нужді, спали в окремій кімнаті, потрібної уваги не отримали через брак часу.
Заздрю людям, які можуть приймати вольові рішення і втілювати в життя, я не змогла. Зараз думаю, що ті 10 років були каторгою і для моїх собак.
Ответ дляЛетчица
Група в ФБ називається ’Чихуа Чіхуа Україна’ . Є ще київська група, не знаю в якому ви місті. Але в ФБ теж будьте обережні, розведенці скрізь вишукують.
На мою пропозицію ви не не відповіли)
Летчица
• 03 сентября 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Дякую вам щиро, ви розумієте про що я! Особливо коли є з чим порівняти, які були умови і які стали. Я ніколи б не подумала, що не справлятимусь, бо змучилась просто страшенно. Бажаю вам щастя і щоб все складалось у вас завжди добре!
Виннипуховна• 03 сентября 2023
Ответ дляЛетчица
Ого. З війною якось не додумалась подумати про це.. ну ок.
А як пов´язана війна і те, що ви не витягуєте собачку морально? До війни він жив з вами максимум 3 місяці.
Ответ дляСтріляний птах
А мужа Вы, типа, приучаете и несёте ответственность?
Да, хочу осудить - взяли игрушку, даже не стерилизовали, когда на горизонте замаячили трудности и бумажки, решили просто слить. Так же ж проще.
Ага, как мужики жен с детьми бросают так в порядке вещей , за детей тоже ответственность надо нести а не просто алименты платить через раз
Без комплексів• 03 сентября 2023
Ответ дляЛетчица
О боги, сколько же лет вашей «мудрости», что наигравшись живой «игрушкой» вы ее хотите сплавить, «патамуша йа маральна устала»? В опу такую вашу «мудрость», говорю как «девчушка», которой пятый десяток пошел
Виннипуховна• 03 сентября 2023
Ответ дляЛетчица
Ви просто не були готові до такої відповідальності.
Ви приходити втомлена і собака вас просто дратує, а ще треба вставати вранці о 5.30
Віддавайте і не мучайте ні себе ні його, але....більше ніколи не беріть тварин, бо це не ваше.
Ответ дляЛетчица
Автор не обращайте внимания на комменты
Как тут тема что ребенка родили и не любят и не справляются то куча сочувствия и советов няню , в сад отдать поскорее
А собачка это святое
У меня тоже была собака первая у сына еще астма обострилась , пришлось отдать бабушке , реально я понимаю что ему с бабушкой лучше , у нее были собаки раньше
Я например не особо разговаривала , редко гладила и не любила долго гулять
Ну вот не мое это оказалось -собаки , мне не нравится как они жопы нюхают и лижут друг другу , запрыгивают постоянно, гавкают
Отдали из-за астмы и переезда в другую страну в первую очередь но больше собак у меня точно никогда не будет
Иногда на день два нам оставляют знакомые собаку то тоже нервирует и жду когда заберут
С детьми тупо сравнивать , дети это моя кровь , я их люблю и не брезгую конечно
А собачка это святое
Виннипуховна• 03 сентября 2023
Ответ дляМиззери
Автор не обращайте внимания на комменты
А собачка это святое
Об этом нужно думать ДО того, как завести животное.
Виннипуховна• 03 сентября 2023
Ответ дляМиззери
Ну вот не полюбил и все тут
Такое и с детьми бывает
Я не могу сказать, что сразу полюбила своего мопсика, так как у меня не было до этого собак. Но чувство ответственности не дало отдать его потом куда то. Плюс у меня сын, какой пример я бы ему показала? Наигрались и все, отдали? Нужно нести ответственность за свои поступки. Обдуманная покупка щенка это поступок.
Ответ дляВиннипуховна
Не вижу в этом ужасного если собака в итоге в любящих руках
Чем нести этот крест и мучатся
У меня расстройство сна и заснуть очень тяжело , дай без причины резкий вызывал у меня тахикардию и вообще убил весь сон
Чем нести этот крест и мучатся
Виннипуховна• 03 сентября 2023
Ответ дляМиззери
Чем нести этот крест и мучатся
Ужасное в том, что безответственных хозяев много, а любящих рук не хватает.
Конечно, лучше для собаки, что бы автор отдала ее, но больше брать не нужно.
Снегурочко• 03 сентября 2023
Можно нанять человека, чтобы днем с ним гулял. Уже собаке и полегче - утром и вечером с Вами, а днем - с кем-то. А там, возможно, и обстоятельства поменяются.
Тему не читала. Только комменты автора.
Королева краси• 03 сентября 2023
Ответ дляЛетчица
Викинути не маю наміру. А віддати людям, які любитимуть його. З чоловіком можна розвестись, а з собакою ні?? Я не хочу, щоб він вмирав, просто жив десь щасливо з іншими люблячими людьми. І взагалі, хочете когось засудити, можна не в цій темі? Дякую.
оригинальное сравнение
муж, как собаку брали, без его согласия?
или может у собаки спрашивали - хочет ли она Вас в виде хозяина?
ЛеньГуглить_правда• 03 сентября 2023
Маю сподівання, що у нас колись введуть якісь психологічні тести для всиновлення дітей і тварин. Бо мені сказали, ’стерилізувати шкідливо’, - це жах. А ще жахливіше віддавати члена родини, коли той став не потрібен.
Нічого вдягти• 03 сентября 2023
Ответ дляЛетчица
Чихуахуа. Тільки людям, які дбатимуть, а не розведенцям.
тогда стерилизуйте.
Иначе будут первыми разведенцы.
Такие песни будут петь, что не опознаете.
И полезна стерилизация.
Не будет рака у собаки.
Иначе будут первыми разведенцы.
И полезна стерилизация.
Не будет рака у собаки.
ПесиКот• 03 сентября 2023
Ответ дляМиззери
Автор не обращайте внимания на комменты
А собачка это святое
У вас был француз, это вы его отдали?
Гопница-Советчица• 03 сентября 2023
Ответ длямегамоСГ
Обязательно стерилизуйте. Если нет денег- договоритесь с волонтёрами. Но нестерильную не отдавайте.
Простите, я не в теме. А почему нужно обязательно стерелизовать?
Байрактара• 03 сентября 2023
Ответ дляЛетчица
Не пишіть дурню будь ласка. Я ще не віддаю нікого, бо люблю його, хоч ніхто не вірить, ок. Перша думка і на порадницю. Якщо наважусь, напишу всім хто відізвався. Дякую за поради, дівчата!
не оправдывайтесь, это критиканов только заводит, я очень люблю собак, но я ваше намерение не осуждаю, собака должна быть в радость!! и в кайф!!! тогда и собаке хорошо и владельцу. Если по какой-то причине возникло желание собаку отдать, решение правильное, собаке однозначно будет лучше там, где ее хотят, будут любить и заниматься.
Валентина-Настя• 03 сентября 2023
Ответ дляЛетчица
Вибачте, тут я його не віддаватиму, це занадто для моєї психіки. Молодий, здоровий.
Байрактара• 03 сентября 2023
Ответ дляМиззери
Ну вот не полюбил и все тут
Такое и с детьми бывает
+100
Можу брикнути• 03 сентября 2023
Ответ дляЛетчица
Такого заберуть. Тільки стерилізуйте перед віддачею. То безпорадні нікому не потрібне
LusyaVerusya• 03 сентября 2023
Ответ дляЛетчица
В якому ви місті?