Летчица• 03 сентября 2023

Віддати собаку

Хто віддавав тварину- де писали? На олх чи віддавали знайомим? Де знайти людей, які дбатимуть?
Кондуктор трамвая• 03 сентября 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Любое адекватное живое существо ставит выше всего представителей своего вида.
Не может быть для человека собака важнее соседского ребенка.
Хотя... Здесь когда-то была такая тема с дискуссиями кто важнее - своя собака или чужой человек. В той теме треть пациентов психушки собрались которые доказывали что собака важнее.
Людям з такою філософією просто категорично заборонено заводити тварин. Все.
Кондуктор трамвая• 03 сентября 2023
Ответ дляПП-шница
Может и это нормально. На улице на дороге я буду спасать свою собаку а не чужого ребенка. Моя собака мне конечно же дороже соседских детей
Аналогічно.
Кондуктор трамвая• 03 сентября 2023
Ответ дляbrantik
Не завжди цінять куплене. Знаю декілька ситуацій, коли приносили на евтаназію породистих котів. В одному випадку, наприклад, було кошеня екзота зі зломаною лапкою. Господиня сказала що кульгаве їм не пасує, тому це присплять, а куплять собі нове здорове.
Удалено администрацией...
Карма хамелеона• 03 сентября 2023
Дивна поведінка автора, в даному випадку можливо й на краще віддати цю собаку, мабуть й собі ради не дає
a.ostroverh• 03 сентября 2023
Ответ дляПесиКот
как это, нет язычка а что случилось?
Это домашняя кошка, нашла снасти в квартире...
Там ряд постов, я так понимаю хозяйке не за что было лечить... Ну и теперь ее надо с ложечки кормить
Фотки там ужасные((
буреЛОМКА• 03 сентября 2023
Ответ дляДжага-джага
Ойй, я вас прошу, расскажите ещё, что у вас животное стоит на одном уровне с вашими детьми. Есть и такие
да. На одном уровне. И спасали одинаково.
буреЛОМКА• 03 сентября 2023
Ответ дляВесела бджілка
Значить ви не любите своїх тварин 🤷🏼‍♀️
Это значит что таким и заводить не стоит.

ДЛя меня часть людей до животных НЕ дотягивает. Животные преданные, верные, безгранично любящие. А люди... наигрались и все.
Лукава Кішка• 03 сентября 2023
Надоел вечный лай и кидание на всех прохожих?
Нормальную породу нужно заводить, а не чиха трясущегося
автор Летчица • 03 сентября 2023
Ответ дляСтріляний птах
Тут выше верно написали. Автора утомили обоссанные пелёнки, лай и прыганье чиха. Решили сбагрить. Представляю, как после рождения ребёнка, Автор через два месяца отнесёт его в Дом малютки.
В мене діти вже дорослі, не переживайте.
автор Летчица • 03 сентября 2023
Ответ дляemerald_88
Ну тут треба не з чоловіком порівнювати, а з дитиною, ще й маленькою.
Ні, з дитиною не можу порівняти, дітей люблю бещмежно, собаку не так зовсім. Я не до такого ступеню собача мама. І чому всі вважають, що я не можу не любити собаку? Я не збираюсь його викидати, можливо хтось любитиме його більше і він буде щасливий з іншими людьми. Ніде не писала, що я ідеальна. Теми знов не закриваються?
автор Летчица • 03 сентября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Автор, а почему хотите отдать? Нет времени ухаживать или просто равнодушны?
Перше. Я не встигаю нічого зараз. Таке.. може все зміниться скоро. Поки що виникла думка може йому буде краще деінде.
Все возможно• 03 сентября 2023
Ответ дляЛетчица
Якщо люди захочуть стерилізованого, то одразу ж стерилізую. Просто всі знайомі, в яких є тварини мені не радили стерилізувати кобеля..
То в вас якісь недолугі «всі знайомі»
Нормальне прилаштування до адекватних людей - це стерилізація. «Так, як є» - прямий шлях до розведенців, які набіжать на пост про віддачу як таргани.
автор Летчица • 03 сентября 2023
Ответ дляПП-шница
Ну вот и причина - лень гулять. Фу автор, просто фу.
Ну яке лінь? Я в 5,30 щодня з ним гуляю. Потім на роботу.
автор Летчица • 03 сентября 2023
Ответ дляПП-шница
Берите его с собой на работу. Договоритесь с начальством. Я иногда беру своего, у меня правда свой кабинет, если знаю, что долго буду на работе. Найдите студента, что будет приходить и 2 часа гулять с ним днем. Было бы желание, но вам просто стало неудобно. Жизнь она циклична, когда будете беспомощной, надеюсь и вас вот так отдадут ´добрым людям´.
Він не безпомічний. І я не збираюсь викидати його в смітник, читайте уважно, люди як сліпі.
автор Летчица • 03 сентября 2023
Ответ дляСиликоночка
Автор не понимаю зачем вы оправдываетесь, помню тему как тут девочку, за то что соседский собаку хотела пристроить (её плохо кормили и били, но согласились вроде отдать)с какашками смешались, что себе не заберёт, чего вы тут ждёте?
В таких темах парад( промолчу, что бы под бан не попасть), а вообще в чем проблема отдать через олх и фб, у вас чих его заберут и будут любить без проблем
Дякую, так і знала, що буде вилив негативу, це ж порадниця))). Я ще не готова прямо віддати, але думки є, бо не витягую. І морально важко. Але чомусь впевнена, що йому буде краще з іншими, а не в мене.
автор Летчица • 03 сентября 2023
Ответ дляВиннипуховна
Може пошукаєте, хто буде вигулювати вдень? Щараз купа таких оголошень. Це не привід для того, щоб віддавати тваринку, яка любить вас всім серцем.
Він мене не особливо і любить, якщо вам від цього полегшає. Любив мого батька, який жив з ним у приватному будинку...
автор Летчица • 03 сентября 2023
Ответ дляПП-шница
А вам бы нашару? Автор обязана его продать. Бесплатное никто не ценит.
Я не продаватиму. І ще не віддаю нікого! Лише думка з´явилася, ось прийшла порадитись.
автор Летчица • 03 сентября 2023
Ответ дляbrantik
Це жах((
автор Летчица • 03 сентября 2023
Ответ дляКинДза
Так для цього ви маєте стерилізувати тварину. Інакше її чекає доля ……

Ви ж самі все розумієте.
Кому просто так потрібна доросла чужа собака?
Він ще малий, 2 роки.
автор Летчица • 03 сентября 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Дітей вже усіх пристроїли на перетримку?
Так, всіх роздала в добрі руки.
автор Летчица • 03 сентября 2023
Ответ дляБез комплексів
Знакомая из под бомбежек Харькова двух своих котов и одного кота знакомых вывозила - три переноски на плечах и рюкзак с рабочим ноутом, а у автора обстоятельства! Это другое, вы не понимаете))
Я теж свого вивозила коли бомбили, і що? Ніякого зв´язку. Зараз я не тягну цю собаку. Морально в першу чергу.
автор Летчица • 03 сентября 2023
Ответ дляКоварная Зая
Мне тут помогли
Вы попробуйте на форумах породных
Волонтерских группах
Фейсбук и прочие соц сети конечно
Дякую!
автор Летчица • 03 сентября 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
А наперед про це подумати - нє? Перед тим як заводити тварину?
Ого. З війною якось не додумалась подумати про це.. ну ок.
автор Летчица • 03 сентября 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Саме так.
Без комплексів• 03 сентября 2023
Ответ дляЛетчица
Та ничего… свисти, свисти, бабка, люблю слушать, як то кажуть, только в поговорке чуть другое слово))
автор Летчица • 03 сентября 2023
Ответ дляБез комплексів
Ну і сленг.. всіх по собі рівняєте. Ок, живіть з цим.
Без комплексів• 03 сентября 2023
Ответ дляЛетчица
Главное, не на вас равняться, женщину с «высокими» моральными принципами. От сленга бедняжку корежит, от своего поступка не корежит? Нет, конечно, морально уставших теть, только сленг корежит
Ms. Откровенность• 03 сентября 2023
Автор, маю дворічну двокілограмову стерилізовану дівчинку чіхуа.
Якщо ви в Києві - готова забрати вашого хлопчика) якраз думаои купувати другу собаку)))
sur_sur• 03 сентября 2023
Ответ дляЛетчица
Це хлопчик, не хотіли стерилізувати, вихований.
Але щоб не потрапив на розведення, краще все ж каструвати. Бо забирати можуть одні люди, а потім потрапить до інших, життя непередбачуване.
Взагалі могла б взяти, напишіть детальніше у приват. Моя чишка померла у минулому вересні, у грудні 22р. мало бути 16 років.
Виннипуховна• 03 сентября 2023
Ответ дляЛетчица
Тоді якщо по темі, то шукайте профільні групи і там точно заберуть. В мене мопс, за групи чихуа не знаю як називаються. Там допомагають прилаштувати тваринок і люди відповідальні.