Правильно_Валерчик• 03 сентября 2023

Шо готуєте? Я в неділю завжди стараюсь наготувати побільше

Шоб хоча понеділок-вівторок не бігти після роботи до плити. А сьогодні шось фантазії нема))
Я натуралка• 03 сентября 2023
Готовка - моя кара небесная 😭 сегодня буду тушить свининой ошеек кусочками. Варю суп из цветной капусты.

язззззь!!!• 03 сентября 2023
А вихідний у вас буває?
вкрации• 03 сентября 2023
Я почти не готовлю, чему несказанно рада)
ПироженкА• 03 сентября 2023
я зараз буду готувати рагу з баклажанів, картоплі, перцю, цибулі, моркви, індички та помідорів
Наготую багато
автор Правильно_Валерчик • 03 сентября 2023
Ответ дляязззззь!!!
А вихідний у вас буває?
Від чого? Субота-неділя вихідні. Вчора тусили, сьогодні треба в квартирі прибрати і приготувати шось. Я це люблю.
Лорка-хлорка• 03 сентября 2023
Вчера сделала здоровенный пирог из кабачков и брынзы. На два дня будет. Классный такой.
Лялькодзьоб• 03 сентября 2023
отбивные из куриной грудки.. супчик . на бульоне домашней курочки , люблю с пассероваными в сливочном масле болгоарчким перцем. из специй — зеленый базилик.. аромат невероятный, съедается мгновенное ) за это и люблю супы
Кидстаффовна• 03 сентября 2023
Сварила уху, нафаршировала перцы, баклажановая икра тушится и печется шарлотка. Планирую сделать ещё мидии с лапшой, и пока хватит
За ким я буду?• 03 сентября 2023
Ничего не готовлю. Купила сосиски и пью пиво

Ксения83• 03 сентября 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
А муж ваш тоже любит уборку и готовку?
Ответ дляПироженкА
Наготую багато
Баклажани два є. Рагу з картоплею ніколи не робила, треба спробувати). Все окремо обсмажуєте і потім разом протушуєте?
Like-995b• 03 сентября 2023
Я люблю по выходным осенью готовить) сегодня варю красный борщ на пару дней, плов, творожные кексы, компот. Вчера делала печеночный торт и лечо
АгатаХристя• 03 сентября 2023
вчора тортик зробила, на цьому все))) а так, готую прості і швидкі страви
язззззь!!!• 03 сентября 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Зелений борщ
Суп з броколі і куркою
Лялькодзьоб• 03 сентября 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
а я дуже полюбляю пиво з корюшкой вялен_ю або з сирною косичкою ..теж з ранку потягнуло розслабитися
Ответ дляКсения83
А муж ваш тоже любит уборку и готовку?
Ні, він любить косити двір і садок, лагодити якісь поломки, мити і прибирати срач в машині, який ми з дітьми робимо. А що?)
Ответ дляLike-995b
О, плов! Давно не робила
За ким я буду?• 03 сентября 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
О. Точно, корюшка вкуснятина
Веккy• 03 сентября 2023
Хорошо, что я практически не готовлю. ))) это такой кайф

ПироженкА• 03 сентября 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Спочатку тушкую лук трошки, потім додаю моркву, потім перець, потім м´яско, потім баклажани і картоплю. Все одразу в велииикій сковороді з високими стінками. Тушкую десь 10 хв. Потім додаю помідори, часник, кінзу (тут за смаком), сіль, перець.... І все під кришкою тушкую до м´якості картоплі.
ПироженкА• 03 сентября 2023
А днями зробила тортик )) Купила корж готовий, з бортиками. Зробила крем: сгущенка, масло, ваніль. І зверху фрукти і ягоди. Це неймовірно смачно!
Не розумію оцього і коментів типу - а чоловік готує, а вихідні є... Чому на порадниці таке дивне ставлення до тих, хто готує)) Якийсь нонсенз
Like-995b• 03 сентября 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Стереотипы у людей)
Крапипопка• 03 сентября 2023
Я на даче, сварила казан солянки
Лялькодзьоб• 03 сентября 2023
Ответ дляПироженкА
боже боже . всі мої казани залишились в окупаціі((( та й життя теж… втішаюся лише запечаними баклажанами та перцем в дужовці
ПироженкА• 03 сентября 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Я зараз теж не дома (
Але купила тут сковороду і каструлю, бо я дуже люблю гарний посуд.
Потім заберу з собою додому
Ласую колобками• 03 сентября 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Потому что можно попросить его помочь с готовкой сегодня, раз вам этого не хочется, а вы бы убрали в машине.
Все будет, но потом• 03 сентября 2023
Ответ длявкрации
А кто за вас это делает?
Ласую колобками• 03 сентября 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Потому что по вашему сообщению видно что вы задолбались готовить, но не можете себе позволить выйти из образа хозяюшки.
Вилами по воде• 03 сентября 2023
Я на диете по расписанному меню) у меня завтрак - розочки с творогом), обед - курочка по-корейски, гречка, рулетики из баклажанов, а на ужин - баклажанная икра и овощное рагу ))