Борода• 03 сентября 2023

Два разных мира.

Люблю эту фотку))
Две первых леди разных миров.
Элегантная, уточенная и стильная Жаклин.
Ну и Нина)) просто Нина в Белом Доме😁
Чарівне зіллячко• 03 сентября 2023
Ответ дляPORKA
От всего советского уже отказались?
80 років тоталітарно-корупційного рабства так просто з суспільства не вичавиш,
але ми в процесі)

Zelenkа• 03 сентября 2023
А совки форумні в курсі, што лудшєє марожіноє і ковбасу в совок привезли з ненависної Америки? І навіть любімі столовки - теж звідти ідея.
Вонючих тряпок вам від душі😁
Чарівне зіллячко• 03 сентября 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Наш )
України чи росії?
PORKA• 03 сентября 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
але ми в процесі)
Особенно, что касается коррупции)) Какой-то тогда неправильный процесс
vihola• 03 сентября 2023
Ответ дляНатусик Я
Та на той час це був супер костюм як для совдепії- жакет та спідниця.
Я буду захищати цю жінку, вона на мою бабусю схожа.
Це ваша бабуся схожа на неї.
А саме радянський режим на чолі якого ця родина стояла, за який боролась і здобувала своєю комуністичною, пропагандистською діяльністю, клепав таких жінок.
Подяка їм звісно що багато людей випустили зі сталінських концтаборів. Менше зло, чи значно менше зло ніж та сатана.
Та всеодно совок був тюрмою народів, побудований на кістках десятків мільйонів невинних жертв.
Чарівне зіллячко• 03 сентября 2023
Ответ дляPORKA
В союзі була тотальна корупція і поки покоління,які її застали, живі,вона все ще буде залишатися в суспільстві.
ТигрЛьвович• 03 сентября 2023
Ответ для vihola
А ви читали які мови?)

«Поліглотка та ерудитка, вільно володіла українською, російською, польською та французькою, вивчала англійську.»

Тобто, там лише одна іноземна мова, французька, англійська в процесі.
Польська, бо народилась на території Польщі.

Зараз кожна друга українська дитина по ходу поліглот).
Вы сами хоть читаете то, что копируете? Вильно володила - это в процессе?
PORKA• 03 сентября 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Вы хотите сказать, что люди рожденные после 1991 года никогда не были причастны к коррупции? Любым видом и проявлением
vihola• 03 сентября 2023
Ответ дляТигрЛьвович
«Вивчала англійську»-це не вільно володіти англійською.

Чарівне зіллячко• 03 сентября 2023
Ответ дляPORKA
Хочу сказать,что коррупционные ’привычки’ передаются из поколения в поколение,и не так-то простоих искоренить из общества
Угги в горошек• 03 сентября 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Это в вас стереотипы и отсутствие реального опыта говорят. Да, есть и такие. Но далеко не ’все’

Попробуйте на обычном европейском девичнике найти наших
наших еще по зубам можно отличить
40каградусная• 03 сентября 2023
Ответ дляБорода
У Хруща не было денег, купить хоть один нормальный наряд Нинке?
А то поехала позорится
Это был очень дорогой наряд от кутюр. Но на ней и в её размере смотрелся вот так
ТигрЛьвович• 03 сентября 2023
Ответ дляПишу з калідору
Ви коли вже в Україну повернетесь? Треба бути патріоткою знаходячись тут, в Україні, в іншому випадку це лицемірство
Вы шо, она неньку очень сильно любит их Польши, больше всех, самая главная патриотка!!!!! С ней может сравниться только ее муж, который прикрываясь многодетством сдрыснул с неньки, как только началась война. Вот он тоже самый главный патриот
Полтавська галушка• 03 сентября 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Я трошки пожила в ’ совке’ і моя мама часто згадує своє нужденне дитинство.Ніколи не порівняти наш теперішній рівен життя з тим зубожінням.
Не всі зубожіли в совку, як і не всі розкошують зараз.
Хіба в нас вже нема бідних? А для кого пільги, субсидії, безкоштовне харчування? Хто всі ті, що чекають щомісяця виплат Впо, на дітей? Хто бідкається, що ледве тягне і не може допомогти батькам з мінімальною пенсією?
PORKA• 03 сентября 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Тогда расстрою вас - это нескончаемый процесс ))
vihola• 03 сентября 2023
Ответ дляТигрЛьвович
«Вильно володила» це що за вираз? якою мовою?

Не дивно, що такі захоплюються обдарованістю Хрущової.
40каградусная• 03 сентября 2023
Ответ дляБорода
Припомнят, ещё шо она украинка
И Чикатило, и Оноприенко. А что?
Угги в горошек• 03 сентября 2023
Ответ дляБорода
Вот кажется, эти две наши
и я на них подумала
40каградусная• 03 сентября 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
И что самое странное, красавица Жаклин всю жизнь не имела личного счастья: мужчины ей изменяли,с детьми были постоянные конфликты и деньги и красота ей не помогли...
А с Нина Хрущева любила и была искренне любима своим мужем, обожаема детьми и внуками. И толстая, и некрасивая, и в халате
Ну, что вы, главное в жизни - быть худой и стильно одетой!

40каградусная• 03 сентября 2023
Ответ дляБорода
Жаклин нельзя назвать красавицей ( лицо).
Но она - стройная, элегантная, стильная, ухоженная, породистая женщина. И манеры хорошие.
И что?
40каградусная• 03 сентября 2023
Ответ дляОколовита
Красота в глазах смотрящего. Я говорю дочке, посмотри какие красивые женщины в европе, какие стильные. А она мне, мама это сто процентов украинки. Подходим ближе и действительно родная речь)
Украинская?
Лепетун• 03 сентября 2023
Ответ дляБалаболка
Американка и украинка. Наших сразу видно в других странах, даже сейчас.
Так, бо краще виглядають від іноземок.
40каградусная• 03 сентября 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
але ми в процесі)
Уже 32 года прошло - половина почти
40каградусная• 03 сентября 2023
Ответ дляZelenkа
Вонючих тряпок вам від душі😁
И табак
Угги в горошек• 03 сентября 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Це де це такий жах в освіті,в Магадані?
нас юге Украины
PORKA• 03 сентября 2023
Ответ дляЛепетун
Так, бо краще виглядають від іноземок.
Та тут по разному, кстати. Есть ухоженные и стильные, а очень много в спортивных костюмах со стразами, ногтями длинющими и обязательно сумочка через плечо на спортивный костюм. Тоже сразу понятно, что наши
Полтавська галушка• 03 сентября 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Це де це такий жах в освіті,в Магадані?
Вы стверджуєте, що в нашій освіті все прекрасно? А чому в більшості міст жодної школи не збудовано за часи незалежності? Чому 2-3 зміни? Чому батьки друкують самі підручники , купаються додаткові зошити, оплачують репетиторів? Я не пам´ятаю, щоб моїм батькам доводилось купувати мені підручники. В 90-х активно користувались радянськими підручниками і всім вистачало. А тепер кожен новий міністр освіти кожні 5 років видумує нову програму, щоб хоч якось імітувати видимість діяльності. Хоча у жодній з наук, крім історії, не відбулось фундаментальних змін чи відкриттів.
40каградусная• 03 сентября 2023
Ответ для vihola

В сертификате именно так и указано
Чарівне зіллячко• 03 сентября 2023
Ответ дляПолтавська галушка
А хто не зубожіли? Родини партноменклатури?
Чарівне зіллячко• 03 сентября 2023
Ответ дляPORKA
Не сподівайтесь, ’ скончаємий’)
Моя мама і тітка,наприклад,не уявляють,як це піти до лікаря без ’ шоколадки’.Я жодного разу за свої 40 років життя лікарям ніде не платила.
Перелік можна поширювати і на інші галузі,це для прикладу.