А ось і я• 03 сентября 2023

Боже, оце кайф..

Проспати 9 годин!
Сон настільки поганий останні тижні, що спала переважно 3-5 годин на день, і то сумарно(
Наразі призначили гідазепам + магній.
Я стільки років спала як вбита, ніколи б не подумала що подумать аж такі проблеми зі сном. Я геть не та людина, коли не сплю.. Одразу нещасна така, ніц не тішить, працювати не хочеться..
БЦАшка• 03 сентября 2023
В мене теж проблеми зі сном.

Залізна пані• 03 сентября 2023
12 годин - легко, зі сном ніколи не було проблеми.
Коренная киевлянка• 03 сентября 2023
Удалено администрацией...
маминаБубочка• 03 сентября 2023
В мене немає проблем зі сном, в мене немає часу спати 9 год (((
автор А ось і я • 03 сентября 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Удалено администрацией...
маминаБубочка• 03 сентября 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Удалено администрацией...
Най буде, аби не москалятьською
So_so• 03 сентября 2023
Да! Иметь хороший сон и когда у тебя ничего не болит - это счастье.

Leka_Leka• 03 сентября 2023
Ответ дляЗалізна пані
трошки заздрю :) Нехай так і буде. Психика і організм здоровіші якщо немає нестачі сну.
Коренная киевлянка• 03 сентября 2023
Ответ дляА ось і я
Удалено администрацией...
Ні грама• 03 сентября 2023
Я практично не сплю. Працюю санітаркою. Чекаю відпустку у жовтні в кращому випадку. 3-5 годин сну то дійсно кайф.
автор А ось і я • 03 сентября 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Удалено администрацией...
Швабристка• 03 сентября 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Удалено администрацией...
Добре, що не з кацапської.
Ушла и Пришла• 03 сентября 2023
Я проспала 15 часов😂 после месяца сна по 2-3 часа
Все питаю зарання• 03 сентября 2023
Згадалось мені, як я вперше, після народження дитини, проспала 4 години 😂 теж тоді кайф зловила
Сусановна• 03 сентября 2023
В мене кілька років проблемы зі сном. Раніше, коли їх не було, спала навіть довше - по 10-11 годин. Зараз - 5-6, і погано. Але інколи вдасться поспати довше - то дійсно кайф)) розумію вас)