БезВзяток• 03 сентября 2023
Наголоси в українській мові.
Останнім часом чую, що люди почали говорити не "шкодА", а "шкОда". В сенсі "моральна шкОда". Якось ріже слух дуже. Як, все ж таки, правильно?
БезВзяток
• 03 сентября 2023
Ответ дляМелочунь
Моральна шкОда
ШкодА, що так сталося
О, ну так завжди і було. А зараз як вірус якийсь поширюється. Причому неправильно починають чомусь говорити україномовні люди, які до цього говорили вірно.
размахер• 03 сентября 2023
Ответ дляБезВзяток
Не вірно, а правильно. Вірний друг або дружина
Пушкининиана• 03 сентября 2023
Ответ дляБезВзяток
Много где ударения режут слух..Сейчас не вспомню, все.. вОдій, випАдок, запИтання, листОпад.
Не танцую- но пою• 03 сентября 2023
Ответ дляБезВзяток
Тому шо правила зміниламь не так давно. Тому й плутаються.
За моє життя вже декілька разів правила мінялись
Пригаю-цибаю• 03 сентября 2023
Ответ дляБезВзяток
Це у вас таке оточення
Пригаю-цибаю• 03 сентября 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Наведіть приклад, правила наголосу, що декілька разів змінювалося за ваше життя. Бо мені 43 й такого не було
Тішуся неперетішуся• 03 сентября 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Интересно, зачем они это делают
Не танцую- но пою• 03 сентября 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Алфавіт
Пригаю-цибаю• 03 сентября 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Алфавіт
Це слово з подвійним наголосом, який був вже принаймні коли я вчилася в школі, тобто, більше 30 років