Дикая Роза• 03 сентября 2023

Ви б купили на весь ваш запас землю в Києві?

Гарна ціна, можливо колись зросте в ціні. Але точно не зараз. Жуляни. Хто знає, чи поруч живе, мене зрозуміє. Чоловік прям загорівся, а мені страшно. Хоч робота є, але цей запас ми збирали не один рік(
В танке• 03 сентября 2023
Ні.

Щедрик ведрик• 03 сентября 2023
У мішках?
Скользкая• 03 сентября 2023
До особливо біля Жулян мрія жити.Якби купляла точно не там.
автор Дикая Роза • 03 сентября 2023
Може не дуже зрозуміло написала, ціна підходяща для нас, чоловік сподівається, що вона здорожчає після війни. Бо щось будувати там ми фінансово не спроможні.
Кумася• 03 сентября 2023
Нет. Наоборот, будем всё продавать и уезжать.
Клептоманка• 03 сентября 2023
Мы купили почти 10 лет назад. Сейчас бы не купили
Я б такое не носила, но продаю• 03 сентября 2023
Я живу в Жулянах. Чем вам приглянулось это место? Ужас для меня ( рядом окружная- это про экологию), аэропорт ( это про безопасность). Меня там нет с 24.02.22

автор Дикая Роза • 03 сентября 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Ми живемо зовсім поруч, тому і вийшли на цей об’єкт
забиякина• 03 сентября 2023
Нет. Моего запаса хватит на очень маленькое количество земли. А Жуляны не считаю нормальным местом. Когда там полноценно работал аэродром, то было неприятно.
Ух яка ж Я• 03 сентября 2023
Не Жуляни. Там будуть грати великі гравці, бо там аеропорт. На моїй пам´яті, їх двічі то зносили/забудовували, то кидали. Чим закінчиться - неясно. Ну а станом на зараз, жити біля аеропорта - задоволення сильно нижче середнього.
Ответ дляДикая Роза
Если это еще и типа таунхауса или 4этажки построенной на 5 сотках, то это мрак.
Там зимой, дороги то далеко не везде чистят, не говоря про обществ транспорт. Отвратительный район)
автор Дикая Роза • 03 сентября 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Ні, це земля з хібаркою в самому селі. Але від теремків 5 хв. Тобто вже Київ.
murmurik• 03 сентября 2023
Ответ дляДикая Роза
Цена какая?
Айболитная• 03 сентября 2023
В найближчі роки знайти відчайдуха, який викупить у вас землю біля аеропорта, ще й з наваром для вас, треба буде пошукати.
автор Дикая Роза • 03 сентября 2023
Ответ дляmurmurik
Цена какая?
6т за сотку
murmurik• 03 сентября 2023
Ответ дляДикая Роза
6т за сотку
Это не мало
Магиня• 03 сентября 2023
Нет. Слава Богу успела до войны продать по нормальной цене
автор Дикая Роза • 03 сентября 2023
Ответ дляМагиня
Вітаю.
Перша скрипка• 03 сентября 2023
Ні звичайно

Попа как у Кардашьян• 03 сентября 2023
Вас реально нема куди гроші викинути? Краще притримати для переїзду
автор Дикая Роза • 03 сентября 2023
Ответ дляКумася
То об’явіть ваш прайс, може ми зацікавимося 😎
автор Дикая Роза • 03 сентября 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Ми не плануємо переїжджати, хоча маємо американські візи і могли б бути вже давно там. Ми із тих чокнутих, хто вірить в Україну.
Попа как у Кардашьян• 03 сентября 2023
Ответ дляДикая Роза
Ну все може змінитися, краще мати готівку
автор Дикая Роза • 03 сентября 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Найгірший розклад для мене і моєї родини-це ядерна війна чи ракета у вікно. Але тоді готівка вже не знадобиться. А поки запаси зроблені. Майже два роки війни позаду, поки політ нормальний.
Попа как у Кардашьян• 03 сентября 2023
Ответ дляДикая Роза
Зруйнована економіка має куди гірші наслідки
Зараз на дієті• 03 сентября 2023
Ответ дляДикая Роза
Як вкладення капіталу я б взяла. Хібарку розбомблять ну й грець з нею. Земля залишитьься . Надалі й справді подорожчає але не скоро. Це гра довга. Я б взяла аби мала вільні гроші.
Кумася• 03 сентября 2023
Ответ дляДикая Роза
Это мужа дела, он у нас в семье все финансовые операции проводит.
автор Дикая Роза • 03 сентября 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Погоджуюся, але така реальність. Від неї ховатися не збираюся. По закордонах так точно.
Тушьмушьнюшь• 04 сентября 2023
Скажімо так - в землю завжди є сенс вкладатися, і наразі також є.

Але не всіма кощтами і не фін подушкою. Просто така стаття має бути в інвест портфелі.