Дикая Роза• 03 сентября 2023
Ви б купили на весь ваш запас землю в Києві?
Гарна ціна, можливо колись зросте в ціні. Але точно не зараз. Жуляни. Хто знає, чи поруч живе, мене зрозуміє. Чоловік прям загорівся, а мені страшно. Хоч робота є, але цей запас ми збирали не один рік(
Дикая Роза
• 03 сентября 2023
Може не дуже зрозуміло написала, ціна підходяща для нас, чоловік сподівається, що вона здорожчає після війни. Бо щось будувати там ми фінансово не спроможні.
Я б такое не носила, но продаю• 03 сентября 2023
Я живу в Жулянах. Чем вам приглянулось это место? Ужас для меня ( рядом окружная- это про экологию), аэропорт ( это про безопасность). Меня там нет с 24.02.22
Дикая Роза
• 03 сентября 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Ми живемо зовсім поруч, тому і вийшли на цей об’єкт
забиякина• 03 сентября 2023
Нет. Моего запаса хватит на очень маленькое количество земли. А Жуляны не считаю нормальным местом. Когда там полноценно работал аэродром, то было неприятно.
Ух яка ж Я• 03 сентября 2023
Не Жуляни. Там будуть грати великі гравці, бо там аеропорт. На моїй пам´яті, їх двічі то зносили/забудовували, то кидали. Чим закінчиться - неясно. Ну а станом на зараз, жити біля аеропорта - задоволення сильно нижче середнього.
Ответ дляДикая Роза
Если это еще и типа таунхауса или 4этажки построенной на 5 сотках, то это мрак.
Там зимой, дороги то далеко не везде чистят, не говоря про обществ транспорт. Отвратительный район)
Дикая Роза
• 03 сентября 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Ні, це земля з хібаркою в самому селі. Але від теремків 5 хв. Тобто вже Київ.
Айболитная• 03 сентября 2023
В найближчі роки знайти відчайдуха, який викупить у вас землю біля аеропорта, ще й з наваром для вас, треба буде пошукати.
Дикая Роза
• 03 сентября 2023
Ответ дляМагиня
Нет. Слава Богу успела до войны продать по нормальной цене
Вітаю.
Попа как у Кардашьян• 03 сентября 2023
Вас реально нема куди гроші викинути? Краще притримати для переїзду
Дикая Роза
• 03 сентября 2023
Ответ дляКумася
Нет. Наоборот, будем всё продавать и уезжать.
То об’явіть ваш прайс, може ми зацікавимося 😎
Дикая Роза
• 03 сентября 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Ми не плануємо переїжджати, хоча маємо американські візи і могли б бути вже давно там. Ми із тих чокнутих, хто вірить в Україну.
Попа как у Кардашьян• 03 сентября 2023
Ответ дляДикая Роза
Ну все може змінитися, краще мати готівку
Дикая Роза
• 03 сентября 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Найгірший розклад для мене і моєї родини-це ядерна війна чи ракета у вікно. Але тоді готівка вже не знадобиться. А поки запаси зроблені. Майже два роки війни позаду, поки політ нормальний.
Попа как у Кардашьян• 03 сентября 2023
Ответ дляДикая Роза
Зруйнована економіка має куди гірші наслідки
Зараз на дієті• 03 сентября 2023
Ответ дляДикая Роза
Як вкладення капіталу я б взяла. Хібарку розбомблять ну й грець з нею. Земля залишитьься . Надалі й справді подорожчає але не скоро. Це гра довга. Я б взяла аби мала вільні гроші.
Кумася• 03 сентября 2023
Ответ дляДикая Роза
Это мужа дела, он у нас в семье все финансовые операции проводит.
Дикая Роза
• 03 сентября 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Погоджуюся, але така реальність. Від неї ховатися не збираюся. По закордонах так точно.
Тушьмушьнюшь• 04 сентября 2023
Скажімо так - в землю завжди є сенс вкладатися, і наразі також є.
Але не всіма кощтами і не фін подушкою. Просто така стаття має бути в інвест портфелі.