Околовита• 03 сентября 2023

Цікаво чи у Єві оригінал?

https://eva.ua/ua/pr598131/?utm_source=facebook&ut...
Гарна акція на щітку, але чи там оригінал чи копія? Може хтось бачив вживу, чи знає?
ЭтаваНиМожетБыть• 03 сентября 2023
Те, що й у інших магазинів
Мейкап і т.д

Рожайтретьего• 03 сентября 2023
Не думаю що у єві оригінал
Оригінал по такій ціні бути не може!

Гляньте ціни на парфуми і вже ясно що діло темне
автор Околовита • 03 сентября 2023
Та так, але до акції! ціна як на оригінал) чи колись було лохотрон а тепер акція?
Деловитая• 03 сентября 2023
Интересно тоже
Хорошая цена
У меня реплики есть, нормальные, но за такую цену если оригинал то купила бы
Рожайтретьего• 03 сентября 2023
Дівчатка не будьте такі наївні,безкоштовний сир лише в мишоловці
Чорт і Шо• 03 сентября 2023
Не раджу саме цю щітку,вона безбожно рве волосся. Купила нещодавно на мейкап. Там оригінал, на голограму дивитися треба.
Рожайтретьего• 03 сентября 2023
https://www.tangleteezer.com/eu/
Тут точно оригінал
Чудо Ф_ф КеДаХ• 03 сентября 2023
Ответ дляРожайтретьего
Не думаю що у єві оригінал
Оригінал по такій ціні бути не може!

А що парфуми прям дешеві у єві? +- ціни як на мейкапі, нотіно, і по якості такі ж самі.
СпайдерВумен• 03 сентября 2023
закажите на магазин, осмотрите коробку

Рожайтретьего• 03 сентября 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Для кожного дорогі дешеві поняття відносні та ціни у єві зовсім не відповідають оригінальним парфумам.Виробництво підробки Турція чи Емірати в кращому випадку може бути там та не більше.
Клин_Кляйн• 03 сентября 2023
Ответ дляРожайтретьего
Бляха, только вот присмотрела Донну Труссарди в Еве по акции тысяча с чем-то (не помню), без акции что-то в районе трех тысяч грн. Подделка?