Роза в вазі• 04 сентября 2023
Як це називається, коли людина яка була нормальна стала така агресивна
Є певні недорозуміння з людиною, з моєї сторони агресіі не було, а він мене обізвав , так само з іншими людьми може себе поводить. Людину старша за себе вкрив матюками , причому такий сленг як у зеків, типу твоє місце на параші. Це в людини щось з кукухою типу шизофренії може бути чи наркота?
Из Кукуева я• 04 сентября 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
Зміни в індокринній системі. Я бачила , як люди стають ні с того ні с сього агресивними, з цукровим диабетом. Це часте явище. Або дратівливі і злі з щітовидною залозою , якщо проблеми. Це вам навіть ендокринологи підтвердять, бо це ідуть зміни серьозні в організмі, і людина це не контролює.
не контролює чи не хоче контролювати?
Міряно-переміряно• 04 сентября 2023
Ответ дляРоза в вазі
Років 5 назад це була нормальна весела людина, а зараз дуже багато людей почало помічати, що з людиною щось коїться
Проанализируйте что происходило за это время: сменилась должность, работа, появились большие проблемы , может стал начальником?
Семья есть?
Міряно-переміряно• 04 сентября 2023
Ответ дляРоза в вазі
А чому у вашого знайомого таке сталось? З моїм персонажем це ще до війни сталось, просто я не стикалась, але якось бачила як його донька кричить і втікає від нього, коли він хотів її взяти на руки, з жінкою не живе і дружина з ним не спілкується і доньку не хоче давати
Я ще й дивувалась як так і думала, що вона дивна
В людини не стало друзів, хоча було чимало
Значит уже повел себя плохо люди просто сбежали , может и не объясняя ему ничего потому что он не понимает...считает что все так и надо
Міряно-переміряно• 04 сентября 2023
Ответ дляЗ бісиками
Это стресс, человек не вывозит какую-то ситуацию в своей жизни + война
Согласна
Роза в вазі
• 04 сентября 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
Семья есть?
Розвівся з жінкою , мало заробляє
Єдине, що спадає на думку