MacOS-ница• 04 сентября 2023

Зараз хтось купує дитячий б/в одяг?

Дівчата, привіт. Прошу поради. Перебираю шафи, назбиралось багато дитячого одягу, навіть нового з бірками. До повномасштабної війни купувала малому якісні і стильні речі, потім продавала їх за 20-30% вартості на олх. А як зараз з цим, гуманітарки ж багато, хтось взагалі купує б/в чи нове, але на сайтах- в людей? Вагаюсь, чи витрачати час на випрасувати, відфотографувати, завантажити. Чи краще завезти кудись і куди?
Хропочка з гривкою• 04 сентября 2023
Удалено администрацией...

from Ukraine• 04 сентября 2023
Я думаю купують, бо гуманітарка не для всіх і наврядчи та можна знайти прям все необхідне і в гарному стані.
Единая страна!• 04 сентября 2023
Купую речі, некст, зара, шм на олх бу. Ноунейм всякі не дивлюсь навіть
Свій варік• 04 сентября 2023
я продаю только обувь и верхнюю одежду, и то только узнаваемых марок типа Рейма и сильно дешевле новых вещей
автор MacOS-ница • 04 сентября 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Удалено администрацией...
Дякую за відповідь. Завагалася, чи взагалі зараз людям таке актуально. Бо віддавала свої речі, але куди воно все пішло- хз. А тепер дивлюсь на дитячі речі і думаю, може б і собі трохи грошей повернула+ місце звільнила і дитина б чиясь дійсно носила.
ПрипоРошенная• 04 сентября 2023
Дівчата, а яку ціну зазвичай ставите на дитяче? (сукні, джинси, кофти, взуття і т.п.)
Пффф 100%• 04 сентября 2023
Не знаю, у мене одяг майже не продається. Нові футболки Джордж за копійки продала. Майки ніхто не запитає навіть.
А ось верхній і взуття ,чудово продається.
Пффф 100%• 04 сентября 2023
Я ледь знаходжу кому віддати, не те що продати.
Божа кульбабка• 04 сентября 2023
Я могу купить: Картерс, Некст,Зара…. Но если это новое или выглядит как новое. У вас какие фирмы?

from Ukraine• 04 сентября 2023
Ответ дляПффф 100%
Тут зазвичай все швидко забирають.
автор MacOS-ница • 04 сентября 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Я зазвичай ставила символічні гроші, щоб і мені в шафі не валялось і хтось носив. Якщо річ з біркою і фірмова, то 50%, одягнене-20-30%. Верхній зимній одяг- було що й за 50% ношений брали, але там фірми недешеві самі по собі і той одяг може й троє дітей спокійно носити. Але насправді, це не про заробіток, враховуючи, скільки треба повозитись з фотографуванням і тп(щоб воно продалось). Просто дім не резиновий, куди його все. Якось продала біля 7 речей і купила взамін дитині одну)) але ж все одно в плюсі)
Голодаю• 04 сентября 2023
Дитяче, зазвичай куртки взуття так. Інші речі доволі важко. Як повезе. Пробувала і пакетом і окремо. Нові з бірками два роки точно продати не вийшло ((
Думаю частину одягу занести в ящики спеціальні на вулиці або в пункт для впо завезти
Принцепесочка• 04 сентября 2023
Купую пакетами. Хлопцям. З того часу, як доросли до 134 см. Таких речей в секонді вже мало.
Прасування не потрібно. Навіщо морочитися?
Пакетами одного розміру від 5 речей одного типу (5 джинсів, 5 футболок, наприклад). Одного сезону в пакеті.
Мені зручно, бо мої на майданчику часто рвуть.

Як правило, це 200-300 грн за пакет, залежить від кількості речей.
На кідстаффі навіть є розділ, де речі пакетом.
Поштучно б/в мені невигідно брати, бо користуюся лише НП, у якої зараз тарифи високі.
Поштучно можу купити зимові джинси чи куртку, чи взуття.
автор MacOS-ница • 04 сентября 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Так, в нас переважно некст, манго, зара. І ще трохи С&A та Н&M. А верхній я завжди Deux par deux брала (до цього часу, тепер то розкіш(
Небалувана Галя• 04 сентября 2023
Думаю мало кто это покупает. Б\у многие покупают в секонде. А новое сейчас можно и в интернет магазине заказать, пусть и не брендовое. Но новое будет стоить столько же как и б\у на ОЛХ, но с брендом.
Лапка• 04 сентября 2023
Виставте декілька речей. і подивіться. Якщо буде попит, виставите і інші
автор MacOS-ница • 04 сентября 2023
Ответ дляГолодаю
Дякую! Я й не проти завезти, аби знати, що воно дійсно людям, які потребують піде(раніше вивозила на допомогу без задньої думки, а тепер вже сумніваюсь в чесності усіх..)
автор MacOS-ница • 04 сентября 2023
Ответ дляПринцепесочка

О, дякую за ідею! Я про таке й не подумала. А ви бачите окремо кожну річ в пакеті? Чи розраховуєте на чесність продавця більше?
Лапка• 04 сентября 2023
Вчора у мене на ОЛХ замовили і відправила фірмові джинси на підлітка р.170 в стані нових. Стояли 180грн. Але за мінусом сайта буде 168грн, якщо заберуть. Це вам як приклад

Голодаю• 04 сентября 2023
Ответ дляMacOS-ница
Для продажу пакетом речі фоткаєте і робити колаж на якому кожну річ видно окремо. І заміри написати одразу ж. Так менше питань буде.
Божа кульбабка• 04 сентября 2023
Ответ дляMacOS-ница
Тогда пробуйте. Я думаю все таки покупают. Раньше мы все новое брали, а потом забили, поносил-выкинул и нет таких ситуаций, что продать невозможно и выкинуть жалко. Знаю еще минимум две семье, кто тоже берет на олх…. Но у нас всех малыши до 6 мес. Может постарше уже по другому смотреть буду…
Я на эту осень почти все на олх ребенку купила
Лапка• 04 сентября 2023
А футболки ставила пакетом 8шт за 200грн, то тільки підписувалися. В результаті відправила на Херсон, коли там сталася трагедія. Я тоді гарно розвантажила шафи. Відправила 3 коробки по 10кг. Нова пошта пересилала безкоштовно
Пишу з калідору• 04 сентября 2023
Не купую і не дивлюся. Зазвичай ставлять високу як для бу ціну, плюс пересилка - то й нове можна купити.
автор MacOS-ница • 04 сентября 2023
Ответ дляЛапка
Так. Ми теж тоді завезли кілька коробок до нас у місті на точку збору. А тепер дивлюсь на все, що відбувається і думаю, чи пішло воно херсонцям( але то вже таке, віримо в чесність.
Всех в сад• 04 сентября 2023
в мене висять на олх дитячі футболки і джинси від 10до50грн.
але я вже на секонді не куплю за такі гроші речі.
навіть секонд подорожчав і дитина підросла. тому простенька футболка це вже 70-90грн. і джинси від 150 і вище грн.
Грибной_Дождик• 04 сентября 2023
Ответ дляПрипоРошенная
В мене вже діти підлітки, троє, то раніше продавала доволі багато(десь дві речі в тиждень), ціна була від 30 до 100 грн, куртки може по 200. Це років 5 тому. Зараз дуже тяжко, наприклад я свої шкіряні мокасини, взуті 1 раз, купувала за 1100, продавала за 300, попросили за 250. Куртка тоненька Демі, купувала за 800, продала за 200. З нового року може 5 речей продала, і все до 200 грн пробуйте, може пакетами, як тут радять, я ніколи не купувала пакетом, мені це не підходить. Зараз деякі речі виставила на олх, платні об´яви, то переглядів нуль за місяць.
Принцепесочка• 04 сентября 2023
Ответ дляMacOS-ница
Як правило, продавець пише стан речей і робить фото не купою, а просто на одному фото декілька (щоб видно було малюнок).
Дехто додає фото кожної речі окремо, для мене це не обов´язково.
Я не люблю великі набори, де 10-15-20 речей і то буде 3 тисячі. Завжди проглядаю всі оголошення продавця, якщо щось купую, щоб зекономити на пересилці. Тобто можу купити декілька наборів.
Шукаю по зросту, а не по віку.
Бо мій старший, наприклад, має зріст 172 см у 12 років. У нього є одноклассники різні. Найвищому він по вухо, найнижчий йому по плече. А вік приблизно однаковий.
Чому я не купую набори, де разом штани і футболки? Бо фігури специфічні.
У меншого зріст 140 см, але ноги короткі. Я купую йому штани на 134 см і футболки на 146 см. У старшого було навпаки, довгі ноги...
Дуболом• 04 сентября 2023
Ответ дляПрипоРошенная
я до 100грн все продаю. Часто пакетом за 100грн (напр.шкільний одяг - зразу юбки, рубашки...) Теж некст, джордж.. Ноунейм немає. Дешево, але зате не лежить. Мені так простіше.
Пукимончиг• 04 сентября 2023
Я віддавала у місцевому телеграм-каналі, але в мене небагато було. Ми й самі впо, але те, що пропонували - прийти у спеціальний пункт допомоги та узяти - там саме ганчір´я переважно( Купуємо не б/у, бо дитина вже підліток, хоче нове. Те, з чого швидко виріс і в гарному стані, віддала таким, як ми. Якщо продавати, гадаю, теж має сенс спробувати десь у місцевих чатах, щоб без пересилання, бо пошта зараз дорожча буває, ніж вживані речі)
автор MacOS-ница • 04 сентября 2023
Ответ дляПринцепесочка
Шукаю по зросту, а не по віку.
Велике дякую за таку детальну відповідь! Дуже корисно❤️