На самом деле достойный министр
Спасибо ему за то что Выстояли Киевщина , Черниговщина ,Сумщина .
За то что в Херсоне украинский флаг
За то что убеждал партнёров давать танки , САУ , Пэтриот а позже и договорился за самолёты .
Другой убедил бы врятле , ведь все помнят как нам не хотели по началу даже танки давать и ПВО нормальное
Только не надо тут про яйца писать . Никто не идеален . А Резников для страны в это время правда многое сделал ...
Уверена что ’почетные’ советчицы будучи на посту министра обороны, тупо сдали бы рашке нашу страну и разворовали бы казну подчистую. И свалили бы куда то подальше
Спасибо министру за труды! Знакомые военное разделяют мое мнение если что
За то что в Херсоне украинский флаг
Ответ дляMs. Wonka
Ну, надо же за своей недвигой там присматривать, так не налетаешься)
А у вашего любимого Медведчука или бойко и прочих опзжшников нету недвиги за рубежом купленной на ворованные деньги Украины Ага. Верю , Верю
Автор, а почему Вы об этом не пишите?
Зміни до Положення про військово-лікарську експертизу в ЗСУ (наказ Міноборони № 402) внесені наказом Міністерства оборони від 18 серпня 2023 року № 490 і набули чинності від 25 серпня 2023 року.
Скопируйте:
Наказ Міноборони № 402) внесені наказом Міністерства оборони від 18 серпня 2023 року № 490
И зайдите на сайт: закон рада гоу юа. И Вы будете очень удивлены.
Сегодня об этом ленивый только не говорит.
Скопируйте:
Ответ дляAngel Dast
Автор, тема о Резникове, а не о Медведчуке и прочих. Так вот, Резников вор и мародер, ибо воровство во время войны - это мародерство самое настоящее. Про яйца, куртки и т.д. даже говорить нет смысла, и так все всем понятно. У меня все.
Flower Girl23• 04 сентября 2023
Ответ дляBilolena
Він же не туди, а послом в Великобританію, здається.
Вот, это же самое написать хотела - с языка сняли просто))
Mrs.Ochmonek• 04 сентября 2023
19 грудня 2021 рік, позиція Резнікова чітка:
Міністр оборони України Олексій Резніков закликав західних партнерів надати Києву допомогу у вигляді не лише оборонного, а й наступального озброєння у випадку нового наступу Росії. Як повідомила пресслужба Міністерства оборони, Резніков сказав про це 18 грудня після зустрічі з міністеркою оборони Данії Тріне Брамсен.
Відповідаючи на запитання журналістів після зустрічі, Резніков оцінив як «реальну» загрозу нового нападу російських сил на Україну.
«Цивілізований світ тих 7,5 років (російської агресії проти України – ред.) дуже часто висловлював чергову стурбованість і занепокоєння. В 30-х роках таке вже було, коли Ліга Націй висловлювала стурбованість щодо агресивних дій Гітлера. Ми всі знаємо, якою трагедією для світу це завершилось. Припинила своє існування Ліга Націй і була розв’язана кривава Друга світова війна. Тому чергова стурбованість не працює щодо Кремля. Кремль відкрито оголосив ультиматум країнам НАТО», – сказав міністр.
За його словами, потрібна «жорстка позиція» і комунікація з партнерами.
«Якщо… буде реальна допомога озброєнням, технологіями для України – це зупинить агресора і він не піде у наступ. Озброєнням, маю на увазі, не лише захисного характеру, а й наступального. Тому що в Кремлі живуть дуже прагматичні люди, вони дуже добре рахують гроші. Якщо вони будуть розуміти, що ціна цього наступу, цієї агресії для них буде непомірною, вони на нього не наважаться. Це і економічні санкції, політичні, фінансові санкції і головне – допомога зброєю ЗСУ. Захищатися ми будемо самі, але допоможіть нам», – сказав очільник Міноборони.
За його словами, Збройним силам України потрібна радіоелектронна розвідка, протиракетні комплекси, кіберзахист, посилювати наш флот.
Mrs.Ochmonek• 04 сентября 2023
Ответ дляМанула
Про це досягнення чомусь не згадують
знову картинки невідомі з порохоресурсів?