Завжди мало• 04 сентября 2023
Не можу зрозуміти треба розходитись чи це нормальні відносини?
Живемо з хлопцем вже більше ніж 1,5 року, раніше вже зустрічались, знайомі десь 6 років. Кохав дуже сильно. Як почалась війна приїхала до нього жити з окупаваної территорії. Домовились, що одружимось, а нещодавно заявив, що не впевнений, що хоче одружуватись, сім´ю, але й розставатись не хоче. Вирішила дати йому час розібратися в собі.
А зараз думаю, чи взагалі це нормально? Розумію, що не відчуваю, що мене кохають, і не впевнена чи сама кохаю. Ні компліментів, ні якогось ласкавого слова, нікуди разом не ходимо, пристрасті також нема, хоча нам 23 і 27 років.
Але комфортно жити разом, можна бути собою.
Це так і повинно бути, коли довго вже разом чи потрібно виходити з таких стосунків?
(Хлопець не зміниться і кудись його тягати і ворушити сенсу немає, погоджується з усім, але нічого не змінюється)
Радостина• 04 сентября 2023
Ответ дляБензопирен
коли чоловік живе з жінкою, як сім’я, і каже, що до створення сім’ї він не готовий, це як розуміти?
Они живут не как семья, а как люди, которым на данный момент удобнее жить вместе. Причём, оба. Автору тоже сейчас так удобно. Просто она хочет большего, а он - нет.
На привозе• 04 сентября 2023
Ви написали, що і самі не впевнені, чи хочете з ним бути. Якщо не треба приймати рішень, то не поспішайте, живіть так.
По факту, ви вільна людина. Можете і іншого зустріти за цей час.
Бензопирен• 04 сентября 2023
Ответ дляЗавжди мало
Півтора року ми живемо разом, як почалось повномаштабне вторгнення. Зустрічались ми давно ще років в 18, розійшлись і потім підримували спілкування декілька років
тобто, як почалось повномасштабне, ви відразу до нього переїхали.
а до цього в вас стосунків не було. він жив в одному місці, ви в іншому. так?
Аноним Советчик• 04 сентября 2023
Ответ дляБензопирен
якщо чоловік і жінка живуть разом, мають спільне господарство та бюджет, це ознаки сім’ї. тобто, сім’я де факто. до якої, як виявляється, хтось ’не готовий’, але в цьому живе.
Нічого подібного. Жити можна і з подружкою.але то не сім´я.
Бензопирен• 04 сентября 2023
Ответ дляАноним Советчик
тобто, на сім’ю спільне проживання перетворює саме ’бумажечка’
Аноним Советчик• 04 сентября 2023
Ответ дляБензопирен
Ви тут до всіх докопалися вже. Але не потрібно корчити з себе нерозуміючу
Як мінімум ,вони обоє мають озвучити, що ’ у нас сім´я. ’. А не ’ Таня, соррі, але я якось не готов. Хоча мені зараз зручно з тобою. То поживемо пока в одному приміщенні ’
Продаю витрішки• 04 сентября 2023
Лучше б в Европу выехали, чем к хлопцу , он пусть сидит невыездной .
Аноним Советчик• 04 сентября 2023
Ви звісно також можете з ним пожити, бо зручно. Але чим довше живете- тим більше звикаєте. Все менше хочеться щось міняти. А час йде . І в якийсь момент ви зрозумієте що витратили його не на ту людину
Вам 23 роки, попереду щасливе життя. Не додавайте собі проблеми там, де точно не впевнені що щось буде. А не дай Боже в оцьому ’ щось я не готов,’ дитинка з´явиться.
Бензопирен• 04 сентября 2023
Ответ дляАноним Советчик
ну то це звичайний руммейт?
але зі слів авторки взагалі не зрозуміло, як вони живуть.
Менее Более• 04 сентября 2023
Ответ дляАноним Советчик
Тільки хотіла написати стосовно дитинки. І тоді дійсно доведеться одружитись, завести сім´ю, яку по факту ніхто не хотів і дитини тієї не дуже то хотілося. Через пару років привіт розлучення.
Автор, беріиь своє життя в СВОЇ руки, самі вирішить для себе, що ви заслуговуєте, щоб вас кохати і хотіли бути з вами, повести під вінець, створити сім´ю і дітей саме з вами! А не так, як у вас
Завжди мало
• 04 сентября 2023
Ответ дляМарафетчица
Автор, как у вас бюджет делится, как распределяются обязанности?
Він платить за квартиру, ЗП в кожного своя, хто як хоче так і витрачає, Продукти теж, то він, то я купую, хто в магазин пішов. Домашні обов´язки більше на меня, бо в мене робота більш дозволяє бути вдома, але на вихідних може прибрати, приготувати, з цим якось проблем немає
Партизанка• 04 сентября 2023
Ответ дляБензопирен
Вы, как-бы, этой бумажечкой перед государством и обществом заявляете: Это моя жена/супруг у нас есть обязательства перед друг другом. А пока не заявили, всегда можно сказать, что ничего не было, вам показалось.
Радостина• 04 сентября 2023
Автор, а у вас какая альтернатива? Если не у него, то есть где жить? Какие у вас вообще дальнейшие планы, ваши, личные? Вы же не любите его, как я понимаю, да и его любовь к вам в прошлом. Смысл себе и ему голову морочить?
Ответ дляЗавжди мало
Другими словами, Вы просто у него живёте.
дамаАмстердама• 04 сентября 2023
Ответ дляКозяка-маляка
У відповідальності за таке задоволення.
У мене був офіційний шлюб, на аліменти подала, виїхав давно в Крим, не платив ніколи. У знайомої неофіційні відносини, батько дітей без аліментів самостійно платить нормальну суму, яку він вирішив і ще щось купує звісно на ДН, подарунки, іноді одяг, якщо кудись йдуть. Відповідальність всередині чоловіка, а не папері, у нашій країні так точно.
Як міряти?• 04 сентября 2023
Ответ дляБензопирен
з точки зору закону це добровільний союз чоловіка та жінки, заснований на засадах любові на взаємоповаги. і має певні ознаки. які - написано вище.
Прийдеться розжувати. Ви спитали в чому полягає відповідальність. Ще раз кажу: це не просто папірчик. Фінансові питання, якщо один захворів або непрацездатний і тд — відповідь на те яку ж відповідальність він не хоче брати
Налитое яблочко• 04 сентября 2023
Якщо ви практична і можете дивитися на речі прозаїчно, можете просто пожити в нього до того моменту, доки самі не станете на ноги, не знайдете хорошу роботу чи не зможете оплачувати собі житло. Можете йому прямо про це сказати, що так і так, дорогий, я розглядаю наші стосунки із тобою як тимчасові, так як ти спільне майбутнє зі мною не плануєш. В такому разі я залишаю за собою право піти від тебе, коли зустріну чоловіка, який захоче мати зі мною сім´ю. І живіть після цих слів з ним далі, обіцяю, буде цікаво:-) Дивіться на речі простіше, ну не хоче він, але вам не треба знімати житло, робота у вас є, дітей немає, по дому він робить роботу. Тобто у вас поки переваги. Як буде складно, якраз така ситуація вам вигідна, бо ви можете просто піти, і розлучатися не буде потрібно. Ну а він доросла людина, 27 років, має розуміти, що і до чого.
Завжди мало
• 04 сентября 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Дякую, можливо так і потрібно зробити, адже поки ще не маю можливості з´їхати. Просто змінити своє ставлення до ситуації та збирати гроші
Налитое яблочко• 04 сентября 2023
Ответ дляЗавжди мало
Так, спробуйте змінити своє ставлення. У вас своє життя, у нього своє, це в принципі в першу чергу в його інтересах одружитися, а не в ваших. Вам 23, і у вас насправді ще все життя попереду.
Козяка-маляка• 04 сентября 2023
Ответ дляМарія В
Батьківство і без шлюбу є
Ви бачите, там написане обов´язкове визнання батьківства, а не просто визнання батьківства. У разі небажання партнера визнавати батьківство (без шлюбу) жінці буде складно цього добитися.
Ответ дляКозяка-маляка
З всякими додіками не потрібно водитися тоді,щоб не довелось його шукати потім ,а так не бачу проблем дитина народилась і поїхали в свідоцтві записали батька і мати,з цими офіціалками вже перебор,як в совку