На_оба_рот• 04 сентября 2023

Нас не взяли у 1 клас, бо немає 2 прививок.

Дівчата, що за постанова така, немає 2 прививок, і не беруть у школу. В кого схожа ситуація, що робити? Я то їх зроблю, але їх 2 потрібно, це місяць між ними.
Тра Ля Ля• 04 сентября 2023
В нас жодної вакцини немає. Але домовлялися, щоб записували.
100pudov• 04 сентября 2023
Ответ длякультУра
Вы б спитала, на основі якого законодавчого акту Вас не взяли. У мене двое школярів, обоє без вакцинування, в школі. Не можуть питати інформацію про вакцинацію, це мед таємниця, Вам не вірю.
Не просто спитати, а хай дадуть ПИСЬМОВУ відмову брати дитину.
культУра• 04 сентября 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
??? В мене теж так було з дітьми. Не хочуть брати бо якоїсь прививки нема. Дають в руки почитати роздруковану рекомендацію від Супрун, яку вона лікарям рекомендувала напередодні свого звільнення.. ну таке.
Адвокат рекомендував просити у директора письмове пояснення відмови, а не хоче письмово пояснювати - звонити в відділ освіти і лишати скаргу на директора.
Не мають права в школі навіть запитувати про вакцинацію.
Педиатор_я• 04 сентября 2023
Ответ дляПосле 18
Ви мали принести довідку від педіатра про індивідуальний графік
Нічого вона не мала приносити, окрім справи 086, а там ні слова про щеплення
Кудряшка Сью• 04 сентября 2023
Ответ дляСвята
С этого года еще и прививки надо принести. Форма 063.
За яким законом?
Полонянка SexShop-а!• 04 сентября 2023
Ответ длякультУра
А де підтвердження що не мають? Навіть вимагають школи інформацію про вакцинацію!
Идууу--уууу блин• 04 сентября 2023
У нас 1 вересня віруюча сім´я забрала документи усіх дітей 6 чол, у них немає жодного щеплення. Сказали будуть шукати школи онлайн
Майданщица• 04 сентября 2023
Ответ дляСвята
У меня сын в 7 классе, прививки нужны были. В третью школу уже перешёл
Майданщица• 04 сентября 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
В мене діти 4 і 8 класи. Ніяких довідок про щеплення до школи не носила. Це медична таємниця. У вас якесь самоуправство
7 класс, сменили три школы. Везде нужно.
Барабан для дорослих• 04 сентября 2023
Ответ дляМайданщица
На основі якого закону? Не має такого закону. На вас напосідали і ви документи забирали за власним бажанням?
Педиатор_я• 04 сентября 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Заграницей вообще антипрививочником быть нельзя. Там могут забрать детей, если не привить их.
))) уже давно все знают, что это не правда
годовасик• 04 сентября 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Где такое? В канаде нет такого, предложения были сделать прививку, отказались, и никаких проблем.
Володарка мрій• 04 сентября 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Вранье
После 18• 04 сентября 2023
Ответ дляПедиатор_я
Де таке написано? Форма з вакцинацією обовʼязкова. Не мала, то не мала, залишилися без школи )
Кудряшка Сью• 04 сентября 2023
Ответ дляПосле 18
Назвіть номер постанови. Школи вимагають, але постанови такої немає
Одяг та сумки• 04 сентября 2023
мало фактів. Як не узяли незрозуміло. В нас нема ОПВ + ДС будемо робити 28-30 раніше неможна, а 6 років буде в 20 числах - без питань пішли до 1 класу. Не думаю що в 20 числах нас виженуть за це. Можливо якісь інші причини - клас набрано можливо, а ви тільки 4 вересня взнали що вас не беруть? Проба Руфье у вас є?
Якщо вам неможна робити прививки то при видачи справки проба руфье - ваш лікар повинен був написати це.
Педиатор_я• 04 сентября 2023
Ответ дляПосле 18

В законі написано лише про 086
Покажіть інше
Педиатор_я• 04 сентября 2023
Ответ дляОдяг та сумки
´Якщо вам неможна робити прививки то при видачи справки проба руфье - ваш лікар повинен був написати це.’ - навіщо?
Барабан для дорослих• 04 сентября 2023
Ответ дляПосле 18
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0564-18#n154
Ось, читайте закон. Там форма з вакцинацією навіть не згадується.
Солоденька цукОрка• 04 сентября 2023
И вас не взяли?
автор На_оба_рот • 04 сентября 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Дякую. Тільки що знову поїхала, уже сказали головне кпк зробити, а інші потім, бо у нас у області епід ситуація неблаприятна, є випадки корі.
автор На_оба_рот • 04 сентября 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
И вас не взяли?
Медогляд не підписали, а вчитель сказали без медогляду не можна, і без щеплень.
Кудряшка Сью• 04 сентября 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Якщо ви їм письмовий запит зробите, то й корі виявиться не потрібно. То ви пізно схопилися.
После 18• 04 сентября 2023
Ответ дляПедиатор_я

В законі написано лише про 086
Покажіть інше
Змін не було
Неновая почта• 04 сентября 2023
Ответ длякультУра
На основании принятого закона 4142, который вступает в силу 1.10.23
Все дети, у которых нет прививок, будут отчислены со школы, универа и детского сада.
Взрослые уволены с работы вплоть до изъятия авто и жилплощади.
Почитайте его, вы будете довольны)))
После 18• 04 сентября 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Запитайте на гарячій лінії МОЗ
Диви яка я пава!• 04 сентября 2023
а як же право на освіту, яке прописано в Конституції?
Педиатор_я• 04 сентября 2023
Ответ дляПосле 18
Змін не було
Ви дуже кумедна)
Читайте закон
Барабасиха• 04 сентября 2023
У вас що рота немає ? Сказали би що зараз буде скарга що вашій дитині відмовив така-то директор такої то школи ,в праві на освіту
автор На_оба_рот • 04 сентября 2023
Ответ дляНеновая почта
Почитайте его, вы будете довольны)))
Нічого собі, уже даже прийняли.