СкиниУскачи!• 04 сентября 2023
Чи виїхали б в Сша?
В Україні є все щоб нам з чоловіком нормально жити. Єдине- я просто не бачу чи зможуть діти тут влаштувати своє життя. Страшно за їхнє майбутнє. Вагаюсь. В Сша брат та сестра, кличуть до себе. Думаємо вже рік.
СкиниУскачи!
• 04 сентября 2023
Вже думаю може відкрити гостьову візу. Подивитись чи зможемо там бути.
Пешеходик• 04 сентября 2023
Якщо є підтримка, то чому ні?
Особисто я, зараз би не поїхала, у мене інші умови. Може через пару років.
Фісташкова кава• 04 сентября 2023
Уехала бы.
Хотя сша мне кажется, совсем мне бы не зашли.
Но это кажется, я там не была, могу рассуждать только гипотетически.
А вы можете поехать, пожить, попробовать.
Вернуться всегда можно.
Мальчун-задирун• 04 сентября 2023
Знаю тих хто в Україні в Одесі прекрасно жив, та с початком війни виїхали, там вже дитина народилася навіть у них
Якщо замислилися та є бажання, то звісно пробуйте
Якщо б чоловік міг виїхати, то теж виїхала
А я с Рио-де-Житомира!• 04 сентября 2023
Из Украины выехала б, собственно говоря мы так и сделали. В США, лично я, не поехала бы, очень дорогая жизнь и жильё. Но у Вас там родственники, попробовать стоит, может всё получится.
Єдина Країна• 04 сентября 2023
Лучше попробовать, а то Вы и дальше будете думать, а потом возможно и жалеть, что не поехали
Жена сантехника• 04 сентября 2023
Конечно да,у вас все условия для этого.А как ваш муж выедет? Если б у вас никого не было в Штатах и есть маленькие дети,тогда нет категорично.
Жена сантехника• 04 сентября 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Нет таких виз.Есть тур.виза,ее сейчас редко кому дают,едьте по ю4ю
Margarita_Kashina• 04 сентября 2023
якщо є до кого, то я б точно спробувала. Повернутися завжди можна
Млинець Мій• 04 сентября 2023
Ответ дляПік Антна
А муж как выедет то???
А для чого ви це питаєте? Ще й з такою купою знаків питання) Або є законні причини, або знають кому заплатити. Не розумію цього питання у всіх темах такого плану. Хто вам правду скаже якщо другий варіант?
Детские_Будут?• 04 сентября 2023
Ответ дляПік Антна
А муж как выедет то???
Волонтерство
Командировка
Шлях
Многодетности
Инвалидности в семье
Легальных способов тоже не мало
Командировка
Шлях
Многодетности
Инвалидности в семье
Легальных способов тоже не мало
Рожева юбка• 04 сентября 2023
Я ні, але ви дивіться по собі і своїй родині які у вас там будуть перспективи
КапитанльнаЯ• 04 сентября 2023
Ответ дляЖена сантехника
Тур.визу реально сложно получить?u4u это же совсем другое
Оце фіфа• 04 сентября 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Волонтерство
Командировка
Шлях
Многодетности
Инвалидности в семье
Легальных способов тоже не мало
Командировка
Шлях
Многодетности
Инвалидности в семье
Легальных способов тоже не мало
Волонтерство и шлях это не одно и тоже?
Оце фіфа• 04 сентября 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Тур визу получить не сложно
КапитанльнаЯ• 04 сентября 2023
Ответ дляОце фіфа
Тур визу получить не сложно
Дякую, не знаєте, є зараз різниця в якой країні краще отримувати?
Повелитель бітка• 04 сентября 2023
Тільки якщо їхати вже з офером від роботи. Просто до родичів, і хз чим там займатись, сидіти шукати якусь роботу хоч якусь, ні. Якщо ви спеціаліст якому буде там пристойна робота, чи бізнес зможете мати, так.
Тріль підпільний• 04 сентября 2023
Так.
Була я років на 10 молодша, я б рванула і без родичів. Але, маю в Україні дім, роботу та вже не маю бажання гризти і починати все з початку.