Роздратована шкіра• 04 сентября 2023

Люди схиблені на парфумах! Парфманьячки!

Ви знаєте таких? Цікаво, хто вони…може маєте приклад серед знайомих, чи це міф?🤔 Хто за всі гроші купить флакон дорогих парфумів? Або всю зарплату спустить, буде ходити в старих обносках, але духи купить))) в кого в хаті ремонту 30 років, стіни облущились-а флакон нових парфумів принесе. Хто за останні гроші або в кредит візьме і буде голодати, при тому може мати не один флакон вже в колекції?
автор Роздратована шкіра • 04 сентября 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Ну я скоріше любитель. Маю під 70 флаконів. Штук 500 відливантів. Останні труси не знімаю, в борги не влажу. Але новий флакон купую із більшим задоволенням ніж нові сумки чи взуття).
За скільки часу зібрали колекцію?

Налогообложу• 04 сентября 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Ого, 700 флаконів)))) це треба мати куди їх розмістити гарно, офіс якийсь😍 чи вона вдома займається цим?
Спеціальний шафу замовляють або шафу купе, де все розставляється по алфавітному порядку, окремо жіночі, окремо чоловічі, окремо унісекс, щоб можна було швидко знайти те, що замовили в розпив + підтримують темп. за допомогою кондиціонеру, щоб жарко не було
Ответ дляСиликоночка
Стены не дырявые. На все хватает. Но парфюмерию люблю, очень люблю. Маньяком себя не считаю но на данный момент сто флаконов. Всем пользуюсь. Ничего не продаю.
Класно, коли так!😌👌🏻 Покажете свою колекцію?
Не цілуюсь з бодуна• 04 сентября 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
За скільки часу зібрали колекцію?
За 3 роки
Ответ дляПишу з калідору
У меня флаконов 15 наверно, распивы и разливы никогда не покупала, только хардкор, я всегда сразу беру целый флакон))
Наосліп? І що, не пролетіли ніразу?
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
На розпив мені дуже подобається obrana
Колись тут знайшла років 5-6 тому
А зараз на сайті купляю
Їх щось часто блокують останнім часом🤔
КАПСЛОЧНИЦА• 04 сентября 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
А що це за парфум? Може дешевше з Європи можна замовити?
Нет,врядли.Это Wind Flowers by Creed, ну такие стойкие,после стирки запах на блузке)Ну и мой совершенно
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
За 3 роки
Прикольно! Я б глянула вашу колекцію)
КАПСЛОЧНИЦА• 04 сентября 2023
Ответ дляНалогообложу
Рожа Дав?..
Нет,Wind Flowers by Creed.Тот что вы написали не знаю)

Та_шо_ж_таке• 04 сентября 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
тоже самое. Купить флакон с первого раза не про меня)) Но у меня целая корзина пробников и миниатюрок)))
я и пробники проредила) Просто продала все то, что не зашло) Чтобы купить другое)
Налогообложу• 04 сентября 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Персик з білими квітами і трохи пудровий цей Крід. Так він не 450 дол, флакон 75 мл можна купити близько 8 тис грн
Пишу з калідору• 04 сентября 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Наосліп? І що, не пролетіли ніразу?
Ну как правило я 1-2 раза пшикаю в магазине)
Наосліп заказывала единственный раз - Баккару с оф.сайта и уже ее продала))
КАПСЛОЧНИЦА• 04 сентября 2023
Ответ дляНалогообложу
Там где я смотрела,а я уже не помню,где я смотрела),была такая цена.Поэтому я заказываю тревел флакон,я не в Украине живу,не понимаю сколько это 8000. Может там реально был больше флакон.
Я нє Матрьошка!• 04 сентября 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Ніяка це не хвороба! Я, наприклад, мрію потестити Nomenclature Shi_so- коштують багато, але дуже-дуже цікаво...
І чого ви ждете?)) Зараз на Кремі є. Парфум рідко зустрічається на наших просторах, щоб затестити. Більше того, він літній. Як похолоднішає, то не розкриється , і толку з нього ніякого. А ціна середня на нього.
Я нє Матрьошка!• 04 сентября 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
У меня таких безумных в окружении нет,слава богу) Если мне что то понравится,закажу маленький пробник,если и тогда не перенравится,то куплю большой флакон,но это речь о парфюме до 150 долл.Но сейчас есть запах,кот.мне нравится,но 450 долл.мне жалко отдать,пусть будет в мини флакончике,если закончится,то куплю опять мини пробник.
Не слава богу)). Так би і у друзів мали б змогу затестити.
Я у Куркджіана бачила по 12т.флакони стали. Ммм, не так, щоб я від нього у захваті. Більше піару і масовості, а якість не завжди супер.
КАПСЛОЧНИЦА• 04 сентября 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
Но ведь это безумие,если последнее отдать за парфюм....Я только что заказала его Amyris Femme пробничек,потестю,моя парикмахер носит этот запах,так понравился)
Я в дамках• 04 сентября 2023
Люблю, но не имею возможность, поэтому стараюсь пользоваться пробниками. Сейчас хочу попробовать жадор и ланвин принцесу
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Він дешевший по ціні👍🏻 Можна знайти до 10000грн (260-300$ за великий флакон на 75мл)
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
От і мені таких друзів не вистачає, було б круто, навіть просто поговорити))) послухати аромати разом😍

Ответ дляПишу з калідору
Теж Баккару купила наосліп)) але мені вона приємна, не моя парфумерна любов але класно, іноді хочеться послухати, на мені гарно відкривається 🥰
Ответ дляНалогообложу
Я б теж хотіла спробувати, персик і квіти-це жіночно…
Налогообложу• 04 сентября 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
На Кремчику в розпиві бачила. Або якщо в Києві живете, то зайдіть в ЦУМ на 1 поверсі направо там представлені аромати Creed
Ответ дляНалогообложу
Дякую❤️ Нажаль не в Києві, але в нас є Ароматека)) думаю, в них має бути також цей парфум представлений.
Налогообложу• 04 сентября 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Так, в ароматеці він є.
Там до речі багато є і цікавіших ароматів, але я не знаю вашого смаку )
Ответ дляНалогообложу
Так, в ароматеці він є.
Ооооо, то можливо ви мені підказали б якісь гарні ? Була б дуже вдячна☺️ Я безмежно люблю два аромати від Kilian, це Love don’t be shy і Good Girl Gone Bad. Ще недавно купила Angels Share, теж гарний)) Nishane Hundred Silent Ways полюбила дуже, під настрій Ganymede одягаю😌.
Налогообложу• 05 сентября 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
тобто ви полюбляєте біло-квіткові, солодкуваті з вершковою базою, з м’якими персиками/абрикосами і з гурманськими мотивами і таке ж хочете чи щось інше?
автор Роздратована шкіра • 05 сентября 2023
Ответ дляНалогообложу
Так, так) саме такий напрямок мій…ще малина подобається, можна в поєднанні з ніжною, делікатною шкірою, з замшею. Згадала про Orlov De Young Red🤩
Налогообложу• 05 сентября 2023
З гурманським нахилом а Ароматеці рекомендую спробувати, чогось перше що прийшло в голову ))
Atelier Materi Cacao Porcelana
Мені треба відкрити назви брендів з Ароматеки і тоді згадаю все, що з вашого напрямку пробувала у них.

Якщо з дуже делікатною замшою і малиною, то рекомендую пошукати Ajmal Cuir MuscAjmal Cuir Musc (малина - троянда - мя’кая замша) - гарний, аромат європейськог звучання, не арабського, але його нема в Ароматеці.
На Кремчику є в розпиві або пошукайте магазини в своєму місті, де продають дорогу арабську парфюмерію.

Орлова не знаю, на жаль
Ответ дляНалогообложу
Atelier Materi Cacao Porcelana

Орлова не знаю, на жаль
Дякую💐 ви написали такі аромати, про які раніше й не чула)) спробую, зацікавили мене! А як вам Roja Dove,
Clive Christian,
Widian,
Ex Nihilo,
Maison Crivelli?
Теж хотіла спробувати у них щось гарне по своєму напрямку, але не знаю навіть з чого почати…
Налогообложу• 05 сентября 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Clive Christian,
Widian,
Ex Nihilo,
Maison Crivelli?
У Дава гарні аромати, якісні компоненти, все дуже кропітливо і старанно складено, але більшість нагадують відому класику, або певний аромат, або одночасно декілька - таке своєрідне попурі на відомі теми. Якість і робота звичайно варті грошей, але де своя ідея?,, Занадто завищені ціни у нього.
Особисто мені більш за все подобається Roja Dove Reckless в старому випуску і ще Roja Dove Britannia. Був у мене відливант Elixir Pour Femme - дуже гарно, але він в стилі Жіванші От Кутюр )) тому використала із задоволенням, але флакон не купувала би і відливант теж не повторювала б. Ще інших з десяток пробувала, якісно, але чогось не вразили.

Клайва Крістіана поважаю, гарно, якісно і пахне справді дорого, обожнюю його вершково-обволікуючу туберозу C for Women - спробуйте, може і вам сподобається.
No. 1 For Women - але цей класичного багатого звучання роскішний букет із трохи пряними нотами на початку, складений по канонам старої школи. Він для любителів і поціновувачів такого напрямку і не на кожен день - на вихід, в театр і тд де треба солідно і дорого пахнути.
Chasing the Dragon Hypnotic - рекомендую спробувати в магазині, він здається був у Ароматеці, тут є гурманські м’які, п’янкі мотиви і ринок східних спецій з корицею, чорною ваніллю, але на європейський манер, і темна вишня, і м’які шкіряні нотки ілегкий чуть димний уд. Пахне гарно і дорого, але занадто дорого для цього аромату, бо ідея не нова, щось десь схоже вже чув, тільки це зроблене по-свсоєму.
Троянда гарна ’L’^ , X - мякий обволікуючий персик дуже схожий на Гуччі Раш, тільки з тією різницею, що у Клайва ще відчуваються зелено-пряні пачулі

Відіан і Крівеллі нічого не знаю. Аромати Ікс Ніхіло позитивно сприймаю, але Флер Наркотік вже набив оскомину за останні роки занадто часто чути від людей))