Жена аллигатора• 05 сентября 2023
"Венеціанська ніч"
Вчора намагалася придбати ці цукерки, сім"я чоловіка- іноземця замовила. А їх, виявилося, знято з виробництва.
Розчарування...
Смачні були.
Розчарування...
Смачні були.
Жена аллигатора
• 05 сентября 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Яка драма... Не догодили сім´ї чоловіка-іноземця...
Просто мене тішить, що замовляють українське.
А зараз навіть не знаю, чим здивувати.
’Рошену’ достатньо на полках ЄС, тому з цієї категорії- не варіант
А зараз навіть не знаю, чим здивувати.
Правильно_Валерчик• 05 сентября 2023
Ответ дляЖена аллигатора
А зараз навіть не знаю, чим здивувати.
Як то пережити... Вони заможні? Замовте їм одягу українських брендів.
Аноним Советчик• 05 сентября 2023
Ответ дляЖена аллигатора
А зараз навіть не знаю, чим здивувати.
Рошену і в Єгипті багато.
КошкинДом• 05 сентября 2023
Нам заказывали шоколад и кофе из ’Львівська майстерня шоколаду’. Вроде, в Європе не купить. Кофе не пробавала, а шоколад и себе взяли, вкусный.
Кундалина• 05 сентября 2023
Ответ дляЖена аллигатора
А зараз навіть не знаю, чим здивувати.
Підтримую Стрілу і Вітання із Житомира.
Якщо люблять з коньяком/ромом, у Рошена є такі в коробках.
Якщо іноземці-європейці, то трюфельними не здивуєш. Візьміть ім різних видів грильяжу (наприклад, ТМ Пригощайся), на довше хватить
Чорнослив, курага з горіхами в шоколаді, можна ще з різними сухофруктами набрати