КараПузовна• 05 сентября 2023
Лазерна епіляція. Робили ви собі? Можете дати поради, на що звернути увагу
Зупинилася на лазерхаус
Нашли в капусте• 05 сентября 2023
Не ведіться у них на втюхування всяких процедур. То креми якісь постійно пропонують, то процедури, то масочки.
Аж бісить
ШанельКуКу• 05 сентября 2023
Лазер Хаус как и люменис это только зарабатывание денег. Лазеры старые, часто без нужного охлаждения.
ГугелП@лАмался• 05 сентября 2023
Да особо не на что. Ну, вот бриться надо хорошо, у меня с этим проблемы)) а бикини сто лет не брила, ходила на шугаринг. Теперь у меня стресс каждые 5 недель). Ну, и будьте готовы, что светлые волосы останутся. И что могут быть болезненные ощущения. Если прям очень больно - не терпите, сделают меньше напряжение.
наКоблучках• 05 сентября 2023
Саме Лазер Хаус не варто.
Я маю невдалий досвід, не у них, але коли потім почала занурюватися в цю тему, то саме про Лазер Хаус дізналась що вони халтурять та аиходить більше процедур ніж треба
Непонятно• 05 сентября 2023
В лазер хауз тут же удаляют если не нравятся комментарии🤣 написала о светлых волосах и электроэпиляции -все тут же удалили. Хотя вопрос задала если не берет светлый волос, можно ли электро? И есть ли у них эта услуга? Им не выгодно убрать навсегда волос. Так что, ходите на лазер фото и т.д. Как-то так
наКоблучках• 05 сентября 2023
Зверніть увагу на те, з яким проміжком вам запропонують процедури. Як кожні 3-4 тижні, то одразу шукайте інше місце. Я так 8 процедур зробила та маю відсотків 30 результату, не більше.
Докладальниця• 05 сентября 2023
Не ищите сильно дешево они экономят и потом ходите в 2 -3 раза дольше так повелась уже .
КараПузовна
• 05 сентября 2023
Ответ дляНашли в капусте
Аж бісить
Який порадите? Бровари чи Київ!
КараПузовна
• 05 сентября 2023
Ответ дляШанельКуКу
Порадьте будь ласка тоді куди ліпше
КараПузовна
• 05 сентября 2023
Ответ длянаКоблучках
Саме Лазер Хаус не варто.
А куди краще тоді?
КараПузовна
• 05 сентября 2023
Ответ длянаКоблучках
Дякую, зрозуміла
Черговий по кухні• 05 сентября 2023
Ответ дляКараПузовна
Який порадите? Бровари чи Київ!
лазер вилль у них мощный и абсолютно безболезненный лазер дека мотус мовео ,еще он есть у со бьюти ,но не во всех салонах,только на ахматовой и майдане (может уже еще в другие добавили) .ищите только этот аппарат ,а не салон
Нашли в капусте• 05 сентября 2023
Ответ дляКараПузовна
Який порадите? Бровари чи Київ!
Що саме Бровари чи Київ?
Я в Броварах, тут і хожу.
До Тетяни не рекомендую, її дуже багато, і постійно щось втюхує, лежиш і почуваєшся якимось ніщебродом. А коли ще відмовляєшся, то ще слухаєш лекцію про те що себе потрібно любити і балувати.
Я в Броварах, тут і хожу.
Нашли в капусте• 05 сентября 2023
Ответ дляКараПузовна
Порадьте будь ласка тоді куди ліпше
ТК лазер подивіться ще, сюди хожу на іншу зону
КараПузовна
• 05 сентября 2023
Ответ дляНашли в капусте
Що саме Бровари чи Київ?
Я в Броварах, тут і хожу.
До якої Тетяни,ви маєте на увазі? Я проживаю в Броварах,шукаю де почати сеанс лазерної епіляції
Нашли в капусте• 05 сентября 2023
Ответ дляКараПузовна
В Лазерхаусі
Все буде Україна• 05 сентября 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
А что скажете насчет Канделы?
Нашли в капусте• 05 сентября 2023
Ответ дляКараПузовна
Ще ходила в тк лазер в марк молі.
Ціни нижчі ніж в лазерхаусі. Але там дівчата постійно змінюються, немає прив´язки до майстра. Таке відчуття, що мою корміліцу бачило пів міста.
Папобус• 05 сентября 2023
Ответ дляНашли в капусте
Що саме Бровари чи Київ?
Я в Броварах, тут і хожу.
Я так теж ходила до майстрині в Лазерхаусі в своєму місті. Це жесть який там пресинг щодо косметики. Хотіла навіть зателефонувати на гарячу лінію і поскаржитись. Але знайома потім туди пішла працювати, каже, що нічого їй би не було, це політика компанії, а майстри мають бонуси від продажів косметики набагато більші чим зарплата за епіляцію.
КараПузовна
• 05 сентября 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
ось цей маєте на увазі?
а со бьюті на лівобережній не має такого лазера, не знаєте?
Сиреневая цапля• 05 сентября 2023
если у вас темные волосы - выбирайте александритовый лазер. Это единственный, который мне помог избавиться от волос. Все остальные не подействовали.
КараПузовна
• 05 сентября 2023
Ответ дляСиреневая цапля
так, темне волосся.А як знайти?
Сиреневая цапля• 05 сентября 2023
Ответ дляКараПузовна
так, темне волосся.А як знайти?
я гуглила по своему городу, где именно Канделла. или так и гуглите - александритовый. прозвоните, уточните. Обычно на сайтах это пишут, кстати
ГугелП@лАмался• 05 сентября 2023
Я не знаю, есть ли у вас, но я хожу в Лазер Холл, мне очень нравится. Лазер александритовый.
КараПузовна
• 05 сентября 2023
Ответ дляmuzamuz29
sobeauty.clinic рекомендую. У меня тёмный волос. Результат уже после второй процедуры очень хороший, волос почти нет. Никто не напрягает, что нужно что то купить, очень хорошая атмосфера, все максимально объясняют, отвечают на все вопросы.
А де територіально?