Садова гойдалка• Изменено 05 сентября 2023
Мені завжди здається шо дитина голодна, коли йде на гуртки
Школа до 14:00
Даю в школу бутерброд з сиром
Яблуко яєчко перепелине
Вдома обідає
В 15:00 гурток до 18:00
Вдома в 18:30 їсть
Ось мені здається шо поки вона на гуртку вона голодна
Даю в школу бутерброд з сиром
Яблуко яєчко перепелине
Вдома обідає
В 15:00 гурток до 18:00
Вдома в 18:30 їсть
Ясамаякрасивая)• 05 сентября 2023
Ну бутерброд и яичко перепелиное... Мой бы голодный был, очень
Садова гойдалка
• 05 сентября 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
А що ви своєму даєте
Просто коли дитина в школі я особисто вдома вже 4 рази кинула шось до рота
Свідок Перемоги• 05 сентября 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Гурток музичний
Сольфеджіо, хор, фортепіано
А она просит есть?
Ясамаякрасивая)• 05 сентября 2023
Ответ дляСадова гойдалка
А що ви своєму даєте
Делала дома бургеры или шаурму, чтоб были и мясо, и овощи. Плюс было что-то сладкое. Сок или йогурт питьевой (когда не жарко). Ну и то голодный приходил...
Партизанка• 05 сентября 2023
згадую себе у школі. бутерброд або пиріг і ябло. все. і голодна не була. і мама не переживала, чи то багато мені їжі чи мало
Краля-Галя• 05 сентября 2023
Ответ дляСадова гойдалка
А що ви своєму даєте
Вы нормально кормите. Не обращайте внимание на придир.
Клептоманка• 05 сентября 2023
Ну моей 12. В 14 заканчивает обед, в 14-30 вылетает на кружки, дома обычно в 20. У нее с собой приличный такой ланчбокс с перекосом в белок, иначе сначала настроение испортится, а потом умрет от голода. И сладкое не спасет.
Краля-Галя• 05 сентября 2023
Ответ дляПартизанка
Точно)
Трусиковед• 05 сентября 2023
Ms. Dolly• 05 сентября 2023
У ребенка есть рот, он сам не может сказать вам-голоден или нет?
Я не думаю что с 15 до 18 после обеда можно проголодаться.
Сито для думок• 05 сентября 2023
Ответ дляСадова гойдалка
А що ви своєму даєте
А ви чимось ще в займаєтеся, крім того щоб готувати та їсти?
Дело было давно• 05 сентября 2023
Давайте більше в школу, ще хоч банан, пастилу. У мене в школі обідає, але япернкус даю більший ніж ви. Якщо пообідати гарно в 14.30, то до 18.30 якраз нормально. Модна з собою щось дати, яблуко, горішки
Напланетянка• 05 сентября 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Гурток музичний
Сольфеджіо, хор, фортепіано
Воно їй треба? Чи то суто ваші амбіції?