Как_б_не_так• 05 сентября 2023

Мені здається, що я втратила себе, сумно щось.

Сьогодні прокинулась на роботу в пів шостої ранку, і до того хвилин 20 мене мучили думки) хто я? Що я роблю? Чи цікаво живу? Добре, що працюю позмінно і не кожного дня так прокидаюсь. Мені лише 25, а відчуваю себе на 60. Коли навчалась в універі, якось більше енергії було, було веселіше. Кожного дня їздила на навчання прокидалась о 5 ранку, було таке, що і в 4:30. Я втомлювалась, звичайно, але то була якась приємна втома. Аудиторії, одногрупники, пари, хлопці, хотілось гарно виглядати, одяг, макіяж, бути активним, піти в парк після пар, поговорити з дівчатами. А зараз щось все не те. Таке відчуття наче ррбота стала якоюсь рутинною, немає того ентузіазму, тієї хватки. Все якесь таке однакове. Працюю в невеликому жіночому колективі, і вже так до всього звикла. Вже гарний одяг, макіяж не приносить того задоволення як колись. Навпаки, коли прокидаюсь лізуть думки в голову типу чому я витрачаю годину на збори і таке🤣, на вихідні вдома , нікуди зазвичай не йду, подруги пороз´їжались, вийшли заміж...
ВсеБудетСупер• 05 сентября 2023
Мне 35, переходной период с 25🤪🤣
Найщасливіша• 05 сентября 2023
А я когда встаю на работу, очень не хочется. Причем работа ещё ниче, просто вставать не хочется. Потом думаю чё это не хочется хорошо же что есть работа, хуже если бы ее не было как в прошлом году, хорошо что мы дома. И тогда лече встается и что то делается
Курочка• 05 сентября 2023
Де ви живете?
У мене таке саме враження іноді складається))
автор Как_б_не_так • 05 сентября 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Мені 28 те саме може в нас перехідний вік?
Я теж про це подумала😅
автор Как_б_не_так • 05 сентября 2023
Ответ дляЛика-прилипка
У меня универское время было лучшее в жизни..
Розумію🥰
автор Как_б_не_так • 05 сентября 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Автор ще не нагулялась, 25 років тільки - це самий початок і треба кайфувати від юності і можливостей.
Дітьми обвішається і буркочучим чоловіком з пузиком і взагалі буде думати ’все пропало і життя закінчилось’ ))
Це вірно. Хочу якоїсь свободи, безтурботності як було тоді😇
автор Как_б_не_так • 05 сентября 2023
Ответ дляПапобус
Это из-за женского коллектива
Та ні колектив тут ні до чого. В нас норм колектив. Просто якось нудно ходити на роботу, немає бажання нафарбуватись, гарно одягтись, бо і так всі жінки. А в універі хотілось круто виглядати, покрасуватись перед хлопцями. Я прокидалась колись кожного ранку о 5 ранку, і я обирала одяг, що одягти, який макіяж зробити, куди і з ким ми підемо після пар. А зараз такого немає. Я прокидаюсь з думкою, що як скучно я живу. Одяг одягаю який-небудь, макіяж тяп ляп. Я наче втратила жінку в собі(
Каркуша Клара• 05 сентября 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Знайомтесь з хлопцями і ходіть на побачення, тоді одягатись і малюватись захочеться :))
А шо сталося?• 05 сентября 2023
Ответ дляКоко Шанель
Каждые 7 лет надо менять работу.
Это не обязательно
автор Как_б_не_так • 05 сентября 2023
Ответ дляШальная коклетка
Зай*бана роботою. Я так вже живу 5 років. Мені теж 25 до речі. Все працювала бо весь час здається що без роботи тут же бомжем стану. Погуляти піти в кафе можу сама, але сумно самій. Подруги також пороз´їжджались і у всіх хлопці ще. Короче не спілкуємось вже більше ..у всіх після навчання тепер своє життя. А працюю в чоловічому колективі і то всі переважно набагато старше..а ті що ровесники просто дебіли. Та ще і на удальонці. Жах🙈
А ти чого хочеш взагалі, хоч чогось же?
Я б закордон поїхала кудись відпочити, чи в Карпати на крайняк, але зуби лікую то ще і без грошей зовсім (((
Я б хотіла ті емоції, що й при студентстві)
Шальная коклетка• 05 сентября 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Так тоді безтурботно живеш...а тепер ні( різниця є.
Хоча можна і зараз щось таке утнути... цікаве, в принципі. Ну для початку піти погуляти із однолітками певно. А там вже і щось цікаве з´явиться...
Парасюха• 05 сентября 2023
Загадала бабка, як дівкою була, це про те що вам зараз нудно, а от в універі...)))
Згадую себе, пішла працювати в школу у 25 років якраз, як я ненавиділа туди ходити, колектив зміюк, але у нас тут з роботою дуже погано і я трималась попри все, і от я вагітнію (планували з чоловіком), ці відчуття не передати, нарешті в декрет
Я ні нащо не натякаю, просто як варіант, якщо набридло ходити на роботу і стало якось сумно в житті
автор Как_б_не_так • 05 сентября 2023
Ответ дляПарасюха
Немає з ким планувати😅
Дякую_аж_підскакую• 06 сентября 2023
Ответ дляКак_б_не_так
ідіть на курси, будьщо, фотографія, англійська, музика,
купуйте білети на якісь події після роботи, театр і т.д,
робота - це не все життя