Как_б_не_так• 05 сентября 2023

Мені здається, що я втратила себе, сумно щось.

Сьогодні прокинулась на роботу в пів шостої ранку, і до того хвилин 20 мене мучили думки) хто я? Що я роблю? Чи цікаво живу? Добре, що працюю позмінно і не кожного дня так прокидаюсь. Мені лише 25, а відчуваю себе на 60. Коли навчалась в універі, якось більше енергії було, було веселіше. Кожного дня їздила на навчання прокидалась о 5 ранку, було таке, що і в 4:30. Я втомлювалась, звичайно, але то була якась приємна втома. Аудиторії, одногрупники, пари, хлопці, хотілось гарно виглядати, одяг, макіяж, бути активним, піти в парк після пар, поговорити з дівчатами. А зараз щось все не те. Таке відчуття наче ррбота стала якоюсь рутинною, немає того ентузіазму, тієї хватки. Все якесь таке однакове. Працюю в невеликому жіночому колективі, і вже так до всього звикла. Вже гарний одяг, макіяж не приносить того задоволення як колись. Навпаки, коли прокидаюсь лізуть думки в голову типу чому я витрачаю годину на збори і таке🤣, на вихідні вдома , нікуди зазвичай не йду, подруги пороз´їжались, вийшли заміж...
Коханозадовільна• 05 сентября 2023
То вам просто нудно. Нікого ви там ніде не втратили
Коко Шанель• 05 сентября 2023
Каждые 7 лет надо менять работу.
Ворую вкусняшки• 05 сентября 2023
Мені 28 те саме може в нас перехідний вік?
Галябалована• 05 сентября 2023
Попробуйте поискать новые интересы, вспомнить приятельниц-подруг, которые не вышли замуж и пригласить их погулять, сходить в бар/кафе.
Ну и профессиональный рост или развитие никто не отменял, мне так было уныло в 2019 году, что я пошла на курсы ради интереса, а в итоге сменила сферу деятельности и работу. У вас много свободного времени, чтобы поискать себя.
На танцы, фитнес, в зал тоже можно пойти:)
ЯкаКраля• 05 сентября 2023
То вы чего замуж не выходите? Ищите пару
Каркуша Клара• 05 сентября 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
цікаво, що ви скажите в 40, 50, 60
Лика-прилипка• 05 сентября 2023
У меня универское время было лучшее в жизни..
Каркуша Клара• 05 сентября 2023
Ответ дляЯкаКраля
Автор ще не нагулялась, 25 років тільки - це самий початок і треба кайфувати від юності і можливостей.
Дітьми обвішається і буркочучим чоловіком з пузиком і взагалі буде думати ’все пропало і життя закінчилось’ ))
ЯкаКраля• 05 сентября 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Я вышла в 25. Мне было норм как раз
МУСЯкомарова• 05 сентября 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Ага, у меня в мои 50 он тоже переходный. И так всю жизнь. Куда-то переходим, и каждый раз все глубже (
Каркуша Клара• 05 сентября 2023
Ответ дляЯкаКраля
Я вышла в 25. Мне было норм как раз
то вам було ок, а ви почитайте атора, може взагалі почати депресувати, їй не хватає радощів життя, тому сумує за студентськими роками. всі люди різні.
Дякую_аж_підскакую• 05 сентября 2023
Ответ дляГалябалована
подскажите, как после курсов смогли найти работу?
Папобус• 05 сентября 2023
Это из-за женского коллектива
Не стесняюсь• 05 сентября 2023
Автор, мені 35, і я така сама. Теж з радістю згадую студентські роки. Теж було все те саме, що і у вас.
Є робота, чоловік але все так одноманітно, сіро, ніби під копірку кожен день.
Мої подружки вже давно з дітьми бавляться, а я і дітей не хочу.
Якось так.
ЗаведУющая• 05 сентября 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Мені 29 те саме))
Ну шо не так?• 05 сентября 2023
Ответ дляКоко Шанель
Каждые 7 лет надо менять работу.
Зараз взагалі 2-3 роки достатньо на одному місці. Просто все швидше змінюється , кар´єрний ріст, розвиток не кожна компанія пропонує. Тому, 7 років то рідкість. Навіть рік зараз є нормою і не вважається ’ стрибунець’
Знову Я• 05 сентября 2023
Скоро нас всех загребут на фронт, повеселеем
Галябалована• 05 сентября 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
пошла на не самую крутую позицию с небольшой зп + смогла подать предыдущий опыт в разрезе новой должности
Шальная коклетка• 05 сентября 2023
Зай*бана роботою. Я так вже живу 5 років. Мені теж 25 до речі. Все працювала бо весь час здається що без роботи тут же бомжем стану. Погуляти піти в кафе можу сама, але сумно самій. Подруги також пороз´їжджались і у всіх хлопці ще. Короче не спілкуємось вже більше ..у всіх після навчання тепер своє життя. А працюю в чоловічому колективі і то всі переважно набагато старше..а ті що ровесники просто дебіли. Та ще і на удальонці. Жах🙈
А ти чого хочеш взагалі, хоч чогось же?
Я б закордон поїхала кудись відпочити, чи в Карпати на крайняк, але зуби лікую то ще і без грошей зовсім (((
Ворую вкусняшки• 05 сентября 2023
Ответ дляЗаведУющая
Мені 29 те саме))
А ще мене накрило коли побачила перші прояви целюліту і зморшок це був шок не очікувала в такі роки, ще й будучи худою від природи
Шальная коклетка• 05 сентября 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Перехідний куда, в кризу середнього віку? 😂😂😰
Ворую вкусняшки• 05 сентября 2023
Ответ дляШальная коклетка
Ну типу того в зрілість
Шальная коклетка• 05 сентября 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Які можливості? Хіба що працювати як коняка, аби до 30 хоча б на що небуть заробити....
Каркуша Клара• 05 сентября 2023
Ответ дляШальная коклетка
Працювати як коняка більшості приходиться все життя і не тільки на роботі, але і в сім’ї.
Я мала на увазі проведення часу із друзями, походи, подорожі, різні цікаві захоплення, ходити на побачення, можливісться розвиватись і професійно, і по своїм інтересам, отримати ще одну освіту (якщо автор хоче звісно) і багато іншого, поки вона не обтяжена сімейними і побутовими проблемами:))
Каркуша Клара• 05 сентября 2023
Якби можна було махнутись віком, я б із задоволенням повернулась в 25 хоча б на рік, а автору підсунула б свої 50 щоб вона перестала нудьгувати в 25 )))
Не против• 05 сентября 2023
То і в мене в 25 років було «всьо пропало» Далі знайшла хоббі (вчила англійську) Випадково завела подруг (разом поїхали в подорож з палатками) і пропала та тоска. Так, доросле життя то вже не дитинство безтурботне. Але з правильно організованим вільним часом дуже навіть веселе і активне.
Зараз мені 30, то без маленьких подорожей раз в тиждень на мене знову хандра нападає.
ЗаведУющая• 05 сентября 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
А я зрозуміла, що не встигаю жити. Вже 29. У мене як у всіх дом-робота...
Голубая фишка• 05 сентября 2023
Ответ дляПапобус
Это из-за женского коллектива
Согласна с вами!
Коко Шанель• 05 сентября 2023
Ответ дляНу шо не так?
Ну то з точки зору психології. Людина вигорає
Голубая фишка• 05 сентября 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Мені 45, я також зараз в кризі. Я також махнулась б з автором роками