Полюю на дрони• 05 сентября 2023

Тема 18+. Не знаю, що думати

Приїхала подружка з Європи, гостює в нас вже тиждень поки робить документи.
Весь цей тиждень чоловік хоче займатися сексом кожного дня, хоча до цього було 1-2 рази в тиждень.
Що це може значити ?
Мурзилка• 05 сентября 2023
Може хоче вас обох....
Без комплексів• 05 сентября 2023
сексом с кем из вас?
Молчалка• 05 сентября 2023
Чому дозволяєте жити подружкам в своєму домі? В сучасному житті це легко вирішується
Вбигудях• 05 сентября 2023
Нагулял аппетит глядя на нее и к вам, у вас есть где размещать гостей? Может ей пора в гостиницу, а к вам мама приезжает
Пригощаю кашею• 05 сентября 2023
Правильно думаєте. Є готелі для подружок або зйомні квартири
автор Полюю на дрони • 05 сентября 2023
Ответ дляМолчалка
Колись, я жила в неї, зараз не могла відмовити
ПрипоРошенная• 05 сентября 2023
Ответ дляМурзилка
Може хоче вас обох....
Одночасно.
Каяспер• 05 сентября 2023
Ответ дляВбигудях
+++
Каяспер• 05 сентября 2023
Ответ дляВбигудях
+++
Молчалка• 05 сентября 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Вона теж жила з чоловіком?
автор Полюю на дрони • 05 сентября 2023
Ответ дляМолчалка
Вона теж жила з чоловіком?
Так
Патриоточка• 05 сентября 2023
Кабеліна
ГоловнаЯ• 05 сентября 2023
Ответ дляВбигудях
Тема так и подана, чтобы читающие подумали об этом.
ИграйМойГормон• 05 сентября 2023
Має сексуальні фантазії щодо вашої подруги, але оскільки з нею немає сексу, то отримує задоволення з вами
Довго ще вона у вас буде?
Веккy• 05 сентября 2023
Тоже так думаю, хочет её. Но ему приходится трахать вас
Луноликая Вика• 05 сентября 2023
Хочет новую даму впкчатлить, что может каждый день. Вы хоть бабе не рассказывайте
Цветов Мне срочно• 05 сентября 2023
Як чоловік відповідаю, може бути, що в подруги феромони виділяются, які збуджують чоловіка, в мене схоже було 2 рази в житті, один раз коли до троюрідної сестри в гості приїздив, при таке було навіть коли їй було 11 років і вдруге коли знайома в гостях була, теж чомусь постійно ерекція коли в одній квартирі знаходились, при цьому як жінка зовнішньо не мого смаку і з нею нічого не було і не планував навіть. Я не біолог, але можливо ще якщо в жінки давно сексу не було, то може якісь феромони виділяются також для привернення уваги чоловіків. Ще буває жінка не часто миєтся і одяг змінює, це накопичує запах тіла і теж у вигляді феромонів приманює, все це діє на рівні підсвідомості, це не провина чоловіка, просто фізіологія.
Позитивна• 05 сентября 2023
Хочет ее, а е..т вас.. ну по крайней мере пока
Два-три тижні і фсьо• 05 сентября 2023
Ответ дляВеккy
Именно приходиться?))
В шоколаде• 05 сентября 2023
Надо ее отселять. Это уже звоночек.
Веккy• 05 сентября 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Именно приходиться?))
Ну не пойдёт же он к подруге ))
Веккy• 05 сентября 2023
Ответ дляПозитивна
Вы что )) нельзя такими словами тут говорить))) тут все монашки сидят
Бавовна• 05 сентября 2023
Можливо, просто хоче скласти враження такого самця.
ИМХОля• 05 сентября 2023
Якщо подобається секс з ним, то просто насолоджуйтеся. Не накручуйте себе.
вре_Динка• 05 сентября 2023
є такі дивні чоловіки, котрим хочеться коли ви не наодинці.
у мене з колишнім були проблеми в тому що я зазвичай хотіла, а він ні, а от коли ми у його батіків були чи в когось лишались заночувати - то йому аж кортіло і ображався що відмовляю... не факт що в подружці річ
13чудоСВЕТА• 05 сентября 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
Я думала що коли не часто миється то то навпаки, не збуджує
emerald_88• 05 сентября 2023
Смотрит на неё и понимает насколько вы сексуальная на её фоне
Примарочка• 05 сентября 2023
Ответ длявре_Динка
было такое. заводит его когда кто-то еще в гостях
Белая котичка• 05 сентября 2023
Ответ длявре_Динка
Так, у мене чоловік такий. Якесь дурне. Завжди хоче, коли не треба.
Цветов Мне срочно• 05 сентября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Ну якщо дуже не митися довго, то звісно воняти буде неприємно, але деякі раз-два в тиждень миються і тоді ж труси міняють і якщо тіло не дуже потіє, то до воні не доходить але є природній запах від залоз.