Полюю на дрони• 05 сентября 2023

Тема 18+. Не знаю, що думати

Приїхала подружка з Європи, гостює в нас вже тиждень поки робить документи.
Весь цей тиждень чоловік хоче займатися сексом кожного дня, хоча до цього було 1-2 рази в тиждень.
Що це може значити ?
Всех анонимов аноним• 05 сентября 2023
Замутіть тройнік
Цветов Мне срочно• 05 сентября 2023
Може й бути психологічна сторона, якісь фантазії, по типу збуджує якщо хтось може спостерігати чи зненацька зайти в кімнату, але мені чомусь здаєтся, що це феромони подруги збуджують чоловіка і в нього піднявся рівень тестостерону через це лібідо підвищилось, потім вона поїде і тестостерон впаде
Маю сечі• 05 сентября 2023
Все одинаковые, кобель Ваш муж! Жалко Вас!
Роза в вазі• 05 сентября 2023
Может его возбуждает, что кто-то слышит Ваш секс. Проверить легко - спросите хотел бы он на природе это делать или в туалете кафе.
Мрію про пончик• 05 сентября 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Колись, я жила в неї, зараз не могла відмовити
А спит она в зале? И когда муж заходит она спит без трусов с выбритой п..., розчепирыв ноги?
Два-три тижні і фсьо• 05 сентября 2023
Ответ дляВеккy
Ну не пойдёт же он к подруге ))
Может вообще никуда не идти. Слово приходиться как-бы не к месту
Чумачечая Весна• 05 сентября 2023
Может питаться стал лучше и у него появились сила?)
Чумачечая Весна• 05 сентября 2023
Вместо гостює прочитала готує 🤣