Потішаюся• 05 сентября 2023
Девочки кто пользовался кремом для волос Лореаль..подскажите какой лучше, спасиб
Прикуси Язика• 05 сентября 2023
Отказалась от Лореаля, сами знаете почему, и ничего не потеряла, как оказалось)
Хропочка з гривкою• 05 сентября 2023
Колись був Cica крем з червоною кришечкою. Здається, його зняли з виробництва. Неймовірно мені подобався. Волосся наповнене, м´яке, жодного січеного кінця. Ой, треба спробувати ще пошукати, бо щось забула. А зараз теж мучусь, нічого не можу підібрати