Папобус• 05 сентября 2023
Педагог-організатор в школі
Намскільки це важка робота?
В порівнянні з вчителем укр мови наприклад
Воздух в банке• 05 сентября 2023
Це важча робота. 40 годин робочий тиждень, ненормований робочий день, піди туди не знаю куди, зроби те не знаю що.
Папобус
• 05 сентября 2023
Ответ дляВоздух в банке
Так і я думаю
А чи має такий спеціаліст проводити якісь навчальні уроки?
Бо я можу свята організовувати, але сама боюся виступати або вести урок!
Воздух в банке• 05 сентября 2023
А як наприклад ви будете вчити дітей виступати по складеному вами сценарію, якщо боїтесь?
Воздух в банке• 05 сентября 2023
Ответ дляПапобус
Так і я думаю
Педагог-організатор - це більш публічна посада в школі. Плюс вас завжди будуть ставити на заміну на уроки.
Папобус
• 05 сентября 2023
Ответ дляВоздух в банке
Це я вмію робити!
Я боюся вести урок, типу давайте сьогодні я розповім вам про Чорнобиль і все таке
Як уроком
Воздух в банке• 05 сентября 2023
Ответ дляПапобус
Це я вмію робити!
Як уроком
Педагогом-організатором прийдеться і про Чорнобиль розказувати.
МояХатаЗкраю• 05 сентября 2023
Ответ дляПапобус
Так і я думаю
нет. это массовик затейник.
Папобус
• 05 сентября 2023
Ответ дляВоздух в банке
Шкода
Хотіла лише творчістю займатися
МояХатаЗкраю• 05 сентября 2023
Ответ дляПапобус
Шкода
Хотіла лише творчістю займатися
а нет варианта спросить в школе, а не у анонимов?
Воздух в банке• 05 сентября 2023
Ответ дляПапобус
Шкода
Хотіла лише творчістю займатися
Педагог - це означає навчає.
Творчість - це драм.гурток
Зашла на 5минут• 05 сентября 2023
Усв свята, конкурси , постійні збори носків/ ліків/ грошей. На Вас
Папобус
• 05 сентября 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Питаю постійно швиряють пізніше пізніше
Ці аноніми можуть бути в цьому як сир в маслі
Воздух в банке• 05 сентября 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Я працювала педагогом-оганізатором два роки, а кума моя - більше 10 років. Це не про творчість робота.
Забрала і не сказала• 05 сентября 2023
Ответ дляПапобус
Так і я думаю
Якщо у вам достатньо буде тієї зарплати, то ніхто не змусить вас проводити уроки. У нас у школі працює вже багато років організатором безвідповідальна людина пофігіст, для прикладу якщо якесь свято у школі, вона може не прийти нібито захворіла чи ще щось подібне. Школа державна всунули ще колись по знайомству, ніби є працівник на роботі а реально не виконує своїх обов´язків
Воздух в банке• 05 сентября 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Учнівське самоврядування, чергування дітей, прибирання школи, флешмоби, ярмарки.
Плюс постійні заміни всіх вчителів хто захворів, на курсах і т.д.
Тобто все що хто придумає і це не можна повісити на вчителя-предметника.
Сонечко• 05 сентября 2023
Ответ дляПапобус
Шкода
Хотіла лише творчістю займатися
Яка творчість)))
Там документації в рази більше писати, ніж поробки з першокласниками робити)
Не будь КакСвета• 06 сентября 2023
Коллега сделала карьеру : от организатора до директора школы )
Не будь КакСвета• 06 сентября 2023
Ответ дляПапобус
Шкода
Хотіла лише творчістю займатися
А если серьёзно - обсудите это с директором
завуч по воспитательной работе будет ближайшей вашей коллегой
ХаДиДиШь• 06 сентября 2023
Не погоджуйтесь на цю роботу, мене вистачило на 5 місяців, дівчинка на побігеньках, ти у школі між вчителів наче другий сорт зі своїми піснями та плясками, дітей з уроків не можна забирати, а коли нам готуватися тоді, після них діти вже додому хочуть, а організатор винен всім
Гадаю_По_шнуркам• 06 сентября 2023
Ответ дляВоздух в банке
Скільки ви годин проводите в школі і яка зарплата?
Воздух в банке• 06 сентября 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
я працювала давно і зразу після коледжа. Мінімалка чи трохи більше - не пам´ятаю.
Робочий день - 8 годин. Якщо виходила у вихідні - потім брала відгул.
Воздух в банке• 06 сентября 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Теж знаю таку пані в нашому місті і без пед.освіти.