Украиночка• 06 сентября 2023
Ламінат чи кварцвініл?
Дівчата, яка підлога краща? Ламінат знаю що це, а кварцвініл - це що за матеріал? Вживу ніколи не бачила. І не буде він шкідливий для здоровʼя?
Бокс-орун• 06 сентября 2023
Наче гарний матеріал, довго буде служити. Але є і свої мінуси. Підлога для нього повинна бути максимально рівна і вища, ніж в ванній, якщо зберетесь його класти. Бо плитка це +12 мм десь , а вініл максимум 7 з підложкою, вище не зустрічала.
Играю у края• 06 сентября 2023
У нас винил. До этого был ламинат.
Выбрали винил на подложке и на клик и на на клей.
Выбрали винил вместо ламината потому что не скрипит и не боится воды.
На вид одинаковый.
Играю у края• 06 сентября 2023
И да. В санузлах и части коридора понижали шлифовкой уровень пола чтоб сделать в один уровень с остальной квартирой потому что плитка 12 мм, а винил 7 мм