Заместитель Анонима• 06 сентября 2023

ВМС та місячні.

Поставила спираль 2 місяці тому, спочатку нормальні місячні, за графіком та за кількістю, безболісно. Але ось почалися через 15 днів наступні, і такі рясні, що ношу і чашу, і звичайну прокладку, і так вже 7-й день. Гінеколог попереджала, але я якось не очікувала такого. В когось було так?
Удачная• 06 сентября 2023
Також, без неї 3 дні йдуть, з нею тиждень

Заздрість то погано• 06 сентября 2023
В мене з 1 та 2 було нормально. З 3 була кровотеча, видалили спіраль
Бюст Березуцкого• 06 сентября 2023
У вас обычная?
автор Заместитель Анонима • 06 сентября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
У вас обычная?
Да, не гормональная
мистерЛяпсус• 06 сентября 2023
В мене до 14 днів місячні. Без спіралі були 6 днів.
Варена цибуля• 06 сентября 2023
Так, мені лікарі радили зачекати рік, потерпіти, і потім все буде чудово. Але місячні ставали все болючіші і довші. При циклі 28 днів місячні йшли 17 днів. Це організм просто виштовхує чужородне тіло. Видалили спіраль, бо я вже не витримала і все ок.
Ответ длямистерЛяпсус
Йоооопть... Коли ж тім сексом займатися?
S-V-T• 06 сентября 2023
Здайте в лаболаторії хоріонічний гонадотропін, може бути незавершений викидень або позаматкова вагітність
Я не Тролль• 06 сентября 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Це щоб не займатись)) навєрніка

Бюст Березуцкого• 06 сентября 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Да, не гормональная
У меня гормональная. Вот уже год, как я с ней.
Привыкание было полгода. Но все равно иногда бывает проскальзывает что-то странное. Мес идут неделю. Но иногда через день после окончания скудно что-то мазанет..
Вроде и хорошо с ней, а вроде и нуегона..
Садоводница• 06 сентября 2023
Ответ дляВарена цибуля
Боже и зачем оно надо? Кошмар
мистерЛяпсус• 06 сентября 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Отож. Треба ставити гормональну, мабуть.
Маю натхнення• 06 сентября 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Да, не гормональная
Якщо це ВМС з міддю, сріблом або золотом то місячні будуть завжди ряснішими. Але вони повинні бути в строк. Те, що написали ви більше схоже на АМК. У вас є можливість відвідати лікаря?
маминаБубочка• 06 сентября 2023
У меня на третий месяц пошли очень обильные, со спазмами матки и спираль ушла вместе с густками
PORKA• 06 сентября 2023
Ответ дляУдачная
Так зачем тогда ее ставить? Я бы не ставила .
PORKA• 06 сентября 2023
Проще предохраняться ппа и рисковать,чем терпеть обильные месячные постоянно. Я вот 5 лет предохраняюсь ппа и не было залетов,а если что на аборт схожу .