Стріляний птах• Изменено 06 сентября 2023
А ви бачили гей-порно Віталія Портникова?
Я тільки вчора дізналася, що він гей, і знайшла 20-хвилинне відео 10-річної давності. Не можу назвати себе гомофобкою, але відео жахливе, і поведінка Портникова на ньому. Не зможу тепер дивитися його аналітику
Бесконечность-не предел• 06 сентября 2023
Ответ дляВсе буде
Автор, этой новости много лет. Какая разница, кто с кем спит?
В 24 році вибори, ось какая разница)) треба всіх можливих кандидатів потопити щоб ніхто не затьмарив найвеличнішого
Стріляний птах
• 06 сентября 2023
Ответ дляНеГолосую
вас лише зараз це почало вражати?
Ну так. Я тільки вчора дізналася. Під час його ефіру у Фейгіна в коментах хтось це написав
Манка Я• 06 сентября 2023
Ответ дляЗавтра не пью
Судя по тому, что он выступает на прямом канале, то он изначально против Зе и нынешней власти
Я не дивлюсь тб.
Але його дописи щодо зе були спочатку нейтральні
Стріляний птах
• 06 сентября 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
А Портников уже йде на вибори?
Сегодня я не я• 06 сентября 2023
Ответ дляСтріляний птах
З сайту ДБР))
А я думала, що сайт дбр цей
Стріляний птах
• 06 сентября 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Удалено администрацией...
Sakura-18cb• 06 сентября 2023
А я в шоке, что куча молодых мальчиков готовых ахаться с такими мужиками. Видела Портникова с парнем, Суханова, еще какого-то мужика…противно это все как-то
diamond_shop• 06 сентября 2023
Ответ дляСтріляний птах
Тю. А теми для дорослих уже мають бути без анонімів?
політичні так, бо Портніков у русні поперек горла стоїть
diamond_shop• 06 сентября 2023
Ответ дляkris_lynx
Я впервые слышу кто это, гугл мне выдал это 🤣
що це за ресурс? з рашки?
И что такого ?
Пацан проститутка , его не бьют , трахают без смазки, чи й не преступление .
Вы бы знали сколько во власти педофилов, афигели бы
А тут всё по согласию , видимо зелени дорогу перешёл .
Пусть на своего умерова смотрят , полно его соло роликов .
Видимо на проституток тогда денег не было , наяривал вручную 😂
diamond_shop• 06 сентября 2023
вчора Портніков так добре русню повозив мордою у Фейгіна, що я не дивуюся, не перший раз вже бачу, що як про нього щось згадають, одразу вилазять знавці порно
до речі, вчорашнє відео рекомендую до перегляду