Стріляний птах• Изменено 06 сентября 2023
А ви бачили гей-порно Віталія Портникова?
Я тільки вчора дізналася, що він гей, і знайшла 20-хвилинне відео 10-річної давності. Не можу назвати себе гомофобкою, але відео жахливе, і поведінка Портникова на ньому. Не зможу тепер дивитися його аналітику
Всіх підсаджую• 06 сентября 2023
Ответ дляЦвіпканя
автор, а якщо анонімів знімуть, вас чекати?
чекайте, автор ще не притягла відосик ’п’яного’ Порошенка, рано анонімів знімати))))
Незнакомлюся• 06 сентября 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
та ні. то просто передвиборна тєчка у ’слуг’ починається, прибирають конкурентів. Не гребують навіть кільканадцятирічної давності шлак витягувати.
ага, согласна.
Вишневий цвіт• 06 сентября 2023
Ответ дляДиректриссимо
Хватит Панина видео 🤮
А с паниным- то что? Я что-то пропустила?
Вельми шановна• 06 сентября 2023
Ответ дляМанка Я
Треба почитати Портнікова, що він там останнім часом пише. Зе на хвіст наступив, мабуть, тому що почали витягати на світло брудну білизну...
Тій білизні 10 років десь.
Директриссимо• 06 сентября 2023
Ответ дляВишневий цвіт
ой там ужас
нога,анус, собака
гуглите но подумайте надо ли оно вам
нога,анус, собака
гуглите но подумайте надо ли оно вам
Всіх підсаджую• 06 сентября 2023
Ответ дляСтріляний птах
Я теж зараз дуже розчарована
автор, а цим не розчаровані, про це не хочете тему створити?
Два з чотирьох не злетіли, з третім зник зв’язок: Міноборони купило на 650 мільйонів неякісні дрони у фірми ексдепутата
НетЕщеНаверное• 06 сентября 2023
Как-то совсем не вяжется ваша писанина тут, автор, и фраза - не смогу смотреть его аналитику. Не смотрите, вы и так мало что могли понять из нее. Не ваш уровень.
Тримаю свічку• 06 сентября 2023
Почалися передвиборчі перегони? Витягається брудна білизна ймовірних конкурентів
НетЕщеНаверное• 06 сентября 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Такого задания не поступало.
Стріляний птах
• 06 сентября 2023
Ответ дляСегодня я не я
Автор, а вас не напружує, що ви порно розповсюджуєте?
З сайту ДБР))
Вельми шановна• 06 сентября 2023
Ответ дляТримаю свічку
Портніков конкурент?))))
Всіх підсаджую• 06 сентября 2023
Ответ дляМанка Я
+100000000000000, он як завили зебуїни
Тримаю свічку• 06 сентября 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Ето другоє )))
І фейк руснявий
Стріляний птах
• 06 сентября 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
А який це стосунок має до гей-порно Портникова?
НеГолосую• 06 сентября 2023
навіть якщо він гей, вам що з того??? Хто ви, щоб засуджувати інших?
Чи певне замовлення отримали?
natalia_vas• 06 сентября 2023
Бачила давно,давно. Поважаю Портникова і його аналітику- одна з кращих. p,s-Мені 65років.
Всіх підсаджую• 06 сентября 2023
Ответ дляВельми шановна
Тій білизні 10 років десь.
так отож.... питання, нащо витягнули тепер? Бо нічого реального накопати не можуть?
Трактор Віка• 06 сентября 2023
Ответ дляГороховаЯ
Скиньте фото посмотреть хоть хто це
И я не пойму даже, кто это
Всіх підсаджую• 06 сентября 2023
Ответ дляТримаю свічку
Ето другоє )))
І фейк руснявий
точно, не інакше))))
Всіх підсаджую• 06 сентября 2023
Ответ дляСтріляний птах
а який стосунок до вас має гей-порно Портнікова що ви аж тему створили? Замовлення прийняли в роботу? і скільки зелені платять за таке лайно?
Стріляний птах
• 06 сентября 2023
Ответ дляАnnеt
наказываются штрафом от одной тысячи до четырех тысяч необлагаемых минимумов доходов граждан или арестом на срок до шести месяцев, или ограничением свободы на срок до трех лет
Чого це відео розміщено на сайті Нацбюро розслідувань? Саме це посилання я дала
Всіх підсаджую• 06 сентября 2023
Ответ дляАnnеt
Автор працює на замовлення, її не покарають
Стріляний птах
• 06 сентября 2023
Ответ дляНеГолосую
Чи певне замовлення отримали?
Вражає не те, що він гей, а його агресія на відео. По суті насильство
Бесконечность-не предел• 06 сентября 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
І я так подумала, спочатку Берлінську злили, про Звлужного старанно мовчать, а тепер і за Портнікова взялись
НеГолосую• 06 сентября 2023
Ответ дляСтріляний птах
вас лише зараз це почало вражати?
Стріляний птах
• 06 сентября 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
На відео не Портников? Дивно. Портников це відео не заперечив. І те, що він гей, теж не заперечив.