Акукарача• 06 сентября 2023

Син після канікул почав розтягувати і «ковтати» звуки

9 років.
Канікули завжди проводить в батька за містом (ми давно розлучене).
Цього літа був аж 2,5 місяці.
Атмосфера там не ідеальна, але нічого критичного типу насилля чи стресів точно не було. Хіба - неробство і зависання в телефоні.
Мовлення змінилось: деякі голосні тяяягне, деякі зажовує. Загалом - таке враження, що смокче цукерку, або щось заважає в роті.
Батько його, до речі, заїкається, але щоб це вплинуло на 9 річне сформоване мовлення- не уявляю 😳
До невролога запис через тиждень.
Чи хтось стикався з такими випадками ?
Суцільна зрада• 06 сентября 2023
Я сама) переймала манеру говорити від того, з ким часто спілкувалася. Після того, як «подразник» зникав із мого життя - все ставало як було
Несу добро людям• 06 сентября 2023
Да, возможно, просто перенял манеру, он ребенок. Думаю, что невролог тут вообще ни при чем.
Маю декілька думок• 06 сентября 2023
Заїкання може проявитися у дитини, якщо у когось з батьків воно є, просто в іншій формі. Добре, що записані до невролога. Можна ще піти до логопеда.