Мальдивирую• 06 сентября 2023

Хронічний атрофічний гастрит

Всім привіт!
Сьогодні пройшла гастроскопію, поклали діагноз хронічний атрофічний гастрит. Біопсію не брали.
Прочитала в інеті, наскільки це небезпечно і просто в шоці...плачу вже пів дня.
Можливо хтось стикався з таким?
Хоч якось заспокоїтись...
Написала лікарю гастроентерологу за онлайн консультацію, поки відповіді нема, а я не можу місця собі знайти....
Альдебаран• 06 сентября 2023
Нічого страшного. У мами моєї він. Треба обовʼязково здати аналіз на хелікобактер, погано що не взяли при фгдс, тепер здайте кал на антиген чи дихальний тест, далі лікування розпишуть

ВсеЧетко• 06 сентября 2023
Ответ дляАльдебаран
Я кровь сдавала на антитела к хелику. Тоже гастрит у меня. Результат негативный. Выходит, что не хелик причина.
Альдебаран• 06 сентября 2023
Ответ дляВсеЧетко
Кров не інформативна. Треба або дихальний, або біопсія, або антиген у калі. В мене навіть був кал негативний, а біопсія при фгдс через кілька днів позитивно
ВсеЧетко• 06 сентября 2023
Ответ дляАльдебаран
Ну биопсию я делать не буду. Стенки и так воспалены куда еще лишняя травматизация. А дыхательный можно. Где делают его? В Синево идти?
Альдебаран• 06 сентября 2023
Ответ дляВсеЧетко
Ні, в гастроцертрі на Шевченка можна. В сінево кал можна здати
ВсеЧетко• 06 сентября 2023
Ответ дляАльдебаран
Чего именно туда?
автор Мальдивирую • 06 сентября 2023
Прочитала, що це предраковий стан і атрофія не виліковується, мені лише 33 роки і жити постійно з цим страхом(
Альдебаран• 06 сентября 2023
Ответ дляВсеЧетко
Чего именно туда?
Я там робила. Шукайте де ще можна, думаю місця є
Альдебаран• 06 сентября 2023
Ответ дляМальдивирую
Нащо читаєте цю єрунду?

ВсеЧетко• 06 сентября 2023
Ответ дляАльдебаран
Так это делают в лабораториях или поликлиниках? Или это такой метод, что надо специализированные центры искать? Я это имею в виду.
Альдебаран• 06 сентября 2023
Ответ дляВсеЧетко
В спеціалізованих місцях. Я просто проходила обстеження в гастроцентрі, більше ніде не зустрічала такого-це саме водородний тест мічений, не просто дихальний, це якийсь золотий стандарт. Але чесно кажучи простіше кал здати
ЖивунаБагамах• 06 сентября 2023
Десь вже 10 років з цим живу. Дієта, режим харчування бажано. не зациклююсь.
ЖивунаБагамах• 06 сентября 2023
Ответ дляАльдебаран
Нащо читаєте цю єрунду?
Це не єрунда. Слизова шлунку не відновлюється.
Бабка_в_кедах• 06 сентября 2023
Я би все перевірила ще раз на вашому місці.
Знаю випадки невірної діагностики.
Дуже дивно, що навіть біопсію не брали.
автор Мальдивирую • 06 сентября 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
А як часто Ви робите гастроскопію?
автор Мальдивирую • 06 сентября 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Знаю випадки невірної діагностики.
Дуже дивно, що навіть біопсію не брали.
Апарат хороший, не знаю навіть… Але ж мабуть не можна знову робити зараз, я вже готова на все, хоча процедура важко мені далась
дамаАмстердама• 06 сентября 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Какая диета у вас? Скажите, пожалуйста
Белоснежко• 19 сентября 2023
В мене теж біопсія показала слабо виражений атрофічний гастрит, гастроентеролог призначив ліки мукоген і рекомендував нормально харчуватись. 🤷🏻‍♀️
Навіть не знаю що і думати(
автор Мальдивирую • 19 сентября 2023
Ответ дляБелоснежко
Навіть не знаю що і думати(
Слабо виражений, то добре!
Мені прийшов гастротест, у мене важка форма атрофії 99%
Мені дуже страшно(((
Всі дні сама не своя(
Хелік не виявили?

Белоснежко• 19 сентября 2023
Ответ дляМальдивирую
Слабо виражений, то добре!
Мені дуже страшно(((
Всі дні сама не своя(
Хелік не виявили?
Ні, не виявили.
Треба заспокоїтись і знайти хорошого лікаря щоб розпочати правильне лікування.
Белоснежко• 19 сентября 2023
Ответ дляМальдивирую
Слабо виражений, то добре!
Мені дуже страшно(((
Всі дні сама не своя(
Хелік не виявили?
Ви вже були на прийому у гастроентеролога?
автор Мальдивирую • 19 сентября 2023
Ответ дляБелоснежко
Так, зараз мені лікують Хелік, хоча дивно: по дихальному він є, по Гастропанелі нема…
Але скоріш за все у мене аутоімунний атрофічний гастрит, що прям не дуже добре(
Я просто в розпачі, мені трошки більше за 30 і так все погано(
Белоснежко• 19 сентября 2023
Ответ дляМальдивирую
А як визначити який він? Чи є всього 2 варіанти? В мене просто хелікобактер не виявлений🤷🏻‍♀️
автор Мальдивирую • 19 сентября 2023
Ответ дляБелоснежко
Якщо не має, може бути аутоімунний.
Гастротест може показати, також Парієтальні клітини шлунка, антитіла IgG

Антитіла до внутрішнього фактору Касла
Часто Аутоімунний в тілі шлунку
автор Мальдивирую • 19 сентября 2023
Ответ дляБелоснежко
І атрофічний гастрит не лікується, на жаль, просто спостерігати, щоб далі процес не пішов.

А у Вас які симптоми були?
Якщо зручно, напишіть мені в Приват
Белоснежко• 19 сентября 2023
Ответ дляМальдивирую

А у Вас які симптоми були?
Якщо зручно, напишіть мені в Приват
А як написати в приват?
автор Мальдивирую • 19 сентября 2023
Ответ дляБелоснежко
А як написати в приват?
Ааа, ми ананімно пишемо, тому нема як🤔
Белоснежко• 19 сентября 2023
Ответ дляМальдивирую
Ааа, ми ананімно пишемо, тому нема як🤔
Шкода(
автор Мальдивирую • 19 сентября 2023
Ответ дляБелоснежко
Шкода(
Якщо Ви напишете мені без аноніма, я Вам зможу написати в приват
Rina-ffda• 20 сентября 2023
Ответ дляМальдивирую
Без аноніму