Сусановна• 06 сентября 2023
Удаление желчного
Слышала несколько случаев ,что после удаления желчного не стабильное давление, в одном случае было низкое ,во втором поднялось.
Все это происходило 2 - 4 день после операции.
Может кто-то с этим сталкивался, имеет опыт ?
Сусановна
• 06 сентября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Ничего такого не было
У вас были осложнения после лапароскопии ?
Рвота, боли ?
Сусановна
• 06 сентября 2023
Ответ дляТишком нишком
Это могут быть качели, после анастезии
После анестезии прошли сутки .
Делали маме ей 70 и сахар.деабет 2 типа
С утра все было отлично, на вечер сахар 12 и давление 180
Рвота
Делали маме ей 70 и сахар.деабет 2 типа
Рвота
Кили и Манджаро• 06 сентября 2023
Ответ дляСусановна
Рвота, боли ?
Нет, но перепровертись сто раз, чем ложиться под нож.
Сусановна
• 06 сентября 2023
Ответ дляТишком нишком
Это могут быть качели, после анастезии
В соседней палате девочка вернулась после выписки с низким давлением 90/50 капалась
Тишком нишком• 06 сентября 2023
Ответ дляСусановна
После анестезии прошли сутки .
Делали маме ей 70 и сахар.деабет 2 типа
Рвота
Делали маме ей 70 и сахар.деабет 2 типа
Рвота
Почитайте последствия анастезии
Сусановна
• 06 сентября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Уже была операция у мамы .
Сутки после операции давление ,сахар ,рвота
Кили и Манджаро• 06 сентября 2023
Ответ дляСусановна
Уже была операция у мамы .
Ну у кого как наверно
Даха-сваха• 06 сентября 2023
Біль у всіх є. Це живіт ріжуть, все одно, хоч і лапара. І всередині відрізають шматок живого, і скоби накладають, газ в брюшину закачують, ну як то все може не боліти. Ще з трубкою, що з живота стирчить збоку можливо доведеться ходити, теж виняткові відчуття. Але колять знеболювальні звісно, без них то одуріти можна. Рвота залежить від якості наркозу і інд реакції на нього.
Сусановна
• 06 сентября 2023
Ответ дляТишком нишком
Почитайте последствия анастезии
Спасибо, врачей уже не было когда я приехала .
Пришел невролог, сказал : это не инсульт ,проверил рефлексы и ушёл .
Врачу звонила ,хирургу, трубку не взял
А у меня паника
Врачу звонила ,хирургу, трубку не взял
А у меня паника
Даха-сваха• 06 сентября 2023
Доречи цукор з-за того що жовчний ДУЖЕ тісно пов´язаний із підшлунковою функціонально. Реактивний панкреатит після видалення жовчного просто просто супертипова ситуація у дуже багатьох пацієнтів. В свою чергу підшлункова власне і займається виробітком інсуліну ( не тільки, але зокрема). Тож при її запаленні проблеми з цукром досить типово.
Даха-сваха• 06 сентября 2023
Ответ дляСусановна
Врачу звонила ,хирургу, трубку не взял
А у меня паника
Врачу звонила ,хирургу, трубку не взял
А у меня паника
Друга доба після операції дуууже важка, навіть складніша за першу. Типово.
Сусановна
• 06 сентября 2023
Ответ дляДаха-сваха
Прочла определение реакт.панкреатита - у нее нет болей
Сусановна
• 06 сентября 2023
Ответ дляДаха-сваха
Вы врач ?
Даха-сваха• 06 сентября 2023
Ответ дляСусановна
Ну так їй же знеболювальне 10000% колять, плюс смазмолітики, звісно що болей не буде.
Сусановна
• 06 сентября 2023
Ответ дляДаха-сваха
А і ще якщо колять дексаметазон,то підвищення цукру це норма.
Сестра была утром сказала ей делали капельницу с физраствором
Язвочка• 06 сентября 2023
Ответ дляСусановна
Рвота, боли ?
делили маме 62 года
ниче сверх странного не было
все стандартно как после любой другой операции, только восстановление дольше
наверно из-за возраста
ниче сверх странного не было
наверно из-за возраста
Даха-сваха• 06 сентября 2023
Ответ дляСусановна
Фіррозчин це просто субстанція для інфузій, в нею додають інші ліки, сестрі навіть могли і не казати які, бо що та інформація дасть сестрі?
Сусановна
• 06 сентября 2023
Ответ дляДаха-сваха
После операции ,которую сделали в 10 утра ,в 18 приходила медсестра, предлагала обещьаливающее она отказалась, сегодня утром тоже не делали ,она сказала - терпимо
Даха-сваха• 06 сентября 2023
Ответ дляСусановна
Даремно відмовляється... Знеболювальне окрім власне знеболювання має ще протизапальний ефект - швидше загоюватися буде. А стосовно зв´язки із панкреатитом, ну так навіть платифілін хоч і є ну скажемо так спазмолітиком, а біль буде вгамовувати, бо діє як раз на ті типи тканин.(пояснити на пальцях про М-холіноблокатори важко)
Сусановна
• 06 сентября 2023
Ответ дляДаха-сваха
А может это быть последствием анестезии?
Даха-сваха• 06 сентября 2023
Ответ дляСусановна
Не зовсім зрозумло ’єто’ - що саме?
Сусановна
• 06 сентября 2023
Ответ дляДаха-сваха
Не зовсім зрозумло ’єто’ - що саме?
Высокое давление и повышение сахара
Сусановна
• 06 сентября 2023
Ответ дляДаха-сваха
Не зовсім зрозумло ’єто’ - що саме?
Рассмешили, вы напомнили мне мою дочь
Ее бесит когда я перехожу на русский
Даха-сваха• 06 сентября 2023
Ответ дляСусановна
Высокое давление и повышение сахара
Тиск можливо, але не факт. Цукор - ні.
Сусановна
• 06 сентября 2023
Ответ дляДаха-сваха
Тиск можливо, але не факт. Цукор - ні.
Дякую,зараз їй краще щось прокапали
Спить вже біля години ,тиск 130
Трусиковед• 07 сентября 2023
Ответ дляДаха-сваха
Та ну, не було нічого такого. Ні болю ( ну давали щось) ні трубок. Лапара - 4 маленькі дірочки. В 13 в понеділок зробили, а 8 ранку в вівторок виписали. Ну конем не поскачеш, звісно, але і не настільки помираючий лебідь
Даха-сваха• 07 сентября 2023
Ответ дляТрусиковед
У Вас не було. У когось було. Ситуації різні бувають. Дирки маленькі, але це все одно повноцінні розрізи. І не завжди їх 4, бувають і три і п´ять. Лапараскопія це просто ознака способу операції, але методики її проведення різні з залежності від клінічної ситуації. Болю не було тому що давали знеболювальне. Але після наркозу знеболювальне може не на всіх типово діяти.