Сито для думок• 07 сентября 2023
Львів. Куди поїхати на шашлики?
Питання в темі. Важливо щоб не дуже далеко, зелена територія, альтанки, мангали.
Сито для думок
• 07 сентября 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Спитайте в президента, він підкаже!
Ой пля.
Сито для думок
• 07 сентября 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Бухта вікінгів
Ні, там у вихідні стільки людей що від тих мангалів дурно. Хоча я люблю бухту)
Сито для думок
• 07 сентября 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Львівська швейцарія, Воля Гамулецька, Раківець
У волі гумелецькій що саме?
Зроблено у 80-х• 07 сентября 2023
Ответ дляСито для думок
У волі гумелецькій що саме?
Ой, я забула назву, по моєму щось там козацьке
Сито для думок
• 07 сентября 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Альбатрос чи шо?😂
Бодіпозітівна• 07 сентября 2023
Я б вже не шукала нічого, поїхала б в Сколе (в район) на природу та й все. Бо усюди буде купа людей і все зайнято
Зроблено у 80-х• 07 сентября 2023
Ответ дляСито для думок
Альбатрос чи шо?😂
А, і ще класно в Брюховичах на озері яке навпроти чебуречної за Рукавичкою
Сито для думок
• 07 сентября 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Та трохи є що їхати. Півтори години в одну сторону 🥴
Сито для думок
• 07 сентября 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Так ахахаа Альбатрос
Класне місце, теж думала про нього. Раніше там завжди було мало людей. Останній раз були там десь місяць тому, народу було купа. Парковка вся забита. Дуже багато бухущіх маргіналів, короче вже не то((
Бодіпозітівна• 07 сентября 2023
Ответ дляСито для думок
для мене це просто не така вже й відстань, я на один день у Микуличин їздила заради краєвиду 😂 Але то я… ))))
Сито для думок
• 07 сентября 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Та я теж легка на підйом. Але не всі оцінять))
Сито для думок
• 07 сентября 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Я з дітьми часто у вигоду на день їзжу. Там дуже класно, рекомендую
Бодіпозітівна• 07 сентября 2023
Ответ дляСито для думок
Доречі так, там гарно. Але теж, думаю, буде далекувато для автора.
Бодіпозітівна• 07 сентября 2023
Ответ дляСито для думок
Доречі, згадала. В Стрию біля річки можна подивитися ще що є, або безпосередньо на річці) У нас був переносний мангал просто, стільчики розкладні та столик) Було прикольно.