Я тут с краю постою• 07 сентября 2023
Бывают ли хирурги, которые не требуют взятку?
Обычно после полостной операции хирург, анестезиолог подходят и называют круглую такую сумму, которой его необходимо отблагодарить. А есть ли нормальные хирургические бригады, которые так не делают, т.е. не вымогают ничего у пациента?
Результат:
вже голосів:
33 (49.25%)
Такие бывают
18 (26.87%)
Ответы
16 (23.88%)
Таких не бывает
Не танцую- но пою• 07 сентября 2023
Ответ дляЭ-велин@
Ну вот.
Що - ну вот? Раз оперували, то маю платити?
Не танцую- но пою• 07 сентября 2023
Ответ дляЭ-велин@
Вас заставляли платить, не выпускали, применяли физическое насилие?
Ні звісно) Мене випускали з розрізаним і незашитим пузом на 2-3 тижні, щоб очистилася рана.
Сказали чітко і внятно - хочете щоб контролювали і зашивали - платіть. Що б у такій ситуації робили ви?
Ответ дляНе танцую- но пою
Мне даже условий ставить не надо, я в самом начале спрашиваю цену. Потому что понимаю, что все стоит денег, особенно качественное.
Но думаю, что утех, у кого денег нет, тоже оказывают помощь и никто не умирает под дверями больницы
Не танцую- но пою• 07 сентября 2023
Ответ дляЭ-велин@
Звісно надають, мені ж надали) Просто потім ходять і вибивають ось таким чином з пацієнтів ’подяку’.
До речі окрім 7т подяки вони зажадали ще за нібито за офіційну послугу - платну палату в відділенні, здається 800 грн/доба.
Чи треба казати що коли я оплатила, мені відмовилися навіть квітанцію про те видати? Нема і все тут, хоч вбийся. Кошти взяв і пішов собі.
Звісно ж більш стійкі могли б і не заплатити. І я б зараз не заплатила, аще б я поскаржилася.
Але взяти мене тоді, що перенесла 4 втручання протягом одного місяця і ледве ходила, якій прямим текстом Пономаренко сказав що якщо не заплачу - ніхто мене не буде контролювати і зашивати і роби що хочеш - то звісно ж я не в тому стані була щоб сперечатися.
Вони чудово знають на якому етапі і з кого треба вимагати кошти. Я прямо мрію щоб цю худобу взяли за дупу з поличним.
Ответ дляНе танцую- но пою
А если еще раз помощь вам понадобится, кто вас будет оперировать, если его возьмут с поличным и уберут?
Не танцую- но пою• 07 сентября 2023
Ответ дляЭ-велин@
Нормальний лікар. Який працює не за хабарі.
Не танцую- но пою• 07 сентября 2023
Ответ дляЭ-велин@
Ааа, который только воздухом дышит и пьет дождевую воду? Вам надо такого и искать в следующий раз. 100 % где то есть на свете такие. Может они конечно не в больницах, а где нибудь в подполье.
З якого дива, цікаво? Лікарі отримують ЗП, і це давно не 10т грн.
По друге, конкретно Червоний хутір отримує компенсацію від держави за кожного пацієнта, але ви чомусь старанно це ігноруєте. Надбавки дають досить вагомий бонус до ЗП лікаря.
Ну і втретє - якби їх не влаштовувало - вони б працювали у приват лікарнях. Але як давно всім зрозуміло - набагато вигідніше отримувати неоподатковані і некотрольовані ніким суми від пацієнтів, аніж більшу білу ЗП в приватних закладах.
Ответ дляНе танцую- но пою
Правильно, не 10 тыс, а меньше. Но вы желаете зла человеку, который оказал вам услугу, вашему здоровью. Я вам скажу, люди желающие зла другим, получают его себе тоже
Я тут с краю постою
• 08 сентября 2023
Ответ дляЭ-велин@
Удалено администрацией...
Сон і дрімота• 08 сентября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Якщо у лікарні є договір з НСЗУ
У гос. больницы не может НЕ быть договора.
Не танцую- но пою• 08 сентября 2023
Ответ дляЭ-велин@
Припиніть брехати!
Моя сестра працювала до недавно сімейним лікарем і то отримувала 16т.
А оперуючі отримують більше + в них надбавки від НСЗУ за кожного пацієнта від держави.
Я того ’лікаря’ не змушувала працювати там, де йому нібито не платять, ви ще даїшників почніть виправдовувати що ловлять порушників та беруть хабарі!
Людина навіть місце роботи не змінює, бо ЇЇ ВСЕ ВЛАШТОВУЄ.
Тому ваші казочки розповідатимете деінде. І так, якщо буду така нагода, залюбки здам ось такого хабарника з полічним, і вважатиму що зробила правильно.
Ответ дляНе танцую- но пою
Припиніть брехати!
Если вы привыкли брехать - это ваши проблемы. Вашей сестре тоже все зла желают? Благодарные пациенты((
Не танцую- но пою• 08 сентября 2023
Ответ дляЭ-велин@
Моя сестра не вимагає хабарі, а чесно працювала за свої 16т, і коли її це перестало влаштовувати - змінила сферу на приватну.
І продовжує чесно отримувати ЗП не вибиваючи коштів з хворих.
А ось такі як ви - саме тим і заробляють, що користуються безпорадною ситуацію пацієнтів.
Сподіваюсь і вас, і ваших колег-хабарників злапають і позбавлять мед ліцензії. Ганьба вам.
Ответ дляНе танцую- но пою
Ага, ага. Такие честные не бывают такими озлобленными. Надо было идти к сестре, пусть бросала свою деятельность и ухаживала за вами безвозмездно. Насовали бы там ей пожеланий своих
Головний кошак• 08 сентября 2023
Ответ дляСон і дрімота
Може. Феофанія, наприклад.
Не танцую- но пою• 08 сентября 2023
Ответ дляЭ-велин@
Удалено администрацией...
Не танцую- но пою• 08 сентября 2023
Ответ дляЭ-велин@
Удалено администрацией...
Ой припиніть, вже забрехалися до неможу. Як би ви не намагалися виправдати хабарництво, це було, є і буде кримінальним злочином.
І я щиро бажаю щоб ви на ньому впіймалися, бо ви точно займаєтеся вибаиванням коштів з хворих, раз так намагаєется захистити ці дії)
Не танцую- но пою• 08 сентября 2023
Ответ дляЭ-велин@
Моя сестра не вимагає хабарів як ви. Вона отримує білу ЗП, працюючи в стаціонарі Медікома.
Тож отримує лише щиру подяку, а не прокльони і побажання сісти в тюрму.
Ответ дляНе танцую- но пою
Ну конечно. А вас не зашитую выкинули из больницы и сказали - не зашьем, пока не заплатите
Не судите всех по себе, сказочница
Не танцую- но пою• 09 сентября 2023
Ответ дляЭ-велин@
Не судите всех по себе, сказочница
Знову брешете, в принципі як і в кожному своєму пості.
Мене не можна було зашивати, тому що був сепсіс. І так, ходила незашита поки вийшов увесь гній і баквисів став чистим.
Виписали абсолютно планово, на денний стаціонар, коли ходиш на щоденні перев´язки, але тебе вже не капають як під час загострення.
Тому так, я боялася не платити бо чудово усвідомлювала що мене там ще спостерігатися та зашиватися.
І саме цим скористалися такі хабарники як ви
щоб вам усім аукнулося
Сон і дрімота• 10 сентября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Може. Феофанія, наприклад.
Феофания-гос.больница?
Головний кошак• 10 сентября 2023
Ответ дляСон і дрімота
Феофания-гос.больница?
Ну не приватна ж)