Молода і нерозважлива• Изменено 07 сентября 2023
З якою ціллю популяризують нетрадиційну орієнтацію в кіно?
Почала дивитись серіл про підлітків. Думаю от школа, навчання, спорт, дозвілля, треба з сином подивитися як нескучно підлітки живуть. І тут пацан підходить і цілує друга. Мене ледь не вирвало. Нащо таке знімати? Нащо втирати таке молоді?
Пффф 100%• 07 сентября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Якщо виживуть після кризи і буде що їсти
Як їм не буде чого, то що вже говорити про інших, одна з найсильніших армій світу вирішить питання їжі за рахунок інших країн, або за рахунок колгоспів, комуністам не звикати. А от вашим американцям з їх дефолтом, вже наступного року може бути весело.
МАМА НИКИТКИ-2• 07 сентября 2023
Ответ дляПффф 100%
Ще, раз вчіть історію і не пропагуйте вигадки, пуритани це не лише про жінок, там і до чоловіків були суворі обмеження, більш того, пуритани самі зазнавали гонінь і тому їхали до Нового світу. Не змішуйте в купу всі історичні епохи, інквізиція не тим займалась. Блін і ці люди когось повчають.
КАнешнА нє етім.
Ви про те, що скликали всєлєнський собор щоб визначити чи є жінка людиною чи ні щось чули?
МАМА НИКИТКИ-2• 08 сентября 2023
Ответ дляПффф 100%
Я ж кажу Соловйов ТВ в дії.
Молода і нерозважлива
• 08 сентября 2023
Ответ дляНевгамовна сила
так ось через таких неадекватних і доводиться ’возвеличувати’, щоб розуміли що ми усі різні і що кожна орієнтація, нація та раса = це нормально і припустимо у здоровому суспільстві.
Нація і раса це інше, це нормально.
Дело было давно• 08 сентября 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Вот ужасные новые и прогрессивные идеи феминизма привели к тому, что вы таки научились писать и теперь строчите, что ни одна новая мысль о равенстве людей не приживется))
я к тому, что лучше вам разобраться в теме надо. Конкретно тема лгбт лично мне очень напоминает шумиху с коммунизмом. Красиво выглядит в теории, ужасно в жизни
Прилипало• 08 сентября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Прикольно… тобто, якщо природа, чи Боженка не дає жінці дитя, то в неї немає права ні на еко, ні на сурогатне материнство, ні на всиновлення?
Если не дал ребенка, значит так нужно было. Усыновление никто не запрещает, и даже больше - сама знаю истории, когда у бездетной пары после усыновления рождаются свои дети.
Прилипало• 08 сентября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ви щось про рівність прав людей чули?
Чому про вашу сім’ю всі знають, а Васі з пєтєю навіть таємно її мати неможливо ?
Я уже отвечала на этот вопрос.
По той же причине, почему на улице нельзя ходить голышом, мастурбировать и совершать прочие антисоциальные действия. Тайно Вася с Петей могут заниматься чем угодно, но не публично. Так же как и я со своим мужем
Крим мій• 08 сентября 2023
Ответ дляПрилипало
Я уже отвечала на этот вопрос.
Да, это 100% скоро онанисты будут плакать о бедной судьбе, ведь ему нужна публика подрочить
и все такие, да нужно это понять и принять
Невгамовна сила• 08 сентября 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Нація і раса це інше, це нормально.
В сенсі? І хто ж її призначив, цю нормальність?
Чим це відрізняється від орієнтації?
Це так само вроджене, як і колір шкіри чи вузькі очі, то що тепер, вбитися комусь що вам його орієнтація не подобається?
Чим це відрізняється від орієнтації?
Самоучка• 08 сентября 2023
Ответ дляПрилипало
Я уже отвечала на этот вопрос.
Вы прячете своего мужа от людей? чего Вася Петю должен прятать?
Прилипало• 08 сентября 2023
Ответ дляСамоучка
Не прячу, но и не выставляю наши отношения напоказ. Я вообще считаю что личная жизнь должна оставаться между двумя. Ни с кем ее не обсуждаю и других не выслушиваю
Пффф 100%• 09 сентября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
КАнешнА нє етім.
Прямо всєленський))) Судячи з ваших дописів, ви взагалі не вкурсі ні що то таке, ні для чого скликали.
МАМА НИКИТКИ-2• 09 сентября 2023
Ответ дляПффф 100%
Прямо вселенський.
Звиняйте, на відміну від вас, дехто вчив історію не по підручнику мединського і бульварним романам ;)
МАМА НИКИТКИ-2• 09 сентября 2023
Ответ дляПрилипало
Я уже отвечала на этот вопрос.
З якого дива Вася повинен ховати Пєтю? Ви також чоловіка ховаєте від суспільства?
Пффф 100%• 09 сентября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Прямо вселенський.
На відміну від мене, ви її взагалі не вчили.