Молода і нерозважлива• Изменено 07 сентября 2023

З якою ціллю популяризують нетрадиційну орієнтацію в кіно?

Почала дивитись серіл про підлітків. Думаю от школа, навчання, спорт, дозвілля, треба з сином подивитися як нескучно підлітки живуть. І тут пацан підходить і цілує друга. Мене ледь не вирвало. Нащо таке знімати? Нащо втирати таке молоді?
ДинамоКит• 07 сентября 2023
А шо за серіал?

Любви вам!• 07 сентября 2023
Толи дело сериал Бригада! Все по понятиям
автор Молода і нерозважлива • 07 сентября 2023
На Netflix, не знаю назву, в салоні показували.
Кастрюлька• 07 сентября 2023
Доброго ранку.
Ви щойно проснулися?
Щоб люди меньше плодились.
Ответ дляЛюбви вам!
Мене Беверлі Хіллс влаштовувало
Fresh_coconut• 07 сентября 2023
Абсолютная норма, а ещё девушки любят посмотреть тайские лакорны. Где отношения развиваются между двумя парнями. Вчера буквально стояла возле школы и две подружки школьницы шли и обсуждали один из сериалов таких🤣
Ушла и Пришла• 07 сентября 2023
Я тоже стала Нетфликс выключать, сколько фильмов и почти в каждом неожиданно мужик в постели с мужиком..
Добро с Кулаками• 07 сентября 2023
а в салоні - то де?
Любви вам!• 07 сентября 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Мене Беверлі Хіллс влаштовувало
Там теж в якось серіях піднімали тему одностатевих авдносин

Ответ дляДобро с Кулаками
а в салоні - то де?
В марікюрному салоні.
Зубачистка• 07 сентября 2023
Чтобы вас не стошнило, если вы на остановке увидите двух целующихся мужиков
Скромняшка• 07 сентября 2023
При чем здесь популяризация ? Это жизнь и такое встречается.
Зачем это замалчивать ?
Бутербродница• 07 сентября 2023
Доброе утро, автор.
Люди должны меньше размножаться
месяцкие• 07 сентября 2023
особенно русалочка негр
Перекус беру завжди• 07 сентября 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Лучше ’Подпольный обком действует’
Україна понад усе!• 07 сентября 2023
Що втирати? Якщо ніхто не бачить нетрадиційні відносини - це не значить, що їх не існує. Тим більше між підлітками, коли вони шукають себе і пробують все
Ответ длямесяцкие
особенно русалочка негр
Ну різний колір шкіри це норма, це зовсім інше.
Мама фіфті цента• 07 сентября 2023
Толерантне зменшення кількості населення
Пуки-куки• 07 сентября 2023
Сучасні норми. Всюди треба впихнути блакитних та лезбі інакше просто не зможуть пробитися в ефірі

Пусин Кукин• 07 сентября 2023
Це щоб люди звикли, що існують різні орієнтації. І вели себе хоча б трохи адекватніше.
Ответ дляУкраїна понад усе!
Так там головні герої геї і лесбіянки, красиві такі модні. Думаєте в молоді не виникнуть думки а може і я теж..
Україна понад усе!• 07 сентября 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
А колись це теж був нонсенс - знімати чорних в кіно. Від реальності нікуди не дінешся
Раз одела не бу• 07 сентября 2023
Чтобы у автора инфаркт был
ДинамоКит• 07 сентября 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Ага, не знаєте
Троляка
НеГолосую• 07 сентября 2023
Ответ дляСкромняшка
Зачем это замалчивать ?
Это пропаганда и навязывание
Ответ дляДинамоКит
Ага, не знаєте
Троляка
Пфф.. Не я його вмикала, звідки мені знати назву?
Україна понад усе!• 07 сентября 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
А хіба без таких стрічок ні в кого не зʼявлялось таких думок?
ДинамоКит• 07 сентября 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
а в салоні - то де?
Відеосалон в підвалі мабуть.
Камбек ту 90ті
Качка в тапцях• 07 сентября 2023
Бо вони існують. Мистецтво ж є в тому числі відображенням реальності. Якщо явище існує і не несе нікому шкоди - то його абсолютно логічно репрезентувати.
Скромняшка• 07 сентября 2023
Ответ дляНеГолосую
Это пропаганда и навязывание
Т е вы посмотрели и стали лесби ?