Нехай щастить• сегодня в 19:08
зарплата 40 тис на людину без оренди - це нижня межа бідності
Зазначаю - без оренди. На одну людину.
Сама живу на таку суму в Києві і частенько плачу від того, що нічого не можу собі дозволити: ні хорошого одягу (поставила собі межу - не дорожче 2х тисяч за одиницю одягу), ні хорошої їжі (купую в сільпо відходи червоної риби для супу за 240 грн, засолюю або запікаю; дозволяю раз на місяць, решту часу - скромні супчики без м’яса, ковбаска дешевенька), ні подорожей (тільки поїхати до мами в село виходить на дві тисячі), загалом - нічого.
Багато хто тут пише, що живуть з дитиною на цю суму - як? Або ще гірше - сімʼєю. Як?
ВыФсеВрете• сегодня в 19:17
Ответ дляТихоЯ
В Сильпо по 79 грн вчера брала. У меня малой обожает черри. А обычные помидоры дешевле сейчас. Особенно на рынках
На ринку по 35 - 40 ідеальні чері
Вчителька з мікрорайону• сегодня в 19:18
Ответ дляПасхальний тролік
Для чого? Немає помідорів дешевих? Є, я була в Києві на днях, дорожчі 120 грн/кг, волове серце, жовті, ківі
я вчера на лесной на рынке в Киеве всех цветов радуги по 40 и по 50 грн взяла
Нехай щастить
• сегодня в 19:17
Ответ дляАноним Советчик
А окрім їжі що ще дозволяєте собі ?
Хобі , відпочинок , концерти ?
А у вас які хоббі? Катання на конях?
Ви так пафосно вставляєте це в перелік, ніби багато хто витрачає на це багато грошей))
Можу брикнути• сегодня в 19:17
Ответ дляПасхальний тролік
Аааа, це стара тема якась?
та ні, в старпості все написано
я просто читаю уважно
ТихоЯ• сегодня в 19:18
Ответ дляАноним Советчик
А окрім їжі що ще дозволяєте собі ?
Хобі , відпочинок , концерти ?
На выходных с ребенком всегда куда-то ездим: аквапарки, зоопарки, другие развлечение. Но помимо моей зп есть еще и алименты, так что развлечения можно сказать они покрывают. Одежду тоже 50/50 с мужем делим (если это вещи сезонные ребенку). Я не могу сказать что живу хорошо, но автор одна же, и 40 тыс чтобы граница бедности - я не согласна. У меня в связи с дорогой покупкой (запланированной) сейчас бюджет ограничен до 30 тыс, потому что по другому не выйдет купить то что хочу. Жить на этим деньги можно. Не отказывая себе в нормальной еде хотя бы
Пасхальний тролік• сегодня в 19:18
Ответ дляНехай щастить
2 тис до мами кожні два тижні
1200 сума за місяць щоб доїхати на роботу (проїзд по 30, забула?)
То так у більшості киян, навіть у більшості жителів міст УкраІни,
Нехай щастить
• сегодня в 19:19
А робота у мене - дика, каторжна праця
За що мені таке життя тяжке
Прибираю щодня• сегодня в 19:19
Ответ дляНехай щастить
А хто? Ви можете собі дозволити за 250 грам помідорів віддати 200 грн? Я - ні
Я можу купити за 80 кілограм
Можу брикнути• сегодня в 19:19
Ответ дляНехай щастить
А у вас які хоббі? Катання на конях?
а ти попробуй....
Файна_зупка• сегодня в 19:19
Ответ дляНехай щастить
Тут за черрі кажуть
А де ви купуєте Чері по 800 грн/кг?
В Сільпо зараз без акції по 99.
Наверняка• сегодня в 19:20
Про супчик без м´яса ви мабуть жартуєте. М´ясо від 160 грн. Скільки його треба на одну людину? Ми ще авто заправляємо.
Нехай щастить
• сегодня в 19:21
Ответ дляФайна_зупка
А де ви купуєте Чері по 800 грн/кг?
В Сільпо зараз без акції по 99.
Я кажу за зимовий період!!
Зараз ясно що дешевше
Читайте уважно відповіді!
Та навіть якщо і по 99, за 250 грам це дешево по вашому?
Зараз ясно що дешевше
Читайте уважно відповіді!
Наверняка• сегодня в 19:21
Ответ дляНехай щастить
А робота у мене - дика, каторжна праця
За що мені таке життя тяжке
І коси починайте рвати і битись головою в стіну. Більше драми.
Правильно_Валерчик• сегодня в 19:21
автор, зараз такі ціни, що реально ні на що не вистачає. У мене 80-90 тис на трьох, я і двоє дітей, і я дивлюсь на витрати, там немає нічого дорогого, всі покупки в межах 2-3 тис, просто їх багато.
Теж думаю, як оптимізувати витрати.
Нехай щастить
• сегодня в 19:22
Ответ дляНаверняка
На жаль, ні.
Авто заправляєте на яку зарплату?
Я навіть вечеряю в основному хлібчиком з чайком солодким, так і дотягую до зарплати і наступного дня
Авто заправляєте на яку зарплату?
Файна_зупка• сегодня в 19:22
Ответ дляНехай щастить
Я кажу за зимовий період!!
Зараз ясно що дешевше
Читайте уважно відповіді!
Зараз ясно що дешевше
Читайте уважно відповіді!
За кілограм.
Всю зиму їли черрі Азур з Сільпо по 70-80 грн за лоток 250 чи 300 грам.
Можу брикнути• сегодня в 19:22
Ответ дляНехай щастить
На жаль, ні.
Авто заправляєте на яку зарплату?
пиздинькаєш ти добре
Мэри Попкинс• сегодня в 19:22
Будь ласка, напишіть на що ви витрачаєте гроші?
В мене мінімальна зарплата, я звичайно мало що можу собі дозволити, але для мене 40 тисяч гривень зарплата це дуже великі кошти і вважаю жити на них нормально можливо і не плакатись тут.
1 тисяча у вас витрачається на проїзд на/з работу. Є комунальні витрати звичайно, яка сума? Нехай буде 3-4 тисячі (влітку тільки вода і світло платити треба, плюс за квартиру, але пишу більше, може ви за тепло взимку ще не сплатили). Залишається 35 тисяч.
Куряче філе коштує 159-169 гривен. Нехай навіть 200 гривен.
Картоплю можна купити за 20 гривен (навіть 14-16 бачила). Цибуля 25-45. Морква 25-45. Нехай навіть 100 гривень крупа. Хліб 18-28 гривень. Помідора 45-85 гривень. Огірки 25-45. Зелень 20-25 гривень. На тиждень 3 тисячі хватить. На нормальну їжу, і фрукти.
Ок, рахую більше - нехай 4 тисячі. На місяць це 16-17 тисяч гривень на їжу. Добре, рахуємо 20 тисяч.
У вас залишається ще 15 тисяч.
Чого вам не вистачає 40 тисяч зарплати на місяць я зрозуміти не можу. Ну правда, напишіть ваші витрати, будь ласка.
У вас залишається ще 15 тисяч.
Нехай щастить
• сегодня в 19:23
Ответ дляФайна_зупка
За кілограм.
Ви похвастатись? Ну ну.
Наверняка• сегодня в 19:24
Ответ дляНехай щастить
На жаль, ні.
Авто заправляєте на яку зарплату?
40 тисяч на трьох. Один невиліковно хворий якого я доглядаю. Потребує постійного лікування. У вас є можливості, в столиці заробляти більше. Помідори я вирощую самостійно, зараз відрами збираю
Файна_зупка• сегодня в 19:23
Ответ дляНехай щастить
Ви похвастатись? Ну ну.
В смислі похвастатись? Помідорами?
Нехай щастить
• сегодня в 19:23
Ответ дляМэри Попкинс
У вас залишається ще 15 тисяч.
Ви в Києві живете?
Голубая фишка• сегодня в 19:23
Ответ дляНехай щастить
сейчас по 50 грн .
автор вы марнотратка
Наверняка• сегодня в 19:25
Ответ дляВ курсі діла
А кто то живет на двадцать с двумя детьми
Працюють і не ниють. Немає часу на скарги.
Голубая фишка• сегодня в 19:25
Ответ дляНехай щастить
Тут за черрі кажуть
65 на ринку, вы спускайтесь с сильпо
Нехай щастить
• сегодня в 19:25
Ответ дляМэри Попкинс
У вас залишається ще 15 тисяч.
Ви де живете? Яке місто, що для вас це великі гроші?
Правильно_Валерчик• сегодня в 19:26
Ответ дляМэри Попкинс
У вас залишається ще 15 тисяч.
тобто ви вважаєте, що для того, щоб нормально жити треба витрачати лише на проїзд, комунальні і харчування?
Є ще розтрати на ліки і лікарів, ще є одяг, побутова хімія, якісь мінімальні розваги, освіта, техніка ламається, одяг, взуття.
Ви реально вважаєте, что 15 тис має вистачити на це все?
Ну в цілому так, можна і без цього. Але ж мова про життя, а не виживання. Вижити на 40 тис звісно можна.