неДоЖиру• 07 сентября 2023

Чи варто йти на угоду із совістю? Не поставили ціну на пошті

Замовлення було на суму 1455. Але.
Спочатку я вибрала один товар, вони створили накладну, потім ще один і я попросила упакувати разом. Одний товар 955 , інший -500. Відправляють накладним платежем, і ось я дивлюсь, що вони відправили і поставили 955.
Тобто я можу прийти на пошту і зекономити 500 грн. Мені соромно, так негарно, але такий сильний потяг так зробити…якщо напишуть потім, що не доплатила - доплачу без питань типу забула, як ні - то ні. У мене роботи немає, є тільки збереження, кожна копійка має значення…Покупки в тому магазині роблю вже неодноразово.
Ленне-Рейма• 07 сентября 2023
Хотите потерять в ближайшие 3 месяца 5-10 тыс? Имеется в виду болезнь, убыток и прочее.
Если да- отморозьтесь с теми 500 грн. Зато сейчас будет радостно на душе
автор неДоЖиру • 07 сентября 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Ну ось саме це я і боюсь
Якби не боялась карми то не повертала б
Але все таки гляну завтра посилку, може вони таки різними посилками відправлять, а я вже кіпіш підняла
оле-чка• 07 сентября 2023
Ответ дляМЧСница
Тільки Ви забуваєте одне,що за величезним магазином із шаленим прибутком стоїть людина,яка колись начинала із нуля все. І те що у неї зараз прибуток,не дає права іншим на цьому наживатися.
Та при чем тут магазин, продавец оплатит
энциклопУдия• 07 сентября 2023
Ответ длянеДоЖиру
Мене це не дуже цікавить, я сама помираю з голоду
То не треба нічого купувати)) ви ж явно не вірмішель у них купляли. Шматки якісь. Без них можна і пережити
Миззери• 07 сентября 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Те я не знаю как может быта радостно на душе за закрысиные деньги и носить ту одежду каждый раз с мыслями что украла считай
автор неДоЖиру • 07 сентября 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Можна? Як? Мені ходити у футболці коли буде -10?
Ленне-Рейма• 07 сентября 2023
Ответ длянеДоЖиру
Потому что мне нужно что-то носить
Куда носить? Вы ж безработная
автор неДоЖиру • 07 сентября 2023
Ответ дляМиззери
У мене б не було таких думок)))
автор неДоЖиру • 07 сентября 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Куда носить? Вы ж безработная
🤦‍♀️
Чарівне зіллячко• 07 сентября 2023
Я почти уверена, что у вас в посылке будет только товар за 955 грн., как и оценили.
Лорка-хлорка• 07 сентября 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Не доплатите, в течении недели попадете на сумму в три раза больше. Хотите проверить?
Ой знаю я аферистів, і все у них зашибісь. То такі як я не зможуть з совістю домовитися
Galina_vinsport• 07 сентября 2023
Нужно оплатить 1455 грн, значит им на почте звоните и говорите, что там ошибка и отправляете Полную сумму.
МЧСница• 07 сентября 2023
Ответ длянеДоЖиру
Ви не пробували працювати? В кожен магазин,як мінімум, прибиральниця треба. Чи то не для вас? Краще вкрасти?
Ленне-Рейма• 07 сентября 2023
Ответ длянеДоЖиру
У мене б не було таких думок)))
Девочки, расходимся.
Она приняла уже решение .
Зато урок выучит.
автор неДоЖиру • 07 сентября 2023
Ответ дляМЧСница
Прибиральницею можете ви піти, а я заслужила кращого)
автор неДоЖиру • 07 сентября 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Подивимось
Може і так
МЧСница• 07 сентября 2023
Ответ длянеДоЖиру
Аааа,то ви просто недолугий троль)) ясно)
автор неДоЖиру • 07 сентября 2023
Ответ дляМЧСница
Удалено администрацией...
Морковку дай• 07 сентября 2023
Такие деньги никогда не пойдут на пользу, более того потом отнимется в 2 раза больше. Это закон
оле-чка• 07 сентября 2023
Как-то два раза отправили человеку куртку, не вычеркнули заказ. Потом через неделю бнаружили. Дама спокойно получила две одинаковые куртки и молчала. Когда ей позвонили и попросили вернуть, она согласилась отдать куртку за 350 грн
Э-велин@• 07 сентября 2023
Ответ длянеДоЖиру
Я краду не у людини, а у величезного магазину з шаленим прибутком! Я не у бабусі вкрала останні 500 грн!
Это оправдание, но в любом случае это воровство. И расплачиваться будет сначала тот, кто отправил, с него вычтут. А с вас вычется позже, может в материальном, может в здоровье.
Бамбарбия! Кергуду.• 07 сентября 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
А речі на таку суму вам допоможуть з голоду не вмерти?
Так вона їх їсти, мабуть, буде
ЖонДуан• 07 сентября 2023
У мене два рази так було, перший відправили безкоштовно, я подзвонила і перевела на карту. Другий також не вказали суму товару, але я не помітила так як забирала декілька посилок, мені передзвонили через місяць аж, перевірила на пошті, що дійсно була оплата тільки за доставку , також оплатила.
Тюрюнь_Тюнь• 07 сентября 2023
Ответ длянеДоЖиру
Вот только магазин недостачу повесит на того кто вам отправлял. Так что всё таки вы крадете у человека, у которого так же могут быть проблемы
Крем для арбуза• 07 сентября 2023
Так Вы реально аферистка
Заморочили им голову, что они неправильно сумму указали и не хотите доплачивать)
БезВзяток• 07 сентября 2023
Ответ длянеДоЖиру
Удалено администрацией...
Бяки-козяки• 07 сентября 2023
Ответ длянеДоЖиру
Це оплатить людина яка упаковквала товар, і яка швидше за все на зарплаті.
Муууумие• 07 сентября 2023
Ответ длянеДоЖиру
Нащо тоді замовляли? Мені нещодавно вислали заказ на 750 грн взагалі просто так на довірі, бо я постійний покупець. Але сама в боргах по кредитці, на їжу грошей немає взагалі, за оренду і комуналку платити нічим. І я зовсім одна з дитиною, в мене немає родичів, ВПО. Але і думки не було не платити. Кредиткою розрахувалася.
Муууумие• 07 сентября 2023
Ответ длянеДоЖиру
Потому что мне нужно что-то носить
А мне нужно что-то кушать с ребенком, но я же не ворую еду. Хотя купить не за что. Деньги никогда не приходят к таким как вы, так и будете в нищете существовать
joulyetta• 07 сентября 2023
Поверніть зайву річ за 500, і гроші будуть цілі, і совість чиста. Мабуть, це знак, що це не ваше.