неДоЖиру• 07 сентября 2023
Чи варто йти на угоду із совістю? Не поставили ціну на пошті
Замовлення було на суму 1455. Але.
Спочатку я вибрала один товар, вони створили накладну, потім ще один і я попросила упакувати разом. Одний товар 955 , інший -500. Відправляють накладним платежем, і ось я дивлюсь, що вони відправили і поставили 955.
Тобто я можу прийти на пошту і зекономити 500 грн. Мені соромно, так негарно, але такий сильний потяг так зробити…якщо напишуть потім, що не доплатила - доплачу без питань типу забула, як ні - то ні. У мене роботи немає, є тільки збереження, кожна копійка має значення…Покупки в тому магазині роблю вже неодноразово.
personality• 07 сентября 2023
Ответ длянеДоЖиру
Мене це не дуже цікавить, я сама помираю з голоду
То навіщо ви робили замовлення на півтори тисячі?