неДоЖиру• 07 сентября 2023

Чи варто йти на угоду із совістю? Не поставили ціну на пошті

Замовлення було на суму 1455. Але.
Спочатку я вибрала один товар, вони створили накладну, потім ще один і я попросила упакувати разом. Одний товар 955 , інший -500. Відправляють накладним платежем, і ось я дивлюсь, що вони відправили і поставили 955.
Тобто я можу прийти на пошту і зекономити 500 грн. Мені соромно, так негарно, але такий сильний потяг так зробити…якщо напишуть потім, що не доплатила - доплачу без питань типу забула, як ні - то ні. У мене роботи немає, є тільки збереження, кожна копійка має значення…Покупки в тому магазині роблю вже неодноразово.
__Jane__• 07 сентября 2023
Кожна копійка має значення- то треба робити замовлення на 500 грн менше, а не красти чуже🤷‍♀️. Хто,думаєте, за те заплатить? Тей,хто відправляв і помилився,звичайно.
Алина-1240• 07 сентября 2023
С таким подходом и не будет денег никогда.попросите карту и скиньте
МЧСница• 07 сентября 2023
В таких випадках всесвіт ’бере’іншим.
Не треба воно Вам. Немає грошей? Немає замовлення. Є гроші? Оплачуйте замовлення повністю
Леска• 07 сентября 2023
Загубите більше ніж 500.
Удачная• 07 сентября 2023
Ви розумієте,що ви крадете у іншої людини.
Кондуктор автобуса• 07 сентября 2023
Я бы не смогла так поступить. А вы делайте так, как считаете нужным 🤷🏻‍♀️
автор неДоЖиру • 07 сентября 2023
Ответ дляУдачная
Я краду не у людини, а у величезного магазину з шаленим прибутком! Я не у бабусі вкрала останні 500 грн!
Кондуктор автобуса• 07 сентября 2023
А вообще, вы сначала посмотрите заказ, может там и нет того товара за 500 грн
МЧСница• 07 сентября 2023
Ответ длянеДоЖиру
Тільки Ви забуваєте одне,що за величезним магазином із шаленим прибутком стоїть людина,яка колись начинала із нуля все. І те що у неї зараз прибуток,не дає права іншим на цьому наживатися.
Яичница с беконом• 07 сентября 2023
Не доплатите, в течении недели попадете на сумму в три раза больше. Хотите проверить?
Удачная• 07 сентября 2023
Ответ длянеДоЖиру
Вони платять податки, заробітну плату. Але до чого вам все це казати, якщо ви вже для себе все вирішили.
Аннуитет• 07 сентября 2023
Автор! Я два роки працювала в інтернет-магазині. Сама створювала та відправляла посилки. Були моменти по запарі що сума післяплати при декількох речах в одній посилці не корегувалась своєчасно.
Але покупці якісь нормальні попадалися. Одна одразу зателефонувала та перекинула гроші. Другій я вже сама зателефонувала коли побачила свою помилку та теж людина одразу оплатила.
Що робити в Вашій сітуації - поради давати не берусь. Завжди ставьте себе на місце людини, яка помилилась. Вона заплатить ці гроші зі свого карману та можливо в неї теж нема зайвої копійки.
Дівчина Бобула• 07 сентября 2023
Ответ длянеДоЖиру
У якого магазину...? Накажуть якусь дівчинку з зарплатою пару тисяч, просто вирахують з людини, яка помилилася
автор неДоЖиру • 07 сентября 2023
Ответ дляАннуитет
Мене це не дуже цікавить, я сама помираю з голоду
Капитанша• 07 сентября 2023
Ответ длянеДоЖиру
Позорище. Ты - вор. Живи и спи с этим. Хотя... Разве у тебя совесть есть. Потеряешь больше и правильно.
Яичница с беконом• 07 сентября 2023
Ответ длянеДоЖиру
Так, а нифига заказывали на полторы тысячи??? Или Вы этот товар кушать будете?
ЧупакабраЗеБест• 07 сентября 2023
Ответ длянеДоЖиру
умираете с голода? и делаете заказы в магазинах? ВЫ ЛЖЕТЕ
автор неДоЖиру • 07 сентября 2023
Ответ дляКапитанша
Ваши речи да на ваши плечи
автор неДоЖиру • 07 сентября 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Потому что мне нужно что-то носить
Пошаманю• 07 сентября 2023
Ничего, что кому-то другому придется заплатить эти деньги? Не, если для вас - это заработок...
Мне даже читать такое стыдно.
Яичница с беконом• 07 сентября 2023
Ответ длянеДоЖиру
Потому что мне нужно что-то носить
Аааааа, вот оно че, не ну тогда, конечно, можно воровать. Оправдана
Капитанша• 07 сентября 2023
Ответ длянеДоЖиру
Ваши речи да на ваши плечи
Удалено администрацией...
КрестьянинДиор• 07 сентября 2023
Ответ длянеДоЖиру
А речі на таку суму вам допоможуть з голоду не вмерти?
Кондуктор автобуса• 07 сентября 2023
Ответ длянеДоЖиру
Потому что мне нужно что-то носить
Секонд, если с голоду умираете, гуманитарка
Миззери• 07 сентября 2023
Никогда б так не сделала , в магазине несколько раз давали сдачу неправильно гораздо больше -всегда возвращаю
Это не стоит отвращения к себе
Миззери• 07 сентября 2023
Ответ длянеДоЖиру
Ну тоесть при возможности вы б украли , вы потенциальный вор и подлый человек
Вам нормально это осознавать , не противно ?
Звезда в шоке• 07 сентября 2023
Ваша финансовая карма и так в ужасном состоянии, а с такими поступками вам из финансовой ямы не выбраться.
Миззери• 07 сентября 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Не думаю что так работает иначе наши депутаты б бомжевали
Миззери• 07 сентября 2023
Ответ длянеДоЖиру
Потому что мне нужно что-то носить
Ну подумайте почему вы бедная , думаю от вашего способа мышления
энциклопУдия• 07 сентября 2023
Ответ длянеДоЖиру
Так, але заплатить менеджер далеко не з самою гарною зарплатнею. Я так на Новій пошті умовляла взяти гроші за дорогі джинси, бо розуміла що заплатить за них хлопчик зі своєї зп. Вони були впевнені, що посилка оалачена. Але я знала, що ні.