Посудомойка• 07 сентября 2023
Хочеться помилятися , але...
Думаю, що мене ніхто більше не полюбить. І я теж нікого не зможу покохати. Можливо тому, що багато часу самотня і вже відвикла від цього? Чи це самооцінка кульгає?
ВсеЧетко• 07 сентября 2023
Якщо нікого нема, то й нікого не любиш. Як хтось з’являється, то або виникає та хімія, або ні. Самотність тут ні до чого
Ширли-Мырли• 07 сентября 2023
Да, так и будет потому что вы уже живёте с этой установкой. Меняйте её и самооценку тоже.
Тарологиня• 07 сентября 2023
Ви самі до себе це притягуєте своїми думками.
Краще чітко уявіть чого хочете до дрібниць, мисліть позитивно, любіть себе і балуйте. Все буде добре
Вот Она Я• 07 сентября 2023
Ответ дляШирли-Мырли
Вот кстати да . Я после развода всегда была уверена, что одна не останусь, хотя развелась после 40-ка. И не осталась.
Посудомойка
• 07 сентября 2023
Я не думаю про це постійно. Спокійно ставлюсь, буде, то буде, ні, то ні. Але вже не уявляю собі цього.
Ширли-Мырли• 07 сентября 2023
Блин, автор, перечитала,я как то резко так написала, простите. Хотела сказать избавляйтесь от таких мыслей. Найдите кайф в одиночестве и сосредоточьтесь на себе любимой и ваш человек обязательно появится
Посудомойка
• 07 сентября 2023
Ответ дляШирли-Мырли
Все добре, я зрозуміла ваш посил) Я так і роблю, навіть більше, мені комфортно і я іноді боюсь це втрачати.
Аноним_• 07 сентября 2023
Ответ дляПосудомойка
Чекатиму)
Когда то моя маленькая дочь просила кошку или собаку. Я ей сказала, что ее животное еще не родилось. Она мне поверила и сказала, что будет ждать. Дождалась
Посудомойка
• 07 сентября 2023
Ответ дляАноним_
Сиджу тихенько• 07 сентября 2023
Ой, автор… а скільки ви самотня? Так хочеться вірити, що кожна людина може знайти собі до душі
Посудомойка
• 07 сентября 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Якщо рахувати самотність в шлюбі і після розлучення, то вже більше 10 років. Дякую.
пані Солоха• 07 сентября 2023
Для чого вам хтось???
Людині спочатку має бути цікаво з собою, а вже потім з іншими. Якщо ви самі по собі ніякі, то кому ви цікаві????
Посудомойка
• 07 сентября 2023
Ответ дляпані Солоха
Для чого вам хтось???
А чому ви так вирішили?
Вот Она Я• 07 сентября 2023
Ответ дляпані Солоха
Для чого вам хтось???
Прекратите читать диванных психологов.
Полно одиноких людей, которые одиноки как раз потому, что от подобных советов воспитывают из себя полных эгоистов , которые любят только себя.
Поверьте, таких людей никто не любит
Сиджу тихенько• 07 сентября 2023
Ответ дляПосудомойка
А можете сказати скільки ви розлучені?
Я от в шлюбі також відчуваю відчудження останні роки( зараз чоловік в ЗСУ, то ще більше холодно стало:((
Чесно кажучи як думаю про інших чоловіків, то якось навіть не можу уявити🤦♀️ Люди он коханців міняють, а я навіть в голові це не можу уявити…
Ви теоретично себе можете уявити з кимось? Якись стосунки були за ці 10 років?
Почемучечка• 07 сентября 2023
Авторе, бажаю вам щирого кохання та щастя у особистому житті.
Побачите, скоро у вашому житті буде справжня любов
Посудомойка
• 07 сентября 2023
Ответ дляСиджу тихенько
А можете сказати скільки ви розлучені?
3 роки розлучена офіційно, до цього кожен жив своїм життям. В шлюбі зраджувати не змогла б, хоча вже не було близькості з чоловіком. Стосунків не було за ці роки, була закоханість, але далі цього не зайшло.
Уявити себе теоретично з кимось важко. Зараз це мені здається чимось нереальним.
Є люди, які легко йдуть на контакт, відкриті, легкі. Я можу бути такою тільки з тим, кого добре знаю. І виходить замкнуте коло.
Посудомойка
• 07 сентября 2023
Ответ дляПочемучечка
Дякую за побажання, дуже приємно
Творог для розжига• 07 сентября 2023
Я знаю на 100 відсотків, що зі мною так і буде. І не думаю, що це прямо така необхідність - людина поруч. Реально комфортніше самій. Якщо за 28 років ніхто не полюбив, то вже і не полюбить.
Посудомойка
• 07 сентября 2023
Ответ дляТворог для розжига
Пробачте, 28 років всього? Чи самотності?
Творог для розжига• 07 сентября 2023
Ответ дляПосудомойка
Всього. Але виходить, що і самотності теж. Бо ніколи в житті не було стосунків.
Сиджу тихенько• 07 сентября 2023
Ответ дляТворог для розжига
А ви когось любили за ці 28 років?
Посудомойка
• 07 сентября 2023
Ответ дляТворог для розжига
Будуть. Краще пізніше, але з гідним чоловіком.
Творог для розжига• 07 сентября 2023
Ответ дляСиджу тихенько
А ви когось любили за ці 28 років?
Ні, так щоб любити прямо, по-справжньому.