Мию вікна у мороз• 07 сентября 2023

Свекри та тещі/тесті, не рийтесь у речах дітей)

Нещодавно свекруха розповіла, як вона вважає, «дику» історію про те, як свекр «прибирав речі, які випали» із шафи їх молодшого сина та його дівчини (вони живуть разом зі свекрами), а із шафи випав (ну нехай буде так) - великий фалос.
Свекор розповів свекрусі, тепер вони разом задаються питанням, куди дівчина іх сина соває той фалос, кажуть поза очі на неї «развратниця». Свекруха навіть мені зателефонувала. До того її це турбувало) А я промовчала і не сказала, що, можливо, соває його не дівчина сама собі, а не виключено, що це подобається її сину)
Не лазьте в чужих речах, бо не зможете спокійно спати )
котопёс• 07 сентября 2023
Оооооо, мама у меня гостила и как-то решила прибраться в ящичке кухонном, а у меня там муж траву хранил (могли с ним под настроение накуриться в былые времена). Прихожу домой - стоит банка травы, мама такая ’я рассортировала все, перчики отдельно, корицу-гвоздику отдельно, разрыхлители, желатин. А вот эта специя - не пойму куда, такая вонючая, куда ты ее добавляешь? Я хотела выбросить, но решила тебе показать, может оно нужное?’ Пришлось выкручиваться, что это чай привезли такой зелёный, какой-то экзотический сорт, мы еще не поняли, как его пить, оставили до лучших времен. Хорошо что продегустировать не просила, было бы вообще весело 😆

СережкинаЯ• 07 сентября 2023
Ответ дляНаливайКа
Не буду) вона колись хотіла нас посварити з чоловіком. І прийшла до нас додому, коли нікого не було. Принесла з собою чоловічі труси, запхнула під подушку і розворушила трохи ліжко.
Мабуть, за планом, чоловік мав приїхати ,знайти чужі труси і виставити мене нафіг.
Але ніт. В нас сімейна група в додатку ,типу gps трекера, ми завжди бачимо ,хто і де, скільки був... Крч, він точно знав, що мене вдома не було) тобто, труси ноунейм😂😂 ми досі згадуємо і ржем.
Свекруха в мене цікава така
1. Фіга се свекруха
2. Хай все побачить в не матиме пояснень тоді))
3. А що за прога?
Бавовнятко• 07 сентября 2023
Те, що людям старшого покіління щось дивне, дике і тд, це зрозуміло, але вони дурновато себе повели. Я б на їх місці тихенько все те назад запихнула б у шафу і зробила б вигляд, що я і нічого не бачила, і нічого звідти не вивалювалось ))) Ну не наркотики ж чи ще щось в цьому роді.
Атятя_тётя• 07 сентября 2023
Моя тоже вечно все перерывает. Даже посылки которые я своей маме через нее передавала. Так мерзко,как будто бы выслеживает что то.
годовасик• 07 сентября 2023
Ответ дляМания-Величия
Сумісне проживання не дає права лазити в чужі труси
Они у себя дома, как бы. Чего не скажешь о вас
Инфотуфелька• 07 сентября 2023
Ответ дляМюллерная
Дикі свекри, чи що? Позор мати таких свекрів невихованих.
В питомнике , видимо , бракованные попались
НаливайКа• 07 сентября 2023
Ответ дляСережкинаЯ
1. Фіга се свекруха
3. А що за прога?
Findmykids, але чоловік її налаштував якось, що ми бачили і один одного, і дітей.
Свекруха в мене знатна)

Забобонний фрукт• 07 сентября 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Я кажу: «можливо то сувенір. На роботі хтось з колег пожартував»
У меня подруге подарили её подруги , резиновый хер,она при переезде от родителей потеряла, теперь же полюбому найдётся))
Стильна штучка• 07 сентября 2023
Деякий час жили з моїми батьками, мама якось рилась в моїх речах і знайшла гель-змазку. Прийшла з цим до мене і питає, тобі що, своєї не вистачає.
Шаленчиха• 07 сентября 2023
Купуємо велику косметичку з багатьма відділеннями, наприклад, як Reed Tiffany 7923, головне, щоб були подвійні бігунки на блискавці, маленький навесний кодовий замочок вішаємо на бігунки -- і все таємне складаємо туди. Дуже зручно.
СережкинаЯ• 07 сентября 2023
Ответ длягодовасик
Звідки знаєте що це прибирання було не а гостях у дітей
СережкинаЯ• 07 сентября 2023
Ответ дляШаленчиха
А нащо ховатися у себе в хаті?
Шаленчиха• 07 сентября 2023
Ответ дляСережкинаЯ
А нащо ховатися у себе в хаті?
Щоб не було незручних сітуацій, тема ж про це
Володарка мрій• 07 сентября 2023
Совет должен был быть дитяткам, которые научились совать фаллос, а заработать на отдельное жилье нет : нефиг жить с родителями. Берём фаллос и на сьем
Виниловая пластинка• 07 сентября 2023
Ответ дляMs. Скромность
А какого хрена вообще по чужим шкафам лазить? Я вообще этого не понимаю 😡
А вот мы уехали в начале войны, и просила вещи пересылать знакомую, как раз по шкафу пришлось ей полазить. А я не помню где мое такое добро лежит) надеюсь повезло и не видела.

Но вообще даже не учитывая интимные игрушки, прям неприятно было что пришлось просить лазить по шкафу
Фіфачка• 07 сентября 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Це прямо як в анекдоті
Мамо а я знаю шо ты куришь)
Пушкининиана• 07 сентября 2023
Ответ длягодовасик
То, что они у себя дома, дает им право рыться в вещах невестки?
А я нівроку• 07 сентября 2023
Ответ дляНаливайКа
Свекруха в мене цікава така
Боже, яке воно у вас дурне)
Так і шо було, хто з вас знайшов труси? Як ви поняли шо то свекруха?
НаливайКа• 08 сентября 2023
Ответ дляА я нівроку
Боже, яке воно у вас дурне)
Та нічого не було) смішно було. А тільки в неї були ключі
А я нівроку• 08 сентября 2023
Ответ дляНаливайКа
і шо, чоловік їй шось сказав, чи ви? чи промовчали?
НаливайКа• 08 сентября 2023
Ответ дляА я нівроку
Нє, ми лишили то собі) це приємніше, лишити їй тільки здогадки. Вона ж і спитати не могла) моєму внутрішньому мудаку було приємно)
А я нівроку• 08 сентября 2023
Ответ дляНаливайКа
)))))))))
СережкинаЯ• 08 сентября 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Може вони у себе в хаті, а свекри приперлися в гості?
Булькаю• 08 сентября 2023
Ответ дляБавовнятко
А даже, если и наркотики?) Это не их дело. Говорить только с сыном и деликатно. А не трезвонить на весь район.
АдеКВАтная• 08 сентября 2023
Ой, моя сестра терміново поїхала у відрядження з чоловіком (разом працюють)
А напередодні щось зламалось під ванною і капала вода, вона попросила 2 дні ввечері приходити і виливати воду, значить приходжу я, а у ванній в ряд на полотенечку сушаться іграшки 🤣

Короче вона ввечері по приїзду дзвонить без привіт :- це іспанський сором 🤣🤣🤣🤣 поржали
Я попросила посилання на деякі іграшки які мене зацікавили 🗿
Бавовнятко• 08 сентября 2023
Ответ дляБулькаю
А от за наркоту дала б прокакаться обом! все інше то таке. але я ніколи ні в чиї речі не лізу, це хіба що, якби випало звідкись чи де на кухні знайшла б
БЦАшка• 08 сентября 2023
Ахаха. В друзів була ситуація. Тимчасово з´їхали до свекрів, а свекруха теж така, що всюди шариться. В них був лубрикант для АС. Подруга зняла з нього етикетку і поклала між іншої косметики. І він зник. А через півроку побачила його в свекрухи, та каже, руки після городу ним мстить, добре допомагає 😂
автор Мию вікна у мороз • 08 сентября 2023
Ответ дляБЦАшка
Хороший гліцерин
Володарка мрій• 08 сентября 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Читаем старпост : вони живуть разом зі свекрами.
Все написано, без може