Намакушка• 07 сентября 2023
Меня отшили в очередной раз
Позвал на свидание называется.
Думаю плюнуть на девушек вообще, собирать себе деньги , вкладывать в себя.
любименькая• 08 сентября 2023
Ответ дляНамакушка
Можем тогда познакомиться)
Сколько лет?
Много. 40
Щебетуха• 08 сентября 2023
Ответ дляНамакушка
Да вроде без колотых губ и тонны макияжа, без сумок за 1000$ итд))
О, то ви знаток жіночих брендових сумок та губних філерів
Я Вас не боюся• 08 сентября 2023
Ответ дляНамакушка
ооо, всë понятно.
Шкідлива молекула• 09 сентября 2023
Ну чесно, навіть з форума відчувається принизливе ставлення до жінок, я б навіть якби ти багатий був з тобою не погодилась би зустрітись..
А гроші надають привабливості чоловіку, тим що жінка почувається в безпеці з таким чоловіком, який гарно заробляє- це свідчить що він може розрулити проблеми і що він пробивний і достатньо розумний щоб гарно заробляти.. не тільки на себе а і на своїх дітей.
Це важливо для будь якої нормальної жінки, якій 3 роки в декреті сидіти, щоб і дитина щаслива була і могла з мамою нормально рости а не в інших людей....але і це на другому місці- на першому місці грає роль ставлення до жінки..