Муркошечка• 07 сентября 2023
Якщо людину видалили з загального чату, її можна знайти по повідомленням?
Наприклад: був чат, людина там щось писала. Потім її видалили. Можна буде зайти на її сторінку? В блок не кидала
Звездолётчица• 07 сентября 2023
Если человек сохранен у вас в контактах, то можно. Или если вы в личку ему писали.
Муркошечка
• 07 сентября 2023
Ответ дляЗвездолётчица
а якщо ні? не було збережено
Звездолётчица• 07 сентября 2023
Ответ дляМуркошечка
а якщо ні? не було збережено
А где чат? Если в телеге, там сохраняются сообщения в чаще и нажав на аватарку, можно написать пользователю в личку. В других мессенджерах не знаю как
Муркошечка
• 07 сентября 2023
Ответ дляЗвездолётчица
так, я за телеграм.
Муркошечка
• 07 сентября 2023
Ответ дляЛеска
Спробуйте з заг чату з попередніх його повідомленнь зайти до нього
та мені цікаво чи мене видно)
Звездолётчица• 07 сентября 2023
Ответ дляМуркошечка
та мені цікаво чи мене видно)
Не видно там ничего
Муркошечка
• 07 сентября 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Не видно там ничего
тобто аватарки не видно?
Звездолётчица• 07 сентября 2023
Ответ дляМуркошечка
тобто аватарки не видно?
То, что вы смотрите его страницу - не видно.