Чарочка діда• 08 сентября 2023
Підкажіть фільм про аб´юз, ревнощі
Дівчата. Підкажіть фільм, де було зрозуміло про стосунки з аб´юзером. Бажано якийсь молодіжний, щоб був цікавий молодій дівчині. Щоб переглядаючи фільм прийшло якесь розуміння...
Дякую дуже.
Саджу все зарання• 08 сентября 2023
Ответ дляФрекенБок
После (включая продолжения - всего 5 фильмов)
Капець, їх вже 5? Я памʼятаю з донькою дві частини лише дивилася
ФрекенБок• 08 сентября 2023
Ответ дляСаджу все зарання
В ФБ реклама 5 (последней) части всплывала, наверное, в ближайшее время выходит. Мне первый очень понравился, романтичный, а второй такое уже…
Саджу все зарання• 08 сентября 2023
Ответ дляФрекенБок
Аналогічно, друга ніачьом)
Как_б_не_так• 08 сентября 2023
Ответ дляДама-мадама
В постели с врагом. Джулия Робертс
Ой да, этот фильм ужас просто, смотрела в юности - запомнила на всю жизнь.
Чарочка діда
• 08 сентября 2023
Я нещодавно сама подивилася дуже крутий серіал на Нетфліксі, називається Maid (Покоївка).
Але я не впевнена, що моя молода знайома витримає і зрозуміє...
Чарочка діда
• 08 сентября 2023
Ответ дляOLVIK13
Это точно то,что хочет автор
Як думаєте, він допоможе вийти із стосунків?
Анонимарик• 08 сентября 2023
Ответ дляЧарочка діда
Выйти из отношений ей никакой фильм не поможет . Поможет осознание и работа над собой, под руководством специалиста, поддержка родных и близких.
Это Ваша дочь?
Чарочка діда
• 08 сентября 2023
Ответ дляАнонимарик
Это Ваша дочь?
Дівчата, все дуже складно.
Тут і зараз робота над собою ведеться в дівчинки уже 2 роки, у підліткового психотерапевта стосовно ментального здоров´я+медикаменти. Вона з підтримкою мами на днях пережила дуже критичний момент. Зараз в шоковому стані. І на відміні ліків. Тобто дуже вразливий стан. Під час цієї кризи в рідних з´явилася підозра, що це аб´юз по ряду причин.
Стосунки перші, хлопець повнолітній, дівчинка віку згоди досягла, але ще не повнолітня. Тобто відповідають батьки. Схоже, що причиною був він, і він продовжує гойдалки.
В дівчинки досвіду стосунків взагалі немає, критичне мислення не працює, протест до батьків.
Якщо сказати психотерапевту, він одразу напише рапорт. Хлопця посадять. Дівчинка можливо матиме ще один такий епізод, бо кохає до нестями. Мати стане ворогом.
Мати попросила мене на всякий випадок підшукати фільми/книги.
Анонимарик• 08 сентября 2023
Ответ дляЧарочка діда
Дівчата, все дуже складно.
Понятно. Ну, пусть мама и дочка вместе смотрят.
А отец у девочки есть?
Чарочка діда
• 08 сентября 2023
Ответ дляАнонимарик
А отец у девочки есть?
Так, батько є.
Зоя Жорівна• 08 сентября 2023
Помню был фильм Доченька. Тоже приблизительная тема. Там и для мамы повод для раздумий.
Щаслива Я• 08 сентября 2023
Ещё ’Змей’. Сняли BBC, 2021 год, 8 серий. Фильм Тяжёлый. Страшный. Основан на реальных событиях. Фильм сильный.
долой_лама• 08 сентября 2023
Ответ дляЩаслива Я
Погуглила. Это про серийного убийцу туристов в Юго-Восточной Азии. А при чем там абьюз и ревность?
Щаслива Я• 08 сентября 2023
Ответ длядолой_лама
Жестокий манипулятор, враньё
героиня, которая узнавая о нем все больше, продолжала прощать.
Автор решит, показывать ли это девочке, но может кому из взрослых будет интересно.
Чарочка діда
• 08 сентября 2023
Ответ дляЩаслива Я
Жестокий манипулятор, враньё
Точно не показувати зараз. Але інформація корисна на майбутнє. Дякую.
Интимная• 08 сентября 2023
Ответ дляДама-мадама
В постели с врагом. Джулия Робертс
Сразу его вспомнила